Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Fallout aż takiej tragedii z czasem nie ma. Pamiętając trochę grę całkiem szybko można dostać dobry ekw. Polatać, pokraść i posprzedawać. Trochę zapędziłem się tylko z gangiem czach w junktown i z tekstem duke nukema wpakowałem każdemu kulke, teraz strażnicy chcą mnie zabić a quest niezaliczony xd

Odnośnik do komentarza

Tak samo. Skoro sprawia Ci radość maksowanie jednego tytułu to rób to dalej i tyle. I tak życia nie starczy na wszystkie gry, więc szkoda się tym martwić.

To nie jest takie typowe maksowanie, że musi być w danym tytule 100%, platyna (są wyjątki ofc) i cholera wie co jeszcze. Po prostu sam sobie narzucam co chcę zrobić, a co zlewam, ale i tak wychodzi na to że długo schodzi.

 

Dzięki za pocieszenie mimo to. Gram w to na co mam ochotę, nie pędzę za tłumem (bo premiera, bo wszyscy grają itd) i jestem z tego zadowolony. Backlog rośnie, ale jakoś tak japa się sama cieszy jak się widzi te wszystkie zacne tytuły jeszcze do ogrania.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

 

Lecimy już z dwójka:d to był świetny pomysł aby odświeżyć sobie to giereczke :o jednak nie bez powodu wspominałem ta trylogie jako najlepsze co spotkało poprzedniego xboxa. Imo oczywiście ;)e0b8f71ea73f51c51a5795f6675b4b96.jpg

Jaka ta gra jest wyje.bana to łeb siada. Bardzo chciałbym remake ultimate edition.

Jeśli do tego by doszło to brałbym odrazu One’a

Odnośnik do komentarza

UBoUsKx.jpg

 

Steamworld Dig. Kupilem chyba z rok temu tylko dlatego bo było za 8 złotych na promocji, pobralem (70 mb) dzisiaj i gra sie nawet fajnie. Penetrowanie kopalni kilofem polaczone ze zbieractwem i elementami platformowymi, oraz bardzo fajne sterowanie i movement postaci daje porzadny efekt, naprawde przyjemnie sie wspina, kopie i eksploruje. 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Widzę gramy w to samo c0lego :lapka:

LIACvTS.jpg

 

Fajniutka gierka. Czuję, że powoli mogę zbliżać się ku końcowi, ale pomysł interesujący i gra się przyjemnie.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MmGW8cv.jpg

Boże, jak to intro pachnie odpalone na mini SNESie. Aż żałuję, że doświadczyłem tego arcydzieła po raz pierwszy na emu gba na PSP xD.

Ehh, chciałoby się przejść kiedyś jak pan jezus powiedział na mini SNESie, ale kogo ja oszukuję. No nic, chociaż muzyczkę z intra sobie posłuchałem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka ze najlepszy klimat był w jedynce z tymi jej szaroburymi kolorami. Z każda kolejna częścią było coraz kolorowiej. Może i jest dzięki temu coraz ładniej ale nie czuć już tej beznadziejności wojny

 

 

Przecież dwójka miała "tego" klimat wcale nie mniej od jedynki, a paleta kolorów była tylko poszerzona o fajną czerwień i biel w śnieżnych etapach. Trójeczka natomiast, faktycznie trochę straciła z klimatu. Moim zdaniem duży wpływ, oprócz obranego kierunku artystycznego, miało też to, że zawsze w grze przebywały ze sobą cztery postacie naraz. Gdzieś to gubiło ten klimat.

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak do jedynki mam największy sentyment. Była to moja pierwsza gra na xa i skatowałem ja wtedy chyba z 7 razy pod rząd ;p w dwójce już chociażby krew jest jakby za jasna i jaskrawa. Nie mówię ze nie ma klimatu ale już było po niej widać ze coś się dzieje w złym kierunku

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

no trójeczka powędrowała zwłaszcza pod koniec w dziwny kierunek artystyczna (ta egzotyczna wyspa xD) na szczęście Coalition zdaję się wiedzieć co jest siłą Girsów i w czwórka znowu zaserwowała genialne miejscówki (chyba w żadnej i innej grze nie robiłem screenshotów z taką intensywnością)

 

BTW bardzo fajna jest również ta przemiana stylu w obrębie samej gry. Początek gry to wesoła i kolorowa sielanka, a z biegiem czasu i postępem w rozwoju fabuły gra robi się coraz bardziej ponura i girsowa :banderas: 

 

 

 

46e93885-aa03-4aef-aa97-b9aeaef6f9e2.PNG

 

1a980fca-a078-4ad9-bb64-0f17d3b7c52b.PNG

 

c536cd8c-cd74-4db4-8e9f-e56f57d86630.PNG

 

c059d20f-b6cb-46c7-926b-fc4fa7f60599.PNG

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...