Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Wredny napisał:

 

The Darkness - uwielbiam :fsg:

Kurde, w sumie wciąż jeszcze nie skończyłem dwójki :notbad:

Też nie grałem, tylko w demko i było średnie, ale może sprawdzę bo promka jest. Natomiast jedynka :obama: jest taka scena ktora niszczy system za kazdym razem.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, XM. napisał:

Też nie grałem, tylko w demko i było średnie, ale może sprawdzę bo promka jest. Natomiast jedynka :obama: jest taka scena ktora niszczy system za kazdym razem.

 

Ja mam w pudełku na PS3 od kilku lat... 

A odnośnie sceny... Niezbyt już szczegóły pamiętam, ale... 

Spoiler

czy chodzi o dziewczynę Jackie'go?

 

Odnośnik do komentarza

Najpierw ograłem dwójkę bo było demko i mi się spodobało. Potem kupiłem jedynkę za kilkanaście złotych i nie żałowałem. Fakt technicznie to kupa mimo FHD na ps3, ale klatkowanie, animacje dają w kość. Gra wygrywa przede wszystkim klimatem, który jest mocny i dla niego warto zagrać, ale gameplay D2 > D1.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SlimShady napisał:

Dwójka jeszcze lepsza.

 

A gdzie tam. The Darkness 2 to tylko solidny corridor shooter z dziwnie zmienionym stylem graficznym (pasowal bo gra powstała na podstawie komiksu ale do jedynki nijak się miała) i gra była mocno słabsza, ale i tak dobrze się bawiłem

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Ja próbowałem zagrać ale ta gra jest tak brzydka i działa jak gówno więc sobie narazie odpuściłem. Pamiętam że demo dwójki mi się nawet spodobało więc może się kiedyś nadrobi  :(

Nie chce tu uskuteczniac propagandy, ale legancko chodzi na bąku :lapka:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, bluber napisał:

 

A gdzie tam. The Darkness 2 to tylko solidny corridor shooter z dziwnie zmienionym stylem graficznym (pasowal bo gra powstała na podstawie komiksu ale do jedynki nijak się miała) i gra była mocno słabsza, ale i tak dobrze się bawiłem

Jest w cenie grandera widzę, warto?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...