Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo uważałem na podstawach przedsiębiorczości w licbazie więc poprawcie mnie jesli się mylę, ale wrogie przejęcie polega chyba na tym, że przejmowana firma w momencie zakupu nie zgadza się na przejęcie. 

Coś takiego nie tak dawno groziło Ubisoftowi, który opierał rękami i nogami przed przejęciem przez Vivendi. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

Ciekawe jak chcą valve przejąć jak nie ma ich na giełdzie. 

paradoksalnie tym chyba prościej. Wystarczy wtedy tylko i aż zgoda właściciela firmy czyli Gabe'a. 

 

Czytałem kiedyś że w branży gierkowej unika się wręcz, przejmowania firm notowanych na giełdzie bo jest to droższe, bardziej ryzykowne i trwa dłużej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

paradoksalnie tym chyba prościej. Wystarczy wtedy tylko i aż zgoda właściciela firmy czyli Gabe'a. 

 

Czytałem kiedyś że w branży gierkowej unika się wręcz, przejmowania firm notowanych na giełdzie bo jest to droższe, bardziej ryzykowne i trwa dłużej. 

 

 


Valve nie ma jednego właściciela i z tego co wiem na razie nie mają w planach sprzedawać firmy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, drozdu7 napisał:

Przecież nawet wierząc że wszystko że tych dokumentów jest aktualne, to remastery mają mieć Fallout 3 i Oblivion tylko. 

Reszta to nowe odsłony. 

 

 

Zobaczymy, jeżeli to będzie remaster to git pewnie dużo czasu na to nie poświęcą, jak remake - szkoda imo ich czasu, modderzy są już daleko z pracami i to lecenie na prosty hajs + uwalenie community, czego Bethesda do tej pory unikała przed przejęciem. Ja mam nadzieję, że się z tych pomysłów wycofali. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Przedziwna logika. 

Przedziwna logika, że dbali o swoje community i scenę modderską? jrpdl xD

 

Ludziom na forach modderskich już się tyłek pali. 

 

Skyblivion i Skywind miało zielone światło od wielu lat, a teraz weszła "korporacja".

 

No zobaczymy, ale z reguły tak to się zaczyna, potem przychodzi wniosek sądowy :). 

image.png.e165899c9b5f883a13ab07654b44b85e.png

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób remake Obliviona skrzywdzi community czy scene moderską? Przecież ten fanowski remake Obliviona dalej powstanie, ba myślę że powstaje on właśnie dlatego że zebrała się grupa graczy, która chciała zagrać w odświeżonego Obliviona i jeśli to prawda to wreszcie taki remake dostaną.

 

Problem czy krzywda wydarzyłaby  gdyby Bethesda skasowała ten fanowski projekt (a są na rynku firmy które postępują w ten sposób). 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

W jaki sposób remake Obliviona skrzywdzi community czy scene moderską? Przecież ten fanowski remake Obliviona dalej powstanie, ba myślę że powstaje on właśnie dlatego że zebrała się grupa graczy, która chciała zagrać w odświeżonego Obliviona i jeśli to prawda to wreszcie taki remake dostaną.

 

Problem czy krzywda wydarzyłaby  gdyby Bethesda skasowała ten fanowski projekt (a są na rynku firmy które postępują w ten sposób). 

 

Właśnie chodzi jedynie o to, że Skyblivion jest w 90% gotowy i tworzony wiele wiele lat, a plotki o remasterze (albo remake'u) sami twórcy usłyszeli dopiero w tym roku, gdzie sama Bethesda dała im zielone światło wiele lat temu, wszystko śliskie i niepewne, zobaczymy jak się sprawy z modem potoczą, bo to podobna sytuacja jak np. z Black Mesa - produkt, który może być spokojnie pełnoprawny. 

EDIT: ostatni filmik projektu jest sprzed 2 msc 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

No to jak wycofa zielone światło i prace nad fanowskim modem zostaną anulowane to wtedy będzie chuyowo dla moderów. Teraz nie widze sensu żeby dramatyzować z ich powodu, Bethesda nie musiała się z nimi w żaden sposób dzielić planami na remake czy remaster. 

Oczywiście, że nie musieli, tym bardziej szefostwo wyższego szczebla z M$ xDD.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Moldar napisał:

Wydali skyrim z modami, się jeszcze okaże, że pod tą nazwą kryje się właśnie ten mod.

To BY było best of both worlds, modderzy od początku zapowiadali, że mod będzie w pełni darmowy dla posiadaczy Skyrima SE (jak Enderal) z własną plakietą na Steam, ale myślę, że na to można znaleźć sposób ;);). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...