Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

W multi killzone rowno 3h mi wytrzymuje, nigdy ponizej 180min mi sie vita nie rozladowala.

 

to moze ja mam cos z bateria :dunno:

 

 

Ficek pewnie myśli, że jak czas przekroczy 2h to już tak naprawdę są 3 XD 

 

Co do Switcha to każda strona podaje, że większość rzeczy wymaga tej zafajdanej aktualizacji, która nadejdzie pewnie w dniu lub dzień przed premierą. Nie zdziwiłbym się, jakby problem zniknął od razu po zaktualizowaniu firmware'u. 

Odnośnik do komentarza

Mylisz się w wielu kwestiach iluck85, ale nie chce mi się rozpisywać, 3DSa2 nie będzie, jeśli Switch odniesie sukces. Poza tym co do grania w samolocie to powiedz mi kto często lata na dalekie trasy typu Japonia-USA? Jeśli już ktoś dużo lata to są to krótkie odległości, do trzech godzin właśnie, z jednego miasta Europy do drugiego, bądź z jednego stanu USA do innego. Praktycznie mógłbym podważyć każdą twoją tezę, że się mylisz, a reklama to reklama, tu nie chodzi o to, że MASZ grać wszędzie, w pubie czy na kiblu itp., to tylko pokaz możliwości, że MOŻESZ w tych miejscach grać. Natomiast odnośnie 4k, jeszcze Sony z Microsoftem dobrze w to nie weszły, a Ty piszesz o Nintendo, przypomnij sobie premierę X360 i PS3, gdy wchodzili w HD, i przypomnij sobie Wii, nie, Nintendo wcale nic nie musi.

 

 

Ja jestem za nowym 3ds :)  Może nie 3DS, ale generalnie chodzi mi o nowego handhelda. Za duży potencjał tu mają żeby odpuścić. Switch tego rynku nie zastąpi jak telefony nie zastąpiły. To moje zdanie i koniec tematu HH w temacie switcha :D 

 

Wcześniej wymieniłem z czym N ma problemy, więc dalej uważam że do 4K im nie śpieszno. O 4K było wcześniej, bo inni stwierdzili że będzie nowa konsola/dock żeby 4k podciągnąć. 

 

Krótko i na temat- pożyjemy zobaczymy i wtedy się okażę kto miał rację :)   

 

Za tydzień gramy!

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego według Ciebie Switch nie jest konsolą przenośną? Przez baterię czy trzymałeś 3DSa w kieszeni? :) Odnośnie turbo-docka chodzą pogłoski, więc niedziwne, że niektórzy wierzą w jego powstawanie, który mi nie jest potrzebny, to raczej dodatek dla graficznych-troli :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Moze problem rayos lezy w tym, ze ty nawet 3h lacznie nie przegrales w multi tej gry ale nie robmy offtopa :)

 

moze, nie wiem, nie pamietam ile gralem ale raczej malo :cool: 

Nie wiem po co ta gadka o graniu przenośnym. Na teraz jest Zelda, a granie w to na tym ekraniku to trochę  profanacja :)

 

po to switch jest hybryda zeby grac w gry przenosnie i jak juz switcha bede mial to przede wszystkim bede na nim gral w trybie handhelda ;)

Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego według Ciebie Switch nie jest konsolą przenośną? :).

 

Bo samo nintendo nawet go nie traktuje jako przenośnego sprzętu tylko jako stacjonarny z opcją odłączenia i użytkowania jako przenośny.

Jakby wypuścili 3dsa-2 z ekranami hd i dobrymi bebechami to imo myślę, że i tak by sprzedażowo przebili takiego switcha.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

czyli to ni wina samej zeldy ale joycona. Wystarczy zaslonic reka nadajnik i dzieje sie komedia, wystarczy miec wieksza reke, mocniej objac joycona i pograne xD ciekawi mnie jak sprawa wyglada z nalozonym tym malutkim gripem co sie naklada na "szynowa" czesc joycona...

czyli co? wystarczy że przysłoni się nadajnik i już joycon sie gubi? XD to jak ktoś przejdzie obok stacji dokującej albo zasłoni stacje dokującą to sie nie pogra? XD przecież wiilotem można było z innego pomieszczenia sterować na konsoli co oni odwalili?

