Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przesadzacie z tym arbuzem, codziennie kupuję ćwiartkę i jest ok, zdarzyło się, że był już na granicy zepsucia, ale to raz czy dwa dałem się nabrać, bo był mocno zafoliowany. A kupuję w różnych miejscach, auchan, netto, biedronka, stokrotka. Jak jest przekrojony no to widać czy to już faza gąbki i leży od kilku dni, czy jest świeży. Całego nie biorę, te mini też są słabe.

Odnośnik do komentarza

No tylko w PL to jest po prostu loteria. Bo albo niedojrzałe, albo sprzedają klony z dynią (wygląd jak arbuz, a nie jest arbuzem), albo bez smaku.

 

Ja z racji bliskości Słowacji zawsze jak jadę w letnim okresie na jakieś wycieczki w jej wschodnią część to przywożę kilka węgierskich arbuzów i tu jeszcze nigdy nie było lipy.

Odnośnik do komentarza

Lubię też te jogurty pitne JOVI 0% - zero cukru dodanego (tylko to co z samych owoców, czyli bodajże z 4g/100g, gdzie zwykle dżogurty mają kilkanaście g), przy okazji 0% fatu, ale to już mniejsza zaleta. Jedyny ból, że mają wyłącznie truskawkę i suszoną śliwkę :sapek: Ile bym dał bym znalazł chociaż jeden waniliowy tego typu - zrobiłbym chyba zapas na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Red_ napisał:

Lubię też te jogurty pitne JOVI 0% - zero cukru dodanego (tylko to co z samych owoców, czyli bodajże z 4g/100g, gdzie zwykle dżogurty mają kilkanaście g), przy okazji 0% fatu, ale to już mniejsza zaleta. Jedyny ból, że mają wyłącznie truskawkę i suszoną śliwkę :sapek: Ile bym dał bym znalazł chociaż jeden waniliowy tego typu - zrobiłbym chyba zapas na miesiąc.

Nie ma tego u mnie, a uwielbiam suszona śliwke

Odnośnik do komentarza

No, 3,40cos tam. Kupiłem pistacje i jest bardzo dobra, choć na końcu lekki proszków posmak, w sumie nie wiem od czego. Więcej białka niż te puddingi ma. Co do mullera to tam sam cukier jest wiec dla mnie odpada, mimo że stosunkowo wychodzi prawie dwa razy taniej. Muller 500ml a ten Jogurt pitny ma 235 chyba, cena ta sama. 

Odnośnik do komentarza

Muller 400. Ale fakt, slodki mocno. Niestety jedyny smak bananow na rynku (a maja jeszcze o smaku sernika z truskawkami, juz slysze jak Red wybiega z domu). I tak mi sie przepil wiec wroce do tych batonow go pro.

 

A ten puding ich waniliowy dobry i ok porcja, troche ja meczylem po obiedzie.

Odnośnik do komentarza

To już od dawna pewnie wyprzedane. ;) Generalnie to jest tak, że Ritter Sport daje w ciągu roku dwa "sezonowe" rzuty smaków (summer i winter), zwykle po trzy, które po kilku miesiącach są w Lidlu wyprzedawane za pół ceny, tj. 2,50. Od lat tak kupuję, wypatrując tej obniżki.

 

Najlepsze zdecydowanie były parę lat temu o smaku kokosanek. Od tego czasu już ich nie widziałem jednak i zamiast tego na zimę rzucają jakieś pierniki i inne cynamony. :/

 

Biała Marakuja dobra, ale słodka. Pozostałych z tegorocznego rzutu jeszcze nie próbowałem, ale szału nie oczekuję, prawdę mówiąc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...