Opublikowano 23 września 20241 r Bloodborne Screeny zrobione gdzieś z rok temu gdy odswiezalem sobie grę. Wiem, że to jest taka podróż do bazowego PS4 ale chciałem przypomnieć o tej cudownej grze wciąż mając nadzieję na jakiś remake na PC/PS5.
Opublikowano 27 września 20241 r Dragons Dogma 2 to przede wszystkim eksploracja i piękne widoczki. Reszta hmmm... powiedzmy do przełkniecia bez zbytniego przepijania. Generalnie jest zabawa.
Opublikowano 28 września 20241 r Immortals Fenyx Rising. Przechodzę drugi raz, tym razem na PS5. Gierka nadal 10/10 zwłaszcza za mechanikę walki i setting. Jak się uważnie zwraca uwagę na fabułę, dialogi to da się wyłapać sporo nawiązań do innych gier Ubi, min Assassin's Creed.
Opublikowano 29 września 20241 r Pamiętaj aby dzień święty święcić Spoiler Edytowane 29 września 20241 r przez wojtas011
Opublikowano 29 września 20241 r Zelda Echa Mądrości Motywy z przewróconymi planszami są mega fajne bo łączą platforming z wykorzystywaniem echoes, które posiadamy
Opublikowano 1 października 20241 r Ruszyłem kupkę wstydu Final fantasy 16 Kupione na premierę ale wtedy coś innego było na tapecie Spoiler Edytowane 1 października 20241 r przez Plackus
Opublikowano 2 października 20241 r Zmodowane GT4 wersji USA z dodanym m. in. analogowym gazem i hamulcem pod R2/L2 i odblokowaną „pływającą” kamerą przez co nie ma już tego efektu sztywności i jeszcze z kilkoma bajerami. Gra się bajecznie. Można nawet sobie odpalic kamerę z wnętrza auta. Edytowane 2 października 20241 r przez tlas
Opublikowano 2 października 20241 r Drewniany, ale niezwykle klimatyczny souls-like, zrobiony przez trzech gości z Czarnogóry - Bleak: Faith Forsaken.
Opublikowano 3 października 20241 r 6 hours ago, Wredny said: Drewniany, ale niezwykle klimatyczny souls-like, zrobiony przez trzech gości z Czarnogóry - Bleak: Faith Forsaken. To ta gra z kradzionymi z soulsow animacjami?
Opublikowano 4 października 20241 r Szkoda że jednak nie zrobili tu trybu foto. Tytułu chyba pisać nie trzeba.
Opublikowano 5 października 20241 r Z życia grzybiarza (Mushroom Season) Wyprawa do dziadka Mariana, dał mi swój samochód, twierdzi ze to perełka
Opublikowano 7 października 20241 r @Labtec kochany Panie a ta piękna gra ma wsparcie dla kontrolerów?
Opublikowano 7 października 20241 r 13 hours ago, Krzysztof93 said: @Labtec kochany Panie a ta piękna gra ma wsparcie dla kontrolerów? Nie , może kiedyś bo to early access
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.