Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

On 8/14/2021 at 2:36 PM, SpacierShark123 said:

Nie miałem jeszcze okazji ograć tego cudeńka więc to moje pierwsze podejście do gry w wersji PS2, jako fanatyk westernów i klimatów Van Helsinga nie mogłem się oprzeć by nareszcie to sprawdzić.

spacer.png

 

Elegancki shooter, grało się na Xboxie. Trochę taki Timesplitters w innych klimatach. Dobre lata dla FPSów w ciekawych settingach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

ile razy ludziom trzeba pisać żeby podpisywali swoje screeny?

 

1 godzinę temu, XM. napisał:

A czego tu nie widzisz? Przecież to od razu widać że alien vs predator 

 

1 godzinę temu, maciucha napisał:

asx jak bys czasem wyjął makówkę zza pirackiego steru to byś wiedział że to może być tylko wolfenstein new order

 

1 godzinę temu, ASX napisał:

jak dla mnie wygląda trochę jak Fallout 4

 

1 godzinę temu, Square napisał:

Co wy gadacie, przecież to Detroit: Become Human. Nie widzicie pierwszego screena?

podaję hasło

Spoiler

RoboCop

 

Odnośnik do komentarza

11-11: Memories Retold

Smutna i przygnębiająca historia Harry'ego, fotografa kanadyjskiego (w tej roli Elijah Wood), który zaciąga się do wojska, aby dokumentować Wielką Wojnę, oraz Kurta (Sebastian Koch), pracownika fabryki Zeppelina, który wyrusza na wojnę w celu znalezienia swojego syna. Gra to mix walking sima z elementami prostych zagadek, mini-gierek i qte. Całość z przepiękną muzyką i specyficzną, malowaną grafiką. Napiszę więcej, jak skończę.

 

20210830_235827.jpg

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, SlimShady napisał:

Czaiłem się na tę grę(po sprawdzeniu m.in Valiant Hearts, czy My memory of Us od Polaków), ale ta oprawa jest paskudna. Zgaduję, że to pewnie jakiś styl w malarstwie.

No jest specyficzna, ale dla historii moim zdaniem warto. I kosztuje 15 złotych obecnie.

Odnośnik do komentarza

Psioczyłem na GOT, ale nie sądziłem że jest taką piękną grą, już nie chodzi o sama grafikę która jest świetna(zrobiłem już chyba z 800 screenow bo widoki sa genialne) ale o mechaniki i rozwój postaci, piękna odskocznia od platynowania BB i ogrania DS3, do przygotowania na Elden Ring, polecam każdemu.
Ratchet także świetny, i to wykorzystanie dualsense także mistrzowskie :)

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Edytowane przez iNETSTAR
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...