Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Vita trzyma dluzej niz 3h Rayos, zwlaszcza jak sie gra na sluchawkach. Sam sobie sprawdze ile tak naprawde trzyma switch, bo moze jak sie dostosuje jasnosc ekranu + sluchawki to do 4h by dociagnal a wtedy rewelka.

 

mowilem o bardziej wymagajacych grach, na killzonie chyba mi nigdy nie trzymal dluzej niz 3h. wiadomo ze w lekkich grach zre duzo mnie jbateri, ale skoro znamy obecnie czas pracy z zelda, to porownuje z vitowym mocarzem ;) jestem pewien, ze switch przy slabszym swietle + mniej wymagajacej grze bedzie trzymal spokojnie dluzej, nintendo chyba celowalo w te 6h max pracy, luz. 

Odnośnik do komentarza

 

Ale dlaczego według Ciebie Switch nie jest konsolą przenośną? :).

Bo samo nintendo nawet go nie traktuje jako przenośnego sprzętu tylko jako stacjonarny z opcją odłączenia i użytkowania jako przenośny.

Jakby wypuścili 3dsa-2 z ekranami hd i dobrymi bebechami to imo myślę, że i tak by sprzedażowo przebili takiego switcha.

Hybryda = konsola przenośna i stacjonarna, nic tego nie zmieni. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

 

 

 

czyli to ni wina samej zeldy ale joycona. Wystarczy zaslonic reka nadajnik i dzieje sie komedia, wystarczy miec wieksza reke, mocniej objac joycona i pograne xD ciekawi mnie jak sprawa wyglada z nalozonym tym malutkim gripem co sie naklada na "szynowa" czesc joycona...

czyli co? wystarczy że przysłoni się nadajnik i już joycon sie gubi? XD to jak ktoś przejdzie obok stacji dokującej albo zasłoni stacje dokującą to sie nie pogra? XD przecież wiilotem można było z innego pomieszczenia sterować na konsoli co oni odwalili?

 

 

A obejrzałeś ten filmik z GameXplain? Przecież pokazuje na filmiku, że trzeba całą ręką lub całym ciałem zasłonić samego Joy-Cona a z tyłu ma oparcie od kanapy. Obstawiam, że takie przejście przed Joy-Conem nic nie wywołuje bo nie zasłaniasz jego całej powierzchni. Z drugiej strony kto normalny gra w ten sposób jak pokazywał Andre na filmiku aby zasłonić całego Joy-Cona? Chociaż tu leży pytanie czy jak zakryje kocem joy-cony to też będą się gubić, czy jednak koc przez to, że jest cieńszy niż ludzka ręka to też zakłóci sygnał. Trzeba będzie zbadać tą sprawę  :sorcerer:

 

 

 


no obejrzałem i nie wiem jak testerzy nie ogarneli takiego fuckupa. ciekawe co będzie z tymi gripami i kondomami na te padziki, czy nie będą wariować. Jeśli to nie wyolbrzymiony problem, to wtopa konstrukcyjna godna pogratulowania.

Odnośnik do komentarza

Starh- trzeba uważniej czytać, a to już nie mój problem.

 

Z innej beczki. Znani Youtuberzy dostają swoje pudła- konsola, amiibo. Ijustine już zrobiła unboxing. 

W tym USA to jednak jest wszystko jak powinno być. Jak była premiera Mario, chyba Maker'a, to w samolocie rozdawali każdemu pasażerowi 3DS. 

A my się dopiero doczekaliśmy instrukcji wydrukowanej, bo wcześniej wrzucali ksera kartek lol 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tak technicznie dorzucę info, które JUŻ TU WRZUCAŁEM - jeśli w tym USB-C jest zaszyta dobra technologia, jak np. Thunderbolt, która ma dużą, wystarczającą przepustowość, to można podpiąć lepszą kartę graficzną. Można to zrobić z PSVR gdzie jest osobny moduł do obliczeń, można to zrobić w Macbooku i podpiąć zewnętrznie kartę graficzną i pograć w jakąś bardzo wymagającą grę. Technicznie jest to możliwe pod warunkiem, że założyli to na starcie i że port jest odpowiednie skonstruowany.

 

Duża cześć z osób w tym temacie pewnie nie siedzi w rynku PC ale takie rzeczy są od jakiegoś czasu możliwe, więc opcja, gdzie mamy jakiś 4K dock w przyszłości jest jak najbardziej realna technicznie, czy tak będzie - zobaczymy.

To, że w tej chwili dock nic nie robi, nie znaczy, że tak zostanie cały czas. Poniżej w spoilerze taki wynalazek w praktyce.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

czyli to ni wina samej zeldy ale joycona. Wystarczy zaslonic reka nadajnik i dzieje sie komedia, wystarczy miec wieksza reke, mocniej objac joycona i pograne xD ciekawi mnie jak sprawa wyglada z nalozonym tym malutkim gripem co sie naklada na "szynowa" czesc joycona...

czyli co? wystarczy że przysłoni się nadajnik i już joycon sie gubi? XD to jak ktoś przejdzie obok stacji dokującej albo zasłoni stacje dokującą to sie nie pogra? XD przecież wiilotem można było z innego pomieszczenia sterować na konsoli co oni odwalili?

 

 

A obejrzałeś ten filmik z GameXplain? Przecież pokazuje na filmiku, że trzeba całą ręką lub całym ciałem zasłonić samego Joy-Cona a z tyłu ma oparcie od kanapy. Obstawiam, że takie przejście przed Joy-Conem nic nie wywołuje bo nie zasłaniasz jego całej powierzchni. Z drugiej strony kto normalny gra w ten sposób jak pokazywał Andre na filmiku aby zasłonić całego Joy-Cona? Chociaż tu leży pytanie czy jak zakryje kocem joy-cony to też będą się gubić, czy jednak koc przez to, że jest cieńszy niż ludzka ręka to też zakłóci sygnał. Trzeba będzie zbadać tą sprawę  :sorcerer:

 

jeśli koc będzie z aluminium to bedzie sie gubic (zrobisz badziewny reflektor). przez materialowy przeleci jak przez powietrze, grubosc koca nie ma nic do tego.

nie wiem jaki w srodku siedzi modul bt, ale mozliwe ze da sie regulowac moc transmisji. moze update zalatwi sprawe :D

Edytowane przez frankfuter
Odnośnik do komentarza

Widzę, że niektórzy mają problem jak grać, dla mnie sprawa jest banalna, w duże gry na TV, a typowo handheldowe i indyki na małym ekranie. Mimