Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Oż ty, w plecy @Pupcio?

Zwierzątka zadowolone, dzieciaki szczęśliwe, kobieta zadowolona, a porządek na posesji musi być. A d u s z ą jest przesiąknięta każda minuta ze 270h.

Winnica to inwestycja (czy raczej test run pod zupełnie nową farmę) z zeszłego roku, jak tylko wjadą nowe roślinki sad się rozrośnie, ogród z kwiatami też, a świnki ustąpią miejsca (tego wciąż mało) nowym domownikom.

A tak w ogóle to typie wciąż nie widziałem twojej bieda wersji :kaz:

Odnośnik do komentarza

f5f9bbbb-f8cf-48be-8478-a5c6021c84bf.png


698c6194-aeda-48e8-8166-248091926f0a.png


3b1efa64-da35-4d48-a321-7e9e6c69b597.png

 

Potwierdzam sztywniutkie 60 klateczek.

Kurde, kiedyś ta gra wydawała mi się technologią z kosmosu.

Teraz widzę puste ulice, jak u nas w latach  70'

Btw dobra akcja randomowa weszła: na skrzyżowaniu prawilnie, jak tradycja nakazuje wbiłem na czerwonym uderzając w dwa auta, po czym zatrzymałem się wychodząc z pojazdu. Kierowcypodeszli do mnie z bluzgami, zaczęli popychać, uderzać. Tymczasem na przeciwnym pasie stał patrol. Chłopaki wyskoczyli, no próbowali przywołać ich słownie do zachowania zgodnego z prawem, ale chociaż bardzo chcieli, to nie wyszło. Ja nie oddawałem ciosów, o nie. Byłem całkowicie pasywny. Tak więc chłopaki z patrolu otworzyli ogień, unicestwili bandytów i pojechali dalej. Ja pozbierałem rozrzucone $$$ i jakiegoś shotguna i pojechałem w swoją stronę. Mijając karetkę...

Takie rzeczy w grze sprzed ponad dekady.

R* wy jebani czarodzieje z księzyca!!!

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Boomcio napisał:

f5f9bbbb-f8cf-48be-8478-a5c6021c84bf.png


698c6194-aeda-48e8-8166-248091926f0a.png


3b1efa64-da35-4d48-a321-7e9e6c69b597.png

 

Potwierdzam sztywniutkie 60 klateczek.

Kurde, kiedyś ta gra wydawała mi się technologią z kosmosu.

Teraz widzę puste ulice, jak u nas w latach  70'

Btw dobra akcja randomowa weszła: na skrzyżowaniu prawilnie, jak tradycja nakazuje wbiłem na czerwonym uderzając w dwa auta, po czym zatrzymałem się wychodząc z pojazdu. Kierowcypodeszli do mnie z bluzgami, zaczęli popychać, uderzać. Tymczasem na przeciwnym pasie stał patrol. Chłopaki wyskoczyli, no próbowali przywołać ich słownie do zachowania zgodnego z prawem, ale chociaż bardzo chcieli, to nie wyszło. Ja nie oddawałem ciosów, o nie. Byłem całkowicie pasywny. Tak więc chłopaki z patrolu otworzyli ogień, unicestwili bandytów i pojechali dalej. Ja pozbierałem rozrzucone $$$ i jakiegoś shotguna i pojechałem w swoją stronę. Mijając karetkę...

Takie rzeczy w grze sprzed ponad dekady.

R* wy jebani czarodzieje z księzyca!!!

 

Remaster ten gry na nowej generacji (obecnej?) to by było coś. Na PC jakos nie czuje ze chciałoby mi się w to grać, a na PS3 te 20 pływających klatech to mikser na moje oczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...