Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie znac jak tam z ladowaniem, czy bez kitu mozna tylko przez docka i zadna ladowarka nie dziala? Nainternetach znalazlem tylko taka ladowarke:

 

http://www.365games.co.uk/nintendo-switch-accessories/nintendo-switch-ac-adapter?utm_source=google&utm_medium=shopping&utm_campaign=google+shopping+data+feed+(03/03/2017-15:57+-+GB)&gclid=Cj0KEQiAxeTFBRCGmIq_7rGt_r8BEiQANdPqUhXpbT5CF_3zZ73FsKCtirbscIJvboHPg2WnjRJ7pokaAgJv8P8HAQ

 

 

No i czy jakis powerbank dziala. Z gory dzieki :lapka:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dobry bajer z tym wybudzaniem telewizora. Na początku trochę się zamotałem z tym, ale już doszedłem do tego, że:

 

a)jak uśpimy tablet w rękach i włożymy do do docka, to TV się nie włączy

b)jak włożymy zapalony tablet to TV sam się włączy

c)jak włożymy uśpiony tablet do docka i dopiero wtedy klikniemy Power, to TV się włączy

 

Tylko jeszcze mógłby się telewizor sam gasić, jak wyciągamy z docka. No chyba, że u kogoś tak jest? Bo to chyba trochę też od telewizora zależy.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie da się wyłaczyć TV po HDMI, tylko włączyć.

 

Raz mi się zdarzyło, że włożyłem WYŁACZONY, nieuśpiony tablet do docka, ten zaczal sie ladowac i tv sie wlaczyl. Dziwne, na uspionym sie nie przelacza, to glupie by bylo.

Co do wifi, to cos mam routerem, gryzie sie ze switchem, ustawienie na sztywno IP pomoglo, ale zasieg nadal dwie kreski, jak klade switcha 5cm obok routera dopiero lapie trzecia. Moze na 5ghz sprobowac? da cos?

Odnośnik do komentarza

Mój jeden strap jest jakiś zabugowany :)

 

Zakładam go i mogę go zdjąć bez wciskania guzika, po prostu schodzi bez oporu. Jak u Was?

 

Myślałem, że to coś z joyem, ale jak wkładam go w imitacje uchywtu pada to siedzi dobrze, więc coś ze strapem.

Odnośnik do komentarza

Jak oni to rysuja? przeciez ekran jest ze 2 cm od plastiku w docku 

Nie nakleiłem tej folii jeszcze i chyba tego nie zrobie.

 

Taka refleksja mnie naszła, po co jest ekran dotykowy? Zeby gry mialy inna funkcjonalnosc w trybie handhelda? Bezsęsó troche.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Za godzinę będę testował demo w coopie, powinno być dobrze.

 

Ej, to macie te cyrki z lewym joyconem czy nie? Robiłem już wszystko poza insercją analną i żadnych problemów. Gdyby nie materiały w necie to nawet do głowy by mi to nie przyszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...