Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

KU-KU-KLE

 

no tez muszę napisać, że ile na granie mobilne miałem wbite, tak przy switchu ta możliwość konfiguracji stacjonarnej i przenośnej to fajna sprawa, nie chce mi sie grać na dużym ekranie? biorę switcha do wyra. 

 

Jedyne co mogę się przyczepić to stacja dokująca, o ile fajny patent z maskownicą kabli, tak ten przedni panel "fałdka" do imo nieporozumienie, niepraktyczne i tylko powoduje wzrost ciśnienie przy odkładaniu stwicha czy sie nie zarysuje przypadkiem, druga sprawa jeszcze brak możliwości grania i ładowania switcha "na nóżce" port jest od spodu i trzeba robić jakieś cudaczne konstrukcje by pograć dłużej niz 3h i podładować konsole. 

 

najgorzej widze te prowadnice w joyconach, za każdym razem jak zdejmuję te nakładki mam wrażenie "andżej to je,bnie" mam wersje neon, wstępnie brak cyrków z niedziałającym joyconami.

 

Zelda miło się zaskoczyłem, nie za bardzo za zeldami przepadam, ta jest prze-ge-nia-lna. 

 

mario karty no co tu dużo mówić goty

 

shovel knight nie miałem okazji ograć wczeniej, no to chłone te za(pipi)istość teraz.

Odnośnik do komentarza

strach sie bac co sie bedzie dzialo jak zaczna na to wychodzic dedykowane gry, a nie porty i remastery

 

niech oni lepiej jak najszybciej zaklepuja dalsza wspolprace z capcom przy monter hunter bo jesli to dalej bedzie ex to bedzie szalenstwo, a patrzac na to co robi capcom bez dealu czuje ze beda chcieli zrobic z nowej czesci multiplatforme

 

zreszta brak najwiekszych tytulow multiplatformowych aaa w perspektywie czasu pewnie odbije sie czkawka ale imo 50-60mln i spokojne dostojne zycie konsola jak w banku

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ex, nie ex, i tak wyjdzie. No chyba ze Capcom chce opierać sprzedaż w Japonii wyłącznie o ps4. W takim razie życzę powodzenia :ragus:

 

Zresztą raz już Sony przyblokowało wydanie MH3rd na PS3 argumentując, że gra wygląda za słabo na PS3. Co się stało po tym ruchu, każdy wie. Nintendo wybredne nie było :cool:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ostatnie moje "Nintendo" to GCN/DS.

Zakupu Switch'a nie zaluje, wrecz przeciwnie. Gdyby nie takie mankamenty jak problemy z lewym joy-conem i (jak dla mnie) troche za malymi przyciskami to rewelka.

Kupilem dla Mario Kart 8 Deluxe. Cud miod. Zelde moze kiedys dokupie (za droga do obadania jako gierka, ktora raz przejde i odstawie - nigdy nie bylem fanem serii).

Teraz tylko nowy Marian, Pokemony, Mario Party, Star Foxy itp. Nie mam za duzo czasu na granie ani aby moc przysiasc na dluzej przed tv. Dla mnie to jest konsola przenosna z opcja podpiecia do TV.

E-Shop bardzo skromny, ale ciekawie sie zapowiada (klasyki).

Podjarka na maxa caly czas, tona zabawy.

Odnośnik do komentarza

Ja ci tylko napiszę, że nigdy nie lubiłem i przeszedłem żadnej zeldy. Próbowałem Ocarinę i nie dałem rady. A w tą po zagraniu się zakochałem. I jak spojrzę na cenę, gdzie są już używki do dorwania, to nie  wiem czy znam grę bardziej wartą tych 200 zł. Tona zabawy to dokładnie dotyczy zeldy - 100-200-300h ludzie robią. Także warto.

 

Jak nie miałeś długo Ninny to do zestawu jakaś używka 3DS czy 2DS i od nadmiaru świetnych gier zwariujesz :-)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie moje "Nintendo" to GCN/DS.

Zakupu Switch'a nie zaluje, wrecz przeciwnie. Gdyby nie takie mankamenty jak problemy z lewym joy-conem i (jak dla mnie) troche za malymi przyciskami to rewelka.

