Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podobaja mi sie za bardzo te pudelka szczerze mowiac, kolor czerwony mocno agresywny duza pusta przestrzen w srodku (chyba ze beda jakies plakaty wrzucali, postcardy itp do gierek od Nintendo zamiast instrukcji, wtedy ma to sens). Mogli dac mniejsze pudełeczka, cos jak Vita np bo tak to strasznie tam wieje pustelnikiem i tesknota za grubymi instrukcjami patrzac na to puste miejsce :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie podobaja mi sie za bardzo te pudelka szczerze mowiac, kolor czerwony mocno agresywny duza pusta przestrzen w srodku (chyba ze beda jakies plakaty wrzucali, postcardy itp do gierek od Nintendo zamiast instrukcji, wtedy ma to sens). Mogli dac mniejsze pudełeczka, cos jak Vita np bo tak to strasznie tam wieje pustelnikiem i tesknota za grubymi instrukcjami patrzac na to puste miejsce :(

No ale Vita to z definicji handheld a switch nie do końca. Więc pewnie dlatego takie wielkie pudła.

 

Niestety - plus dla klienta, odsprzedaż, to ogromny minus dla wydawcy/twórcy. Dobro cyfrowe się nie starzeje, nie psuje. A kupowanie używki nie daje wydawcy absolutnie nic, twórcom również. Dlatego tak cisną na cyfry. Przy czym qootasy nie chcą cen zbić, a to już qoorestwo. Jakby było tak: pudło, cena X, cyfra cena X/2 to bym na to patrzył, jak na uczciwy układ.

 

Natomiast są przecież już wyłącznie cyfrowe (iOS, Android) czy prawie niemal wyłącznie cyfrowe (PC) platformy i jakoś to się toczy. Tego nie unikniesz. My jeszcze patrzymy na to przez pryzmat pudełek i kolekcjonowania, ale nasze dzieci czy wnuki już tak pewnie nie będą patrzeć na to. Tak samo jest z muzyką, z filmem. I chyba to droga w jedną stronę :-( Mi osobiście szkoda ale co zrobisz jak nic nie zrobisz :-(

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No to robi się ciekawie. W takim razie tym, co biorą switcha polecam zamawiać przez internet, ewentualnie z odbiorem osobistym w jakimś Media Markt czy innym Euro Agd, ale nigdy wchodząc do sklepu i biorąc Switcha z półki. Dzięki temu jeżeli coś będzie z waszą konsolą nie tak, to w ciągu 14 dni od odebrania konsoli, będziecie mogli odstąpić od umowy sprzedaży zawartej na odległość, bez podawania powodu, a sklep będzie musiał oddać pieniądze.

 

Mam nadzieję, że to coś software'owego, bo może być nieciekawie. Trzeba czekać na jakieś oficjalne informacje, bo zaraz wszystkie preordery potracą xD.

Odnośnik do komentarza

 

Biorę w komputroniku i odbiorę osobiście :D

 

P**y hype xD 

Tak narzekasz na tą generację i bierzesz konsolę dla 3 gier? :-) Nice. Ja pewnie też wezmę ;-)

 

 

 

Ja to ADHD zakupowe, także już mi śpiewali że wezmę. Kilka str wcześniej hejtowałem. Zdaje sobie sprawę, że do końca roku bieda z nędza. Za cenę tej konsoli miałbym prawie PRO albo Slim z Nioh i Horizon :) 

Ale dayone, unboxing, nowa zabawka- to wygrało. Zobaczę jak ogram Zelde. Będzie leżało albo poleci na allegro. Jak zostawię, to wiiu poleci na allegro i kupię Ps4. Taki mam plan. Jedna konsola N wyleci i wleci Sony. Ale wracam do poprzedniej taktyki- kupić, ukończyć, sprzedać. Za dużo czasu masuję się na pudełka zbierające kurz. Nowych przybywa, a ukończonych nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...