Odnośnik do komentarza

 

 

czyli to ni wina samej zeldy ale joycona. Wystarczy zaslonic reka nadajnik i dzieje sie komedia, wystarczy miec wieksza reke, mocniej objac joycona i pograne xD ciekawi mnie jak sprawa wyglada z nalozonym tym malutkim gripem co sie naklada na "szynowa" czesc joycona...

czyli co? wystarczy że przysłoni się nadajnik i już joycon sie gubi? XD to jak ktoś przejdzie obok stacji dokującej albo zasłoni stacje dokującą to sie nie pogra? XD przecież wiilotem można było z innego pomieszczenia sterować na konsoli co oni odwalili?

 

 

No wiilotem to chyba nie, bo wiilotem musisz celowac prosto w sensor bara ;) padleta od wii u mogles trzyamc w pewnej odleglosci od konsoli, zaleznie od tego jak grube sciany masz w domu to mogles nawet siedziec w kibelku i grac, ale sygnal miedzy wii u a padletem byl nadawany po wewnetrznym wifi, moze te joycony leca po jakims bluetooth? 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

kumpel jest już na pokazie conquestu w pradze, zaraz sprawdzi xd

rayos co ty gadasz, wiiloty za(pipi)isty zasięg mają. nie chodzi mi o wskazywaniem punktowym, chodzi mi o żyroskopy i guziki, mario karty spokojnie przez ściany ogarnia.

Jak by był bluethooth to nie byłoby takich problemów, to wygląda, jak jakaś podczerwień a'la irda z czasów pierwszych komórek XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Velius, nawet w Zelde? Taka gra, fizyka, gra dekady, kolejne 40/40 od Famitsu. 

 

W Zelde tymbardziej, bo najwiekszy komfort grania mam wlasnie na malych ekranach w ciszy i spokoju. 

 

Pozatym i tak zanim zagram w ta Zelde to minie troche czasu bo Nier:Automata ma u mnie zdecydowanie wiekszy hype i priorytet.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Switch to konsola wciągająca nosem 360/PS3, mająca 8 razy więcej ramu i ekran 720p. Dlatego też porównywanie czasu pracy na baterii do konsoli, która ledwo dźwigała Ninja Gaiden Sigmę w 30fpsach, a świętem było gdy odpalała każdą większą grę 3D w natywnej rozdzielczości 540p, uważam za głupie.

 

Niespodzianka, słabsze konsole mają lepszy czas pracy na baterii. O cięciu kosztów też nie ma mowy, 4100mAh w Switchu kontra 2000 z hakiem w vicie.

 

Z tymi joyconami mocna żenada. Owszem nie zapowiada się, żebym grał w innym trybie niż przenośnym, ale to nie znaczy, że mnie to nie irytuje. Jakaś mądra głowa na neogafie przejrzała dane Joyconów i wg. niej, Nintendo jest w stanie softwareowo odblokować w nich mocniejszy sygnał kosztem baterii w joyconach. Teraz jest to 20h na jednym ładowaniu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

czyli to ni wina samej zeldy ale joycona. Wystarczy zaslonic reka nadajnik i dzieje sie komedia, wystarczy miec wieksza reke, mocniej objac joycona i pograne xD ciekawi mnie jak sprawa wyglada z nalozonym tym malutkim gripem co sie naklada na "szynowa" czesc joycona...

czyli co? wystarczy że przysłoni się nadajnik i już joycon sie gubi? XD to jak ktoś przejdzie obok stacji dokującej albo zasłoni stacje dokującą to sie nie pogra? XD przecież wiilotem można było z innego pomieszczenia sterować na konsoli co oni odwalili?

 

 

A obejrzałeś ten filmik z GameXplain? Przecież pokazuje na filmiku, że trzeba całą ręką lub całym ciałem zasłonić samego Joy-Cona a z tyłu ma oparcie od kanapy. Obstawiam, że takie przejście przed Joy-Conem nic nie wywołuje bo nie zasłaniasz jego całej powierzchni. Z drugiej strony kto normalny gra w ten sposób jak pokazywał Andre na filmiku aby zasłonić całego Joy-Cona? Chociaż tu leży pytanie czy jak zakryje kocem joy-cony to też będą się gubić, czy jednak koc przez to, że jest cieńszy niż ludzka ręka to też zakłóci sygnał. Trzeba będzie zbadać tą sprawę  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...