Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ten temat od paru stron i piękne są cyrki z tą konsolą.

Klienci zostali beta testerami sprzętu :pawel:

 odklejające się ekrany

 

Z tym odklejającym się częściowo ekranem to chyba jako jedyny wyskoczył Zetta (podobno masowy problem w Japonii), a nawet nie wiem jak bez użycia kleju taki motyw miałby być możliwy. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to to, że ludzi hmmm... podważają szybkę zamiast folii albo te japońskie folie jednak mają klej albo to zwykła, zupełnie niesprawdzona plotka. 

Odnośnik do komentarza

Jedyny problem jaki jest to rozłączanie się lewego joycona, ale przy większej odległości, do 3m jest ok, dopiero gdy odszedłem dalej, to zauważyłem, że prawy joycon ma dłuższy zasięg. Jest to do przeżycia, w większości przypadków, no chyba, że ktoś ma duży salon i duże łapy. Problem oczywiście nie musi dotyczyć wszystkich konsol, nie wiadomo, czy do sklepów nie trafiło kilka wersji, a przynajmniej dwie, bo kto wie, czy Ninny nie znalazło problemu w trakcie produkcji i nie wprowadziło zmian. Rysowanie konsoli to raczej, jeśli ktoś nie dba, pamiętacie jeszcze zdjęcie PS3, całej w kurzu, którą jakiś niechluj zaniósł do gwarancji i mu nie przyjęli? Jak dbasz tak masz, ale faktem jest, że Switch ma jedną małą wadę konstrukcyjną, a w zasadzie joycon, być może eliminowaną już przy pierwszym rzucie Switcha na rynek.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ciężko stwierdzić jednoznacznie, bo to jednak osobiste preferencje. Dla mnie jest wygodny, pierwsze wrażenie było trochę dziwne, bo jest mniejszy niż myślałem, po weekendzie czuje się jakbym się z nim zrósł i pro controllera nie biorę. Dobre gałki, dobrze wyważony, fajna, matowa powierzchnia.

 

Tylko jest lipa, bo tam normalnego dpada nie ma, więc w przyszłości jak wyjdzie jakiś 2d mario będzie trzeba:

 

a)wziąc pro

b)kupić joycona z dpadem (jeżeli wyjdzie)

Odnośnik do komentarza

Haha, mi sie jedynie woda w czajniku zagotowała więc zalałem herbatę i przeczytałem te bzdury.

 

Co za debil umysłowy to pisał? Widać, że ekspert w branży. Mnóstwo wad? Mnóstwo złych opinii? Beka z wieprza. Ile tego będzie? 1%? Mniej?

 

Nic nie pobije Klocka i 30% konsol z RROD :D

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Konsola ma potencjał, ale to N i czuję że zbombi jak Wiiu. 

Nikt na to nie wyda CODa czy innej Fify, bo nie będzie się opłacało siedzieć nad konwersją, bo sprzęt odstaję od konsol Sony i MS. Będzie dokładnie tak jak zawsze. 

Jedna gra na rok i masa indyków. 

Jak nie dodadzą w miarę szybko GC, Wii czy gier z DS, to skończy jak Wiiu. Szkoda, bo N nie myśli i zyebią potencjał który jest. Masa świetnych gier z DS, Mario Sunshine z Wii.... 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No jak dla ciebie potencjałem switcha jest odpalanie romów gierek, które wszyscy już ograli, to ok. Warto jednak poczekać na rozwój sytuacji, gierek (nowych!) będzie dużo, pokemony wyjdą, jakieś jRPGi i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Konsola ma potencjał, ale to N i czuję że zbombi jak Wiiu.

Nikt na to nie wyda CODa czy innej Fify, bo nie będzie się opłacało siedzieć nad konwersją, bo sprzęt odstaję od konsol Sony i MS. Będzie dokładnie tak jak zawsze.

Jedna gra na rok i masa indyków.

Jak nie dodadzą w miarę szybko GC, Wii czy gier z DS, to skończy jak Wiiu. Szkoda, bo N nie myśli i zyebią potencjał który jest. Masa świetnych gier z DS, Mario Sunshine z Wii....

Fifa będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...