Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja też miałem NemoKOF np na 3DS ale teraz trzeba jeszcze ustawić to dodatkowo, powiązać konta. Sprawdź czy na pewno to ustawiłeś. Tak tylko piszę, pewnie masz ok.

Jak się z tym nowym kontem Nintendo powiąże się stare z 3DS/WiiU to.. mają niby przejść gry które były kupowane z tych kont a które mają działać na Switchu ( Pewnie virtual console )

 

Co do tego nowego konta - próbowałem się zalogować starym kontem z WiiU/3DS -> wywalało że nie ma takiego konta :D 

Musiałem dopiero na 3DS włączyć menedżera i zmienić hasło -> zalogowałem się starym kontem i zrobiłem nowe.

Odnośnik do komentarza

Dla Switcha baterię robi ta sama firma co dla Galaxy Note 7 :lol:

 

http://nintendotoday.com/nintendo-switch-battery/

 

To pograne w samolocie :lol:

 

Dla Switcha nie robi baterii pierwsza firma, której w Samsungu baterię wybuchały tylko ta, która wprowadziła zastępcze baterie i z którymi wszystko jest ok (choć rzekomo jest to jedna i ta sama firma matka). Zresztą ATL, która także zaopatruje sprzęty Apple'a w baterie nie miała tam takich przypadków z wybuchaniem, wiec powinno być wszystko w porządku (tym bardziej mowa o Nintendo, ja tam jestem o to spokojny). 

 

@Nemo

Już wcześniej miałem powiązane konto z WiiU/3DS'a i wczoraj wprowadziłem swój User ID (który jest taki sam jak na Wii U tylko z małej litery - robi to automatycznie), którym także normalnie się loguje. Wszystko powinno być ok moim zdaniem. Zresztą wyjdzie w praniu jak kupie Switcha i się okażę czy przeniosę swoje konto z Wii U  :sorcerer:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ciekawy artykuł. http://money.cnn.com/2017/01/22/technology/samsung-galaxy-note-7-fires-investigation-batteries/

 

Samsung nie przyzna się do winy, to nie japończycy. Dużo jest opinii, że baterie nie miały miejsca zupełnie a wszystko się rozszerza jak je ogrzejesz. Także baterie przed włożeniem mogły być sprawne, ale zbyt ciasna obudowa i temperatura spowodowały, że baterie uszkadzały się w środku.

 

Ale pewnie prawda jest po środku. Pierwszym dostawcą baterii był SDI, firma Samsunga.

 

Myślę, że Nintendo nie jest aż takie agresywne i nie wymuszało aż tak nierealnych terminów. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ciekawe jak się ten ekran będzie prezentował. Czytałem opinie, że wszyscy chwalą, kolorki jak w iPadzie, co byłoby bardzo ok, no ale wiadomo, iPad iPadowi nie równy. Jeden ma ciepłe kolorki, drugi zimne.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

zalogujcie się na swoje konto nintendowskie (przez maila, nie przez nnid bo inaczej sie nie da (przekierowuje na zmiane hasla, wtf)) na https://accounts.nintendo.com/

 

i wpiszcie sobie sensowne User ID, żebyście nie mieli potem czegos w s tylu KruczyKruczLat15 czy Ragusssssss :)

 

O co chodzi z nymi User ID? XD Zalozylem sobie konto na 3dsie. Wchodze na strone nintendo, a tam ze nie mam Nintendo Account tylko jakies Nintendo Network cos tam. Po kilkunastu probach udalo mi sie jakos to ogarnac ale mam User ID not set i jak klikam to mnie wysyla do zmiany hasla XD.

Odnośnik do komentarza

 

zalogujcie się na swoje konto nintendowskie (przez maila, nie przez nnid bo inaczej sie nie da (przekierowuje na zmiane hasla, wtf)) na https://accounts.nintendo.com/

 

i wpiszcie sobie sensowne User ID, żebyście nie mieli potem czegos w s tylu KruczyKruczLat15 czy Ragusssssss :)

O co chodzi z nymi User ID? XD Zalozylem sobie konto na 3dsie. Wchodze na strone nintendo, a tam ze nie mam Nintendo Account tylko jakies Nintendo Network cos tam. Po kilkunastu probach udalo mi sie jakos to ogarnac ale mam User ID not set i jak klikam to mnie wysyla do zmiany hasla XD.

Zmien haslo a potem juz nie bedzie wyskakiwac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak się ten ekran będzie prezentował. Czytałem opinie, że wszyscy chwalą, kolorki jak w iPadzie, co byłoby bardzo ok, no ale wiadomo, iPad iPadowi nie równy. Jeden ma ciepłe kolorki, drugi zimne.

Mój Air 2 miał jaśniejszą ramkę dookoła ekranu. Jak tam ma być to ja dziękuję.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...