Skocz do zawartości

Wrzuć screena


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

@Daffy Proszę 

 

https://next.nexusmods.com/fallout4/collections/bnq89x/revisions/1?tab=mods

 

Tu jest cała lista z wyjątkiem moda o nazwie CRP - Commonwealth Reclamation Project, którego nie ma na Nexusie. Szukałem go jakiś czas, bo on daje ten efekt porośniętych budynków, znalazłem na kanale The Black Pearl na discordzie, do którego odnośniki były pod filmami na yt prezentującymi moda, przeskanowałem tylko dla pewności wcześniej programami antywirusowymi. Poza tym edycja .ini dla lepszego efektu HBAO, https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/41623. No trochę tego jest :) ale efekt bardzo fajny, nie tyko wizualny ale też gameplayowy. 

Teraz jest tylko problem tego rodzaju, że gra dostała patcha a mody nie, w tym kluczowe narzędzie f4se bez którego nie uruchomi się większości modów, wiec albo nie aktualizować gry a jeśli się zgapi jak ja to zostało bawienie się w przywracanie poprzedniej wersji gry, na szczęscie ta metoda działa.

Edytowane przez Qbon
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zapytałeś czy na Steam Decku GTA IV będzie działać tak samo lub lepiej niż na laptopie Pawciokratosa gdzie chodzi na maksymalnych ustawieniach. 

 

Odpowiedź brzmi: Nie, bo na SD trzeba schodzić z niektórych opcji graficznych dla komfortu gry, a rozdzielczość to max. 800p. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, ASX napisał:

Zapytałeś czy na Steam Decku GTA IV będzie działać tak samo lub lepiej niż na laptopie Pawciokratosa gdzie chodzi na maksymalnych ustawieniach. 

 

Odpowiedź brzmi: Nie, bo na SD trzeba schodzić z niektórych opcji graficznych dla komfortu gry, a rozdzielczość to max. 800p. 

No rozdzielczość na hh wiadomo, że może być niższa na takim małym ekranie.

To wygląda świetnie :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, balon napisał:

No rozdzielczość na hh wiadomo, że może być niższa na takim małym ekranie.

To wygląda świetnie :banderas:

 

Grałem na SD OLED i PC Ultrawide, oba to tak samo zajebiste przeżycia. SD grałem DLC i to takie spełnienie marzeń z późnego dzieciństwa, co jakby jakieś prawdziwe duże GTA było na Vicie xD. 

 

Warto wgrać moda z forumka na radia i drobne inne fixy. Nie pamiętam już konfiguracji dla SD, chyba tylko traffice density trzeba było lekko obniżyć do 60 fps.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...