Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Był moment, że nie było Zero, za to półki zawalone były tą nową Intense. Obecnie jednak wróciło do normy - dziś trzy butelki zerówki w promocji kupiłem po 3zł.

 

Ale to jedyna Cola, czy tam napój gazowany, jaki toleruję od czasu do czasu. Te Lidlowe Freeway, czy jak to się zwie, w ogóle nie nadają się do picia moim zdaniem.

 

Za to w mojej biedrze od jakichś dwóch miesięcy nie mogę dorwać mleka Piątnicy 2%. Jest bez laktozy i czasem 3%, ale niebieskiego od dawna nie mają, nie wiem czemu. Muszę chodzić do Lidla.

 

A swoją drogą, w Lidlu pojawiło się jakieś mleko w butelce szklanej. "Prosto z wioski", czy jakoś tak. Droższe i "tylko" 0,7l ale w smaku rewelacja. Ale nie zawsze jest i termin przydatności to raptem kilka dni. Ale jeśli ktoś spożywa regularnie, lub w większych ilościach, to polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza

Kolejna metoda na ogolenie tych, co nie czytają zarówno etykiet, jak i paragonów.

 

Gorzej, że przy kasach przez to ciągle problemy i kolejki, bo "pani, tam cena była inna". A wszystko np. przez Princessy przecenione o szałowe 60gr przy zakupach od 250zł... Miałem dokładnie taki przypadek, to nawet kasjerki się za głowę łapały, jaki to jest bezsens, a ja tylko straciłem 5min czekając, aż babki przede mną to wyjaśnią.

 

Bazowe ceny też w niektórych przypadkach poszły w górę, żeby ta "promocja" była bardziej "kusząca".

 

Ale Lidl święty nie jest, też coś takiego robi, tylko póki co w mniejszym stopniu.

 

Btw. w Lidlu są dodatkowe kupony do aktywacji w apce przez QR lub ręcznie:

 

2308BANANY maks 2kg
2308CUK maks 4 szt
2308CHLEB maks 2 szt
2308CZEKOL maks 4 szt
2308PIWO jeden 6pak
2308LODY maks 2 szt
2308GOUDA maks 2 szt
2308PAPIER maks 2 szt na kupon w rabacie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ilekroć jestem to w biedrze mają syf w lodach i słabe zaopatrzenie. Dwa razy polowałem na zwykłego Big milka bez czekolady i nie ma. Polomarket u mnie za to zawsze porządek w lodach ma i milion rodzai. 

 

Ostatnio wszedłem do kaufa po piasek dla kotów to chciałem też kupić 2 brokuly to wszystkie były zaparowane i z ogniskami pleśni. Jeden tylko był dobry, w biedrze ta sama sytuacja była. 

Odnośnik do komentarza

Syf w lodach? W mojej biedrze często lody są wymieszane w tych samych lodówkach z mrożonkami, albo rybami... Niekiedy przemieszane jedno między drugim, dosłownie. I to pracownica sama tak wrzucała.

 

U mnie od tygodnia nie ma też żadnych jabłek. Ani jednego.

 

Ogólnie biedrę z jednej strony lubię, a z drugiej nie cierpię. Nie wiem, na ile to tylko mój sklep, a na ile problem jest ogólnopolski, ale syf, dezorganizacja, bajzel, ściemy z cenami, nieaktualne promocje, albo ewidentne podpuchy są na porządku dziennym. Raz zwróciłem uwagę na nieaktualną cenę, babka oczywiście "przepraszam, to już po terminie, nie zdążyłyśmy zdjąć", Zdjęła przy mnie cenę promocyjną, ale następnego dnia idę znowu do tej biedry i co? Nieaktualna "promocja" wrzucona z powrotem. :D To już bezczelne jest. Oczywiście w każdej sieci się zdarzają pomyłki i wałki, ale w biedrze zdecydowanie najwięcej, przynajmniej u mnie.

 

I za każdym razem się zastanawiam, na ile to jest niekompetencja, a na ile umyślne działanie sieci.

 

Zakupy trzeba umieć robić, szczególnie żeby zaoszczędzić. Nawyki sobie wyrobić pewne. Tymczasem na inne okoliczności wpływu nie mamy niestety żadnego. Dziś też idę celowo do biedy, bo dobry kupon wypadł, plus ser Królewski Sierpc jest w promo. Oby jeszcze był.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Plugawy napisał:

Ilekroć jestem to w biedrze mają syf w lodach i słabe zaopatrzenie.

W lodach akurat u mnie spoko, posortowane w 4 lodowkach. Za to z nowosciami są zawsze do tyłu, nowy be power juz chyba od zeszłego tygodnia dostepny, a w mojej nadal nie ma. Te lody mochi co byly takie popularne to po kilku miesiacach dopiero dostali xd a po colke zero jezdze teraz pare kilometrow do miasta obok,bo tam całe palety tego, a w mojej nie ma juz 3 tydzien jakos. Kierowniczki nawet pytalem, to odpowiedziala, ze ona moze sobie zamawiac, a i tak centrala wysyla swoje.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mi już się nie chce włączać nawet tej apki, zanim załaduje oferty to stoję pod sklepem i czekam jak głupi. Nie jestem #programista15k, ale czy te banany będą po 6 zł czy 2 zł to i tak je kupię, przecież nie kupuję hurtowo :dunno:no ale ja tam kupuje głównie owoce i to jest loteria, czasem wpadnę rano przed pracą i jest na bogato, a czasem leżą jakieś jabłka pomarszczone i resztki bananów sprzed kilku dni. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...