Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie media mają kompleks Sony. Nic, co by nie było od tego giganta ich nie zadowoli.

Byłaby pro relacja. Jednak przeliczyłem koszty tego wyjazdu i zobaczenie konsoli kilka dni wcześniej się nie opłacało. 

 

 

Co do kart SD to zastanawiam się and opcją używania kilkunastu 32GB, które są w moim posiadaniu. Teoretycznie chyba powinno się dać nim żonglować? Jedna gierka na kartę i do przodu. No chyba że jest na to jakaś blokada.

Odnośnik do komentarza

Czemu miała by być? Na Vicie z tym samym kontem nie ma problemu.

 

Na 3ds kopiujemy zawartość jednej na drugą i też śmigaja. Na WiiU też testowałem parę 128 i działały. Szkoda, że mam duże a nie micro :-) Byłyby jak znalazł.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

KiG wysyła 02.03 zawsze mi od nich dochodziło na drugi dzień więc jest szansa, że rano kurier ładnie dowiezie:)

Co do komputronika o którym ktoś wyżej wspominał, xkomy i inne kareny niestety odbior osobisty bedzie mozliwy 04.03 bo najpierw maja w centrali a potem rozsylaja do sklepow wiec ja im podziekowalem ladnie.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak. Ładowarka do 3DS była na drugim końcu kraju i 5 dni im szło przesłanie z jednego salonu do drugiego. Ale magazyn centralny mam u siebie w mieście. 

Nawet wysłałem zapytanie do swojej opiekunki (lol) jak to ona widzi. Napisałem, że wg str 2 wysyłają, to ja chętnie 2 odbiorę.  Zobaczymy co odpisze ;] 

Odnośnik do komentarza

Mój opiekun najpierw wysłał mi info że z powodu braku towaru na magzynie wysyłka przedłuży się o 10 dni, napisałem do nich mówie o co biega przeciez wszyscy dostaja towar wczesniej itp. to mi odpisali ze musza tak pisac zawsze jak nie ma towaru blabla ale ze bedzie na pewno 03.03 potem drugi opiekun (nie wiem po co przydzielaja jednego skoro w ciagu 3 dni chyba z 5 roznych mi odpisywalo) powiedzial ze nie dadza rady i na 100% 04.03 wtedy im podziekowalem i stwierdzilem ze nie warto sie z nimi bujac. Tak samo kiedys mialem z gierka jedna niby byla na stanie a szla 3 tyg. potem im odmowilem generalnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza

A skąd jesteś? Duże miasto czy tzw pipidówa? 

Zgadzam się, problem straszny z przesłaniem towaru między lokacjami. Takie coś to na 2 dzień powinno być max na 3 dzień. Ale to jest moloch, jeden z największych graczy w kraju. Taki magazyn outletowy wysadzili pod Pozkiem, że :obama: Raz jak coś brałem i dałem blondzi kwitek, to zaginęła w akcji na 10 minut i mówię do jej kompana fotel obok żeby spr czy coś się jej nie stało lol 

Zobaczymy co odpiszę, wybrałem ten magazyn w Komornikach. Jak co, to niech mi zmienia na ich stary magazyn, bo tam lecą dostawy. To raptem kilka ulicy dalej więc podjadę tam ;] 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Mam do Poznania 20minut więc brałem odbiór w Poznaniu także raczej spore miasto i nie powinno być problemu z dostępnością a oni takie jaja robią.

 

Zresztą tak jak mowilem mam preorderek prawilny w Konsole i Gry jak kazdy szanujacy fan, ale myslalem ze moze uda sie cos wczesniej jak wezme na miejscu a tu zonk.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...