Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest coś co każdy docelowy konsument ma być w stanie zrobić bezproblemowo (szczególnie zabaweczki jakimi są konsole) to na pewno będzie się wiązało z większymi i cięższymi urządzeniami. To już nie są czasy gameboya. Ogniwa to teraz zdecydowana większość wagi i objętości sprzętów.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy takie Nintendo monitorowało sytuację na tyle żeby sie nie dać zaskoczyć tym info pod kątem następcy Switcha. 

 

Nie znam sie ale takie cos jak wymienna bateria to chyba nie jest kwestia wyslania maila ze "ma byc" i jak juz desing byl gotowy to czy to im nie wlazlo w parade. SD 2 to pewnie mocno na papierze ale Nintendo bankowo ma juz mocno zaawansowany projekt.

 

Decyzja UE bardzo dobra. Szkoda tylko ze tak późno.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Sebas napisał:

Jak to jest coś co każdy docelowy konsument ma być w stanie zrobić bezproblemowo (szczególnie zabaweczki jakimi są konsole) to na pewno będzie się wiązało z większymi i cięższymi urządzeniami. To już nie są czasy gameboya. Ogniwa to teraz zdecydowana większość wagi i objętości sprzętów.

 

No, albo mniejsza bateria. Też jakoś mało to celerbuję. Samo dodanie metalowej nóżki w Switchu OLED mocno odczułem, jednak każdy detal jest na wagę złota w czymś co się tyle trzyma w rękach. Większy telefon to też większe ryzyko że wypadnie na asfalt i tym sposobem będzie i tak cały do wymiany. 

Nie wiem, nigdy nie wymieniałem baterii w życiu. W ciągu kilku lat zawsze się coś innego zepsuje na tyle, że bardziej się opłaca i tak kupić nowy niż naprawiać. Może u innych się to zdarza. Na Switchu gram więcej niż ktokolwiek, i może bateria osłabła, jakby zmierzyć, ale jakoś tego nie odczuwam. Baterie które regularnie nawalają albo mocno spada pojemność w ciągu kilku lat kojarzą mi się z dawnymi czasami.

 

Zobaczymy jaki będzie efekt, ale coś nie brzmi dla mnie jak osobisty zysk.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.06.2023 o 12:57, Shen napisał:

Nowa moda na twitchu i tiktoku, Only up, idziesz w gore, zadnych checkpointow, w sumie wyglada niezle jak na popierdółke

 

 

Przypomina mi to czasy csika 1.6 i mapy KZ_

 

Wygląda to na fajny pomysl na gierke AA ogólnie, jakby jakieś dobre studio podlapalo temat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...