Kupilem dla Mario Kart 8 Deluxe. Cud miod. Zelde moze kiedys dokupie (za droga do obadania jako gierka, ktora raz przejde i odstawie - nigdy nie bylem fanem serii).

Teraz tylko nowy Marian, Pokemony, Mario Party, Star Foxy itp. Nie mam za duzo czasu na granie ani aby moc przysiasc na dluzej przed tv. Dla mnie to jest konsola przenosna z opcja podpiecia do TV.

E-Shop bardzo skromny, ale ciekawie sie zapowiada (klasyki).

Podjarka na maxa caly czas, tona zabawy.

To jest zupełnie inna Zelda.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie moje "Nintendo" to GCN/DS.

Zakupu Switch'a nie zaluje, wrecz przeciwnie. Gdyby nie takie mankamenty jak problemy z lewym joy-conem i (jak dla mnie) troche za malymi przyciskami to rewelka.

Kupilem dla Mario Kart 8 Deluxe. Cud miod. Zelde moze kiedys dokupie (za droga do obadania jako gierka, ktora raz przejde i odstawie - nigdy nie bylem fanem serii).

Teraz tylko nowy Marian, Pokemony, Mario Party, Star Foxy itp. Nie mam za duzo czasu na granie ani aby moc przysiasc na dluzej przed tv. Dla mnie to jest konsola przenosna z opcja podpiecia do TV.

E-Shop bardzo skromny, ale ciekawie sie zapowiada (klasyki).

Podjarka na maxa caly czas, tona zabawy.

 

Aż dziw, że przy takich predyspozycjach nie zaopatrzyłeś się w Wii U: Mario Kart 8, Super Mario 3D World, New Super Mario Bros U, Pokken Torunament, Mario Party 10, Star Fox Zero, itd.

 

Co do Zeldy, to nie rozumiem za bardzo pretensji, że jest to "gra na jedno przejście i koniec" - przecież właśnie taka ma być. Po co ktoś miałby ją przechodzić kilkukrotnie?

Odnośnik do komentarza

Ta firma to mega nieogar :)

Miły start- Zelda. Do końca roku (Mario) nie ma nic. Teraz wypuścili kotleta. Zamiast olać do końca Wiiu, wypuścić w eshop gry z Wiiu. Zelda WW, TP, SS, DK, Toad i cała reszta, to nie... 

 

Co za beton :) Kolejne sprzedane konsole. Wiiu martwe, a tak jak ktoś nie miał chętnie by kupił- pomiędzy premierami może ograć gry z poprzedniej konsoli + hajs z cyfrowych wersji.

 

 

Pisałem, że będzie następca 3DS. Pomimo Switcha potrafili wydać w nowej obudowie 2DS. Następca 3DS będzie ;] 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ohohoh a jak wyszedł DS to wydali GBMicro i co teras geniuszu? 

 

Do końca roku wychodzi dużo gier, więc też nie trafiłeś. Nie widzi ci sie kupowanie switcha twoja sprawa, ale z wróżeniem to daj sobie siana, bo nie masz pojęcia o czym piszesz :].

