Skocz do zawartości

Konsolowa Tęcza


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, YETI napisał:

https://www.eurogamer.pl/ubisoft-stworzy-gry-z-pomoca-ai-sztuczna-inteligencje-testuja-deweloperzy-na-kazdym-szczeblu

 

Ciekawe jak to będzie wyglądało za kilka lat, czy koszta i czas produkcji spadną i jak to wpłynie na zatrudnienie informatyczków.

 

Za kilka lat to może już nie być samodzielnego bytu jak Ubisoft:
Ubisoft posts record operating loss in year to March but sticks to FY guidance | Reuters

 

Za chwilę na rynku pozostanie 6-7 wielkich wydawców.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Plan uwzględnia też sprzedaż deweloperów czy zwiększenie zewnętrznego finansowania ich projektów, więc pewnie będzie więcej kolaboracji na wzór tych z Amazonem czy MS.

 

Ciekawe też z kim mają ten deal na 2 mld $ i 6 lat. Obstawiam, że deal wydawniczy do jakiś subskrypcji: Prime, GP lub PS+

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Ograłem kilka demek na tym stimowym festiwalem i chce się podzielić z forumowym zagrajmerem kilkoma produkcjami które przykuły moją uwage, pozdrawiam was.

 

 

Sea of Stars. 

Ta gierka ma nawet temat na forumku więc pewnie większość osób kojarzy. Klasyczny jrpg dla starych ludzi w pięknej oprawie, dla mnie must have.

image.thumb.jpeg.20d235a0b2c191b1be4741186d2547ad.jpeg

 

Mega City Police

 

Wygląda i gra się w to jak enter the gungeon tylko mamy stylówe filmów akcji z lat 80' zapowiada się bardzo miło

image.thumb.jpeg.4d26aac5d38d8470dafe330ddc7b8c2b.jpeg

 

Loddlenaut

Gra typu chiluwa z grafiką stylizowaną na czasy sonki1. Zajebista jest. Pływasz sobie tym gogusiem po oceanie i zbierasz śmieci a potem można z tego craftować itemki ułatwiające sprzątanie. Można zmywać też jakieś gówno i potem wyrastają roślinki coś jak w okemi, idealna gra dla mnie.

image.thumb.jpeg.0de928b7a4ccbec971a77fb36f9fbdd4.jpeg

 

Beyond sunset

gra typu ghostrunner tylko w retro oprawie która nie do końca mi siadła ale gameplay jest przyjemny (tutaj już raczej luknięcie gameplayu konieczne bo screen nic nie mówi) będę miał na radarze ale będzie trzeba poczytać opinie o pełnej wersji.

 

 

image.thumb.jpeg.f955d90eae96726959667d5d0946fd62.jpeg

 

Thronefall :banderas:

Gra dla której się ciesze że poświęciłem czas na sprawdzanie tych demek bo liczyłem że odkryje jakeś goty

Tower defense w minimalistycznej oprawie. Jeździmu królem na koniku w dzień rozbudowujemy naszą wioske a w nocy odpieramy wrogów za których dostajemy hajs na rozbudowe. Szybka, seksowna, piękna. Idealna gra na namiętne wieczory pod kołderką jeśli człowiek jest zmęczony, polecam spróbować.

image.thumb.jpeg.2992d0f8332a1fa43ae58edaa5de7c51.jpeg

 

Wizard with a Gun

Trochę skojarzenia z don't starve i curse of the lamb przez oprawe i poruszanie się postacią. Jak rozumiem jest to rogal gdzie na start jesteśmy w bazie i jak wychodzimy na misje to mamy 5min które możemy sobie przedłużać przez zabijanie różnych stworków. Zapowiada się całkiem ciekawie chociaż na ten moment wydaje mi się że gra ma duże szanse skończyć w kategorii "ładne ale potem nudy"

image.thumb.jpeg.bee761e9b391ceca202dad2c6cfb6909.jpeg

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...