Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś sprawdził temperaturę Switcha podczas eventów, gdy grano na nim w trybie handheldowym (http://imgur.com/gallery/egT5E):

 

Mario Kart 8

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 25.2°C Max. 37.6°C Min. 18.6°C. It did not feel that warm to the touch and the game was running really really smooth, you were to engaged in the game to think about the unit or how it felt in you hands. You can clearly see the CPU/GPU on the right side of the unit behind the screen. Working hard under 40°C.

 

NhaXq7i.jpg

 

 

Snipperclips

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 24.3°C Max. 35.7°C Min. 19.6°C. Standing on its own while being connected to a charger. You can really see how the right side (no joycon connected) is transferring the heat generated from the CPU/GPU to the right side where the Joycon holder is. Heat transfer to the front of the device achieved more easily than to the right side where the joycon gets attached.

 

9avgIfQ.jpg

 

 

Splatoon 2

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 21.2°C Max. 35.0°C Min. 21.2°C. Undocked while being connected to a charger. A more detailed look (sorry for the poor resolution) with some points of interest.

YxSmnmQ.jpg

 

Splatoon 2

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 22.7°C Max. 30.3°C Min. 15.7°C. Undocked while being connected to a charger. A more detailed look (sorry for the poor resolution) with some points of interest.

 

r00bnxW.jpg

 

 

Splatoon 2

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 21.2°C Max. 30.3°C Min. 15.7°C. Undocked while being connected to a charger. Backside is covered by this metal plate in order to prevent any theft of the unit. The warmest spot is the kickback stand and micro-sd holder.

HnbGjin.jpg

 

Snipperclips

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 25.5°C Max. 34.0°C Min. 20.4°C. Undocked while being connected to a charger. Here is something that I first didn't know, the unit has a vent on top. And either it was due to all the people and noise around me or it sounded like the unit has a fan inside. Making the cooling active.

 

zfq2eJj.jpg

 

Snipperclipps

Nintendo Switch CAT S60 Flir photo. Avg. 22.5°C Max. 30.2°C Min. 9.8°C. Standing on its own while being connected to a charger. You can really see how the right side (no joycon connected) is transferring the heat generated from the CPU/GPU to the right Joycon holder.

 

eBKtLGg.jpg

 

 

Konsolka w trybie handheldowym nie osiąga nawet 40 stopni co chyba jest dobrym wynikiem, więc ja tam śpię spokojnie i jestem pewien, że konsola nie będzie się przegrzewać. 

Odnośnik do komentarza

Ten dock ma podobno jakąś gąbkę czy piankę na ściankach, tak aby ekran właśnie nie rysował o plastik. Podobno nawet cały dock jest tak wykonany, że wkładając Switcha idzie on jak po szynie i nie można go jakąś wygiąć czy krzywo wsadzić. Sam jednak będę dmuchał na zimne i dorwę folię na niego (zero zmartwień). 

Odnośnik do komentarza

Mi jedynie szkoda właśnie, że pudełka nie są czerwone (ciekawe czy w ogóle jakieś ulotki będą w środku czy pocałuj się w d.upe. Choć obecna kolorystyka okładek w tym i grzbiet mi odpowiada, wyróżnia się, jest schludnie i estetycznie. 

 

Edit:

Dobra, przyjrzałem się i widać, że już Ubisoft tnie koszta na pudełkach bo niby jest jakaś tam ulotka (lub coś przyklejonego do pudełka) a tak poza tym nie ma żadnej grafiki w środku, bieda w chuy. Znając życie tylko Nintendo i Japońce wykażą się inicjatywą pod tym względem.... 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Wysuwane w tekturce czy powinny być mniejsze? Wiesz, jakby przestali pie.rdolić głupoty, że trzeba być ekologicznym to byśmy pewnie mieli zacnę instrukcję (jak wyciągam te od GBA czy od DeCka to aż mi się płakać chce jak kiedyś było to wszystko pieknie opisane w instrukcji....). Szczerze to nintendo mnie rozczarowało bo jako jedynie jeszcze na początku Wii U i 3DS'a wrzucali bardzo fajne rozkładane instrukcję z krótkim info na temat gry i sterowania. Wszystko bardzo ładnie przedstawione na kolorowym papierze. A teraz? Lepiej wrzucić trzy grube ulotki na temat bezpieczeństwa ale nawet takiej rozkładowki nie uświadczysz.....Pazerne gnidy....

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No przecież jutro sobie poczytasz wrażenia na temat Zeldy tyle że bez cyferki na końcu. Będziesz miał tydzień na anulowanie zamówienia.

 

Zelda jutro, reszta dzisiaj.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

zarowno recenzje jak i preview zeldy bedzie mozna o kant dupy rozbic.

 

nie ma to jak pisac preview po obcowaniu dzien, dwa (niektore redakcje nawet dzis jeszcze dostja swoje switche) z gra na 100h+, podobniez pisanie recenzji tejze gry po kilku dniach :/

 

tzn preview to jeszcze ok, ale recenzje to bede bral z duza doza ostroznosci 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...