Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Rozi napisał:

Robię ponowne przejścia wybitnej serii gier action adventure, czyli Anczarted, na pierwszy ogień część pierwsza (duh). Ale tu dużo strzelania!

Przechodziłem w tamtym tygodniu. Dwójka wlatuje w sobotę, a potem kolejne części. Piękna seria.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, dominalien napisał:

Potwierdzam, na PS4 bardziej grywalne, choć jeśli masz wersje PS3 też są jak najbardziej poprawne i da się grać. Powiedziałbym nawet, że lepiej pasuje rozdzielczość do jakości tekstur niż na PS4.

Że co? Przecież w remasterze tekstury też zostały poprawione. Ta gra w ogóle nie wygląda, jakby wyszła 17 lat temu.

  • This 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj tak, Geralt jest ponadczasowy, a wraz z tą aktualizacją z full RT i RTGI (+ tekstury od Halka Hogana) to zupełnie nie ma się czego wstydzić przy najnowszych gierkach, ba, większość najnowszych gierek może się wstydzić przy Geralcie

 

7K25Kva.jpeg

 

e0b48qK.jpeg

 

iEgGSQk.jpeg

 

P8BO63I.jpeg

 

N5gwWI5.jpeg

 

95qtcNV.jpeg

 

LODWoAh.jpeg

 

B9vBwsM.jpeg

 

cHe55Mk.jpeg

 

gXX86Gn.jpeg

 

uWKYqDy.jpeg

 

1TLrgvI.jpeg

 

ehDKKya.jpeg

 

VMG9yIh.jpeg

 

Spoiler

58nkzsG.jpeg

 

0ar9jAU.jpeg

 

6VCNMPb.jpeg

 

tyMqMI8.jpeg

 

o8bX6C7.jpeg

 

8eDcN6B.jpeg

 

ZtiT2Na.jpeg

 

lZwQi2z.jpeg

 

GskTjQj.jpeg

 

0N5MEtF.jpeg

 

JyWCCdx.jpeg

 

lMxlcGM.jpeg

 

aDvLhIv.jpeg

 

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

No Qbon gra z reshade, jedna z lepszych rzeczy na PC, w sekundę ustawiasz wszystko pod siebie. Pierwsze przejście też tak grałem w takim bardziej "brudnym" klimacie, ale po tej aktualizacji zostawiłem vanillę, żeby Wiesław depresji nie dostał ;)

 

@Qbon jak masz tego moda z płaszczem to jest jeszcze modzik, żeby miecze się chowały i wtedy nie będziesz miał tego clippingu, no ale wtedy już nie wygląda tak fajnie jak z mieczami, coś za coś :D

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, tjery napisał:

 

@Qbon jak masz tego moda z płaszczem to jest jeszcze modzik, żeby miecze się chowały i wtedy nie będziesz miał tego clippingu, no ale wtedy już nie wygląda tak fajnie jak z mieczami, coś za coś :D

 

Tak, widziałem, że jest coś takiego ale właśnie nie widać mieczy wtedy.

A tekstury od Hulka Hogana które masz ? Bo widziałem, że dla wersji next gen są tylko jakieś poprawiajace skały.

Ogółem gram z modem immersive lightning i on daje też takie efekty pogodowe, często mgła, zachmurzenie, nieco inne oświetlenie w zależności od regionu, próbowałem kilka i ten chyba najbardziej pasuje. Poza tym jest fajny mod, który zwiększa ustawienia grafiki, w tym najbardziej co widoczne to zasięg rysowania roślinności i drzew i w oddali dzięki temu są wciąż assetami w wyższej jakości, daje to świetny efekt. Ale patrzcie na ten film, tutaj gość ma prawie w pełni ten efekt jak na CGI, nie wiem jak to uzyskać, może trzebaby się pobawić reshade'em jakoś żeby takie coś osiągnąć.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, balon napisał:

Z ciekawości to wsio na max czy jakieś mody? Jaki sprzęt?

Tak, wszystko na max, Ray tracing na max plus mody, parę graficznych i parę wpływających na gameplay, między innymi lepsze animacje w walce, sprzęt rtx 4080 i Ryzen 7800x3d.

Godzinę temu, ASX napisał:

ten filmik co wrzuciłeś to już dla mnie przesada, zbyt silne depth of field i aberracja chromatyczna

No prawda to ale momentami jest taki mocny efekt CGI, chociaż tutaj głównie chodzi o stonowanie kolorystyki właśnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...