Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ragusku wiele osób zapewne weźmie switcha, ogra zelde w tydzień i zrobi zwrot tracąc tylko na kosztach wysyłki xD

 

 

Jest możliwe. No i na zeldzie będą trochę stratni, bo jej nie zwrócą, a będą musieli pogonić na allegro czy innym olx  ;)

 

 

Ale to się dzieje ponoć ino w Zeldzie więc wątpie że to wina Hardware.

 

 

O, to ciekawe. Masz blakuś jakiś link?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ale to się dzieje ponoć ino w Zeldzie więc wątpie że to wina Hardware.

 

 

Dzieje się w Zeldzie, bo innych gier nie mają xd.

 

Z tego co czytam, u osób, które mają cyrki z tym rozłączniem, problemu nie ma gdy joycony podłączone są do ekranu, a gdy gramy na telewizorni. 

Odnośnik do komentarza

Podobno wielu recenzentom podczas gry w Zeldę odłącza lewego joycona. Grubo. Nie wiadomo czy to wina sprzętu czy softu.

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1346789&page=1

 

W linku pierwsze co zobaczyłem to Polygon i podziękowałem, jakbym miał czytać te ich bzdury, gdzie pajace nie potrafią pada trzymać i grać to kto wie co zrobili wcześniej ze Switchem XD 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, przeczytałem cały post ale pierwsze co zobaczyłem to Polygon i od razu mi się odechciało czytać ;-] Zresztą konsoli na premierę nie biorę, choć kusi ale choroba wieku dziecięcego może o sobie dać i właśnie to widzimy. 

 

Jeżeli jest to wina Zeldy to ciekawe co będzie z Wii U? odłączy mi lewą gałkę z d-padem?  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Q&A na żywo

 

 

 

  • No problem the first day
  • Changed room
  • You run in zel... a game and then stop but the pg doesnt stop.
  • Several lag issues in a few minutes

 

Jak dym jakieś zakłócenia gdy za bardzo oddalimy się od konsoli. No ciekawe co z tym zrobią.

 

 

 

Porównanie rozmiarów:

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Pewnie zrobią coś na wzór wewnętrznych achievów jak są w Assassynach czy Xenobladach. Ewentualnie swoisty Uplay, gdzie będzie zestawienie osiągnięć do danej gry i jakie osiągnięcie przekłada się na bonusy w MyNintendo. 

 

Potwierdzono już, że jezeli ktoś ma jeszcze jakieś niewykorzystane fundusze z WiiU/3DS'a i połączy to konto ze Switchem to przejdą one na Switcha do wykorzystania. 

Odnośnik do komentarza

ciekawostki z siliconery

 

We charged the Nintendo Switch’s battery to full power and starting playing the Legend of Zelda: Breath of the Wild. After 2 hours and 39 minutes of exploring Hyrule a message appears in the top left of the screen saying the battery was running out and the system would go to sleep mode soon. The battery was at 1% when the warning popped up. We were able to play the Zelda for 9 more minutes before the system went into sleep mode. That’s a total of 2 hours and 48 minutes using the default brightness setting.

Next, we tested how long it would take to charge the Nintendo Switch to full power. The Switch needed four minutes of charging time before we could turn the system on again. After one hour of charging, the system’s battery power was at 45%. It took 2 hours and 11 minutes to charge the battery to 90% and 3 hours and 4 minutes until the battery was at 100%.

 

Food for thought

    The Nintendo Switch weighs 402g. As a comparison, the Wii U controller is 492g, a New Nintendo 3DS XL is 335g and a PlayStation Vita (first generation) is 284g.
    The system has 25.9GB of storage space when you unbox it.
    There will be a launch day update for the system that adds online features like the Nintendo eShop, image sharing, and online play. Right now it isn’t possible to link a Nintendo account to the Switch console or connect online.
    When the system wakes up from sleep mode there is a newsfeed tab on the left side of the screen.
    The capture button is excellent and makes it easy to take screenshots.
    Holding down the home button opens a quick menu where you can put the system in sleep mode, turn airplane mode on and change the screen’s brightness.
    You can store up to 8 user profiles on the Nintendo Switch. Each one has its own save data and friend list.

Odnośnik do komentarza

Te baterie to dramat, w laptoku starcza mi na 3 godziny, smartfon z włączonym netem pada w dwie godziny. Odkryliśmy nowy układ planetarny, a w ogniwach średniowiecze :)

 

A właśnie, omówmy pierwszy kontakt z konsolą, pierwsze ogrywanie Zeldy. Na początku trzeba będzie wszystko naładować więc nici z grania. Chyba że kupimy Charging grip albo kabel do ładowania samego Switcha. Bo tego kabla nie ma w zestawie, tak? Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę.

 

Edit: bzdury pisze, wybaczcie ale jestem zmęczony :) Kabel do ładowania Switcha to przecież główny zasilacz którego można podłączyć albo do Docka albo do Switcha. Czyli gramy od razu w trybie handheld.

Edytowane przez _A_
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie będzie nowego 3DSa.

 

Nie wiem, mi tam 3h w zeldzie i 4-5 w mniej wymagających grach wystarczą. Granie po WiFi? No wtedy pewnie będę grał na telewizorze.

 

Aux możesz tez sobie kupić pierwszy lepszy kabel USB-C i ładować kostką od telefonu albo czymkolwiek co się podoba. Ja przy Switchu aż chyba wyciągnę Power Banka z szuflady. 12000mAh, będzie na 3 pełne ładowania.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

switch pro to oczywista oczywistosc, obstawiam ze juz nawet w tym roku pojawia sie nowe joycony - takie z analogowymi spustami czy prawilnym krzyzakiem itp, stacja dokujaca z prockiem podbijajacym do hdr, 4k itp tez wg mnie jest mozliwa jesli sprzet sie przyjmie, a za kilka lat tv z tego segmentu to nie bedzie juz maly procent wszystkich

 

ogolnie ten sprzet choc idea jego pasuje mi niesamowicie jest wrecz idealnie stworzony pod przyszle wariacje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...