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mnie strasznie odpycha od nintendo to ten cały aspekt sieciowy a raczej jego brak. Nie posiadam jeszcze switch-a ale z tego co słyszałem nawet nie ma możliwości czatu głosowego/zakładania grup itp. . Natomiast cała magia nintendo jest w grach i dlatego też konsola jak pojawi się w sklepach od razu ląduje u mnie w domu. Wszystkie te gry od nintendo mają ten swój specyficzny niesamowity "feeling" zawsze granie na nintendo kojarzy mi się z okresem świątecznym kiedy to za oknem nawalone śniegu a ja skaczę sobie marianem w SMG po plaży. Ale mimo wszystko szkoda że na ten rok za wiele gier nie będzie , obecnie jedynie z zapowiedzianych na ten rok i obecnych gier byłbym zainteresowany jedynie Zeldą,Mario Kart,Arms no i Splatoon 2 . Xenoblade pewnie wyjdzie na nowy rok tak samo liczę na wypasionego monster huntera w 2018 (tutaj najbardziej będzie odczuwalny brak czatu głosowego i tworzenia grup , przecież to było by fenomenalne , usiąść sobie w ładną pogodę na tarasie zrobić jakąś kawusie i odpalić polowanie na potwory z pełną komunikacją głosową , NO CUDO) i Pokemon star , które będą pewnie tymi pokemonami jakie zawsze chciałem mieć , nie dość że będzie można grać w podróży to po powrocie do domu raz dwa przerzuca się ekran na TV i kontynuuje przygodę. Nie orientuje się jak się sprawa ma z grami z poprzednich platform Nintendo ale wrzucenie gier przynajmiej z N64/Wii/DS było by świetną sprawą . No nic ja dalej będe szukał switch-a , w Holandii kompletnie nigdzie go nie idzie dostać a zamówienia dopiero na 30 czerwca...

Odnośnik do komentarza

Ta firma to mega nieogar :)

Miły start- Zelda. Do końca roku (Mario) nie ma nic. Teraz wypuścili kotleta. Zamiast olać do końca Wiiu, wypuścić w eshop gry z Wiiu. Zelda WW, TP, SS, DK, Toad i cała reszta, to nie... 

Co za beton :) Kolejne sprzedane konsole. Wiiu martwe, a tak jak ktoś nie miał chętnie by kupił- pomiędzy premierami może ograć gry z poprzedniej konsoli + hajs z cyfrowych wersji.

 

Co do słyczowych startowych gier, to rzeczywiście lipa: Zelda z Wii U, gokarty z Wii U, nawet lego z Wii U. Ale tylko z perspektywy posiadacza Wii U - nieobeznani powinni być bardzo zadowoleni.

 

Ja osobiście czekam na nowe gry - więc planowo koniec roku z Xenoblade 2 i nowym Mario 3D na czele.

Choć muszę się przyznać, że bardzo liczę na lipcowe Splatoon 2. Debiut na Wii U okazał się być system-sellerem. Sequel ma szansę być tym samym dla nowej konsolki (w Japonii na pewno :D ).

 

No i to Nintendo - więc można spodziewać się jakiegoś niezapowiedzianego tytułu.

Odnośnik do komentarza

Taka lipa że Nintendo musi dowozic konsole samolotami, a odgrzewane kotlety biją rekordy sprzedaży xd.

 

Do końca roku jeszcze Arms, Splatoon 2, Mario, Xeno2, Pokemon Stars, RPG z królikami od Ubi i masa indyczkow :obama:

 

Koorwa kupię Switcha zgodnie z planem w październiku i już jaki backlog xd.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ohohoh a jak wyszedł DS to wydali GBMicro i co teras geniuszu? 

 

Do końca roku wychodzi dużo gier, więc też nie trafiłeś. Nie widzi ci sie kupowanie switcha twoja sprawa, ale z wróżeniem to daj sobie siana, bo nie masz pojęcia o czym piszesz :].

 

 

Przecież kupiłem na premierę xD 

 

Szanujmy się. Płacenie 200zł za dojenie krowy... Ten Arms też powinni dawać gratis do konsoli. Nie napisałem że nie ma w co grać, ale imo znacznie lepiej jakby wydali gry z wiiu w formie cyfrowej. Kto chce może sobie pograć i nadrobić zaległości.  Dlatego uważam że tam same nieogary robią. 

 

Z nową przenośną konsolą dalej będę stał przy swoim, a czas pokaże kto miał racje :)

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

O ile 12 switch to fakt, gierka wykorzystujaca atrybuty konsoli, zestaw minigierek, powinna byc za free lub bardzo tanio do wyrwania

 

Za to arms niby czemu? Street fighter, tekken itp tez powinien byc za free? Przeciez to nowe ip bijatykowe z ciekawym pomyslem na gameplay, troche takie punch out, ze bedzie to jakis turbo sztos daleh nie wierze choc pozytywne opinie i fakt, ze robi to team, ktory pracowal nad mario kart 8 karze nie skreslac gierki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...