Opublikowano 9 czerwca9 cze 007 First Light (XSX) - screeny z samego początku, ale dobrze się zapowiada. Z racji braku Uncharted miło że dostaliśmy coś podobnego tylko w Bondowskich klimatach
Opublikowano 10 czerwca10 cze Performatywny gracz testujący PS3 pod crt bo przyszedł mi kabel. Nie mogę się doczekać replaya cv przed rimejkiem
Opublikowano 10 czerwca10 cze Sprawdz czy dziala jeszcze ten glicz na ammo / roslinke. Swego czasu korzystalem z tego
Opublikowano 15 czerwca15 cze Stray Nintendo Switch 2Jestem mega pozytywnie zaskoczony jak dobrze wygląda to w trybie przenośnym. Sama gierka z jednej strony - festyn jednego przycisku, z drugiej strony wciąga za sprawą świetnej eksploracji i kreacji świata. Fabularnie za moment mam też dostać pierwszą broń, więc dojdzie dodatkowe urozmaicenie - w każdym razie, aktualnie w promo kosztuje 60zł więc, tak czy siak warto sprawdzić.
Opublikowano 20 czerwca20 cze GTA Vice City: Definitive Edition (PS5)Pięknie ta gra się prezentuje w tych pastelowych kolorach, no i ten niesamowity klimat
Opublikowano wtorek o 09:525 dni Yakuza: Jak Smok czasem wręcz zaskakuje okropną jakością tekstur, a jednak overall jest piękna i wspaniała i nie mogę się od niej oderwać. Zasłaniam ryjce bo spoiler. Edytowane wtorek o 09:545 dni przez ProstyHeker
Opublikowano wtorek o 15:034 dni Kangurek Kao (Switch)Ale basicowy platformer. W dodatku z input lagiem na switchu.
Opublikowano czwartek o 18:292 dni A dawno już nic nie wrzucałem z najlepiej wyglądającej gry <ac rally> Edytowane czwartek o 18:302 dni przez rafanus2
Opublikowano piątek o 08:252 dni Aphelion (XSX) skończony, mocno nieoszlifowana gra, ale nie taka zła jak o niej piszą.
Opublikowano piątek o 08:562 dni Szkoda, że ograłeś w gp za grosze i przez takich jak Ty kolejne studio prawdopodobnie pójdzie pod nóż.https://www.xboxachievements.com/news/aphelion-life-is-strange-studio-dont-nod-financial-uncertainty/
Opublikowano piątek o 09:562 dni Coraz glupsze te zarzutki braci discordowcow.Tak to ja jestem winny temu że mają problemy finansowe, nie studio, nie wydawca i nie ludzie, którzy ani nie zagrali, ani nie zapłacili.
Opublikowano piątek o 10:002 dni 1 minutę temu, ASX napisał(a):Coraz glupsze te zarzutki braci discordowcow.Nie trafiłeś od dawna nie jesteśmy braćmi. Drozdu stamtąd wyszedł dawno temu, a mnie Mysza7 wyjebał bo napisałem "Wolna Palestyna"Żeby nie robić offtopu to wrzucę screena Pikmin 4 i kirby
Opublikowano piątek o 10:092 dni Piękne pikminsy, czekamy na screeny z trybu photo dodanego w wersji nintendo 2
Opublikowano piątek o 10:192 dni Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade.Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:
Opublikowano piątek o 11:052 dni 45 minutes ago, devilbot said:Jak już jestem w temacie to mam też przy sobie screeny z najlepszej nowożytnej serii jrpg w tym przypadku część trzecia sagi Xenoblade.Jak widać po obrazkach interesują mnie w tej serii pojazdy, a nie mangowe dziewczynki:Ależ Teknoman - vibe na 2 szocie! To jest Xenoblade Chronicles 3? Podoba mnie się! Edytowane piątek o 11:062 dni przez Masamune
Opublikowano piątek o 11:142 dni 5 minut temu, Masamune napisał(a):Ależ Teknoman - vibe na 2 szocie! To jest Xenoblade Chronicles 3? Podoba mnie się! Edytowane 2 minuty temu2 min przez MasamuneTak, a jeszcze wszyscy bohaterowie i przeciwnicy w sumie też mają swoje przemiany w formę ouroboros, która przypomina dawne anime czy seriale jak kamen rider czy karas
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.