Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, suteq napisał:

Teraz balon pewnie będzie grał do skutku aż cie znajdzie, zatopi i zatańczy nad wrakiem twojego statku. :pirate:

 

14 minut temu, Boomcio napisał:

Prędzej on balona przeciągnie pod kilem!


Ktoś nie będzie miło wspominał tego spotkania!
Mam bardzo fajną załogę. Mam nadzieje, że nie pokrzyżuje nam rejsów awaria konsoli i brak headsetów!:pirate:

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, LiŚciu napisał:

A to jest tak że w świecie wszyscy gracze są jednocześnie? czy bardziej na zasadzie że w danym momencie w świecie gry jest jakas ograniczona ilośc bo dołącza się do danego serwera? 

to drugie, na serwerze jest 6 statków, a świat gry jest dosyć duży więc raczej rzadko widzi się inne żagle na horyzoncie. Krótko mówiąc nie ma szans żeby Balon mnie znalazł :kaz:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Plugawy napisał:

Skończta pherdolić i dajta screeny.

Proszę.

Guacamelee-2-20210116182051.jpg

 

Mierda! Do tej pory zaciskałem zęby ale powoli wraca wkurw znany z jedynki. Nie wiem czy ta odsłona jest łatwiejsza od 1. Wiem, że z bossami idzie sporo łatwiej ale znowu sekcje platformowe/platformowo-napierdalankowe są na podobnym poziomie albo i trudniejsze od tych z jedynki (do dzisiaj mam koszmary z sekcji z kolcami). Albo po prostu robię się stary. Niemniej chce się wracać bo gameplay wyśmienity więc dawkuję sobie gierkę. Jak zaczynam rzucać przecinkami wyłączam do następnego posiedzenia i jakoś idzie. Na pewno jest zbyt wiele elementów na które trzeba zwracać uwagę wykonując jakiś skok czy coś. No i chaos przy grubszych walkach jest zbyt wielki bo zwyczajnie gubimy z oczu postać.

Tryb story na zadawalającym poziomie trudności ale jeżeli chce się zrobić 100% to drogi do części skrzynek potrafią napsuć sporo krwi.

A tak to te samo wyśmienite Guacamelee no i sporo easter eggów (i normalnych eggów) choć głównie na banerach.

Odnośnik do komentarza

W tym pierwszym Dead Rising to jest system jak z Tonym Hawku że masz ileś czasu na zrobienie czegoś, robisz, czas się kończy, to się zapisuje, potem startujesz znowu i robisz kolejną rzecz? Czy jakoś inaczej to działa? 

Odnośnik do komentarza

Ostro nakurwiam w DR. Już 3 razy przeszedłem i pierwszy raz uratowalem wszystkich, zawsze jak gralem to jakos mi sie nie udawalo. Właśnie gram w infinite mode i moze wladnie calaczek bo w sumie to najtrudniejsze zostało (+ frank the pimp). Chyba zaraz zamówię czworke i dam szanse

 

 

5d0c08d6-42ea-479b-87b8-224f71477f8e.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2021 o 19:26, suteq napisał:

W tym pierwszym Dead Rising to jest system jak z Tonym Hawku że masz ileś czasu na zrobienie czegoś, robisz, czas się kończy, to się zapisuje, potem startujesz znowu i robisz kolejną rzecz? Czy jakoś inaczej to działa? 

 

Nie bardzo, masz 3 dni na ucieczke z Willamette i w trakcie dostajesz różne zadania i masz do zrobienia tzw Case Files, które robienie prowadzi do endingu ale jak czegoś nie zrobisz to gra nie jest przerywana tylko masz inne zakończenie, po przejściu wszystkich Case Files dostajesz 1 dodatkowy a po przejściu tego Overtime mode dostajesz opcje zwiedzania centrum handlowego bez limitu czasowego. Ale to co się zapisuje to uratowani ocalali w trakcie playthrough, potem lecisz kolejny raz już z bardziej dopakowanym Frankiem to gra ogólnie z czasem robi się prostsza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, maciucha napisał:

no trzeba mieć naprawdę silną psychę żeby w 2021 użerać się z grami jak soulsy

 

mi ledwo siły starcza na Animal Crossing :rayos: 

 

Uderzyłem pięścią w stół i powiedziałem sobie, że muszę w końcu w tym roku przejść cała trylogię. A jeszcze na horyzoncie, sekiro, NIOH2, i może BB jak kupię ps4 z powrotem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...