Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kmiot napisał:

Wstałem na wyścig, przysnęło mi się podczas czerwonej flagi, obudziłem się na podium. 

Nie wiem co o tym myśleć.

Że nie umiesz włączyć nagrywania. Ja nastawiłem budzik na 6:40, włączyłem nagrywanie na kompie (HyperCam2 720p) i czas spać. O 10:30 wyłączyłem a tu się okazało, że ledwo się skończyło, no to znowu włączyłem na wywiady. Owszem da się to zrobić przy pomocy harmonogramu i AutoHotKey, ale to więcej roboty.

2 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

Według wyliczeń dziennikarzy eleven i innych nichuja nie wychodzi, że ma mistrza, ale ceremonia trwa:notbad:

Oficjalne zasady punktacji są na oficjalnej stronie: https://www.fia.com/regulation/category/110 i Eleven ma rację (od 50 do 75% jest 19 pkt). Natomiast ostatnio często po treningach jako wyniki są podawane wyniki sezonu, nawet całą dobę - skandal więc jeśli ten spec liczył pkt to równie mądrze wyliczył. EDIT: jednak te 19 pkt obowiązuje "If a race is suspended in accordance with Article 57, and cannot be resumed".

 

Ale i tak Max jest mistrzem, choć fakt że gdyby Putin walnął atomówką to by miało znaczenie (sezon niedokończony, bez mistrza), jeśli jedynie Max zginie w wypadku to za mało, bo Leclerc nie da rady wygrać wszystkiego. Natomiast absurdem jest, że Ferrari protestuje przeciw karze dla Leclerca (ścięcie szykany, gdyby usiłował się zmieścić na siłę to by stracił 2-10 sekund), zaś nie walczy o słuszne 19-14-12.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Arek_ napisał:

Że nie umiesz włączyć nagrywania. Ja nastawiłem budzik na 6:40, włączyłem nagrywanie na kompie (HyperCam2 720p) i czas spać. O 10:30 wyłączyłem a tu się okazało, że ledwo się skończyło, no to znowu włączyłem na wywiady. Owszem da się to zrobić przy pomocy harmonogramu i AutoHotKey, ale to więcej roboty.

Wow. Że tez nie wpadłem na to, że mogę obejrzeć z odtworzenia i wolałem na żywo.

 

comment_1665292716xRkbe2P5kaA9wfdR8KdwZv

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ogromna większość osób nie wpada na to, a dotyczy to oglądania powtórek filmów czy seriali. Więc daję to pod rozwagę, ja dzięki temu ominąłem przewijając ponad 2 godziny nudnego czekania aż deszcz zacznie mniej padać. A wyścig jak zwykle obejrzałem na PS3 z szybkością 1,5 raza. Podobnie oglądając studio przewijam nudę (10-30x), a oglądam tylko wywiady. Owszem są pewne problemy, bo czasem poznaję wyniki przed obejrzeniem, ale i tak jest ciekawie.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

No ja właśnie teraz obejrzałem, przesuwając około godziny "wyścigu"... Nie kumam, po co te wety jak jest deszcz to i tak wpada czerwona flaga. To już nie tyle woda na torze, co sam spray robi problem. Niech im błotniki wrzucą na koła i będzie git

A tak poważnie, to jak już ruszyli to Max szybciutko wyjaśnił Eklerka, a po czerwonej to już było tylko postawienie kropeczki nad i. Sporo fajnej walki pod koniec, ale widać było jak dużą różnice robi DRS na prostych, a raczej jego brak. Szczerze to nie wiem teraz, czy wolałbym żeby został czy nie. Brawo dla Maxa za tytuł, w pełni zasłużony, szczególnie po tym starcie sezonu, gdzie już puchary były rozdzielone pomiędzy kierowców Ferrari. Niech jeszcze Perez dobije wice mistrza i pozamiatane.

Teraz trzeba już powoli myśleć, gdzie oglądać przyszły sezon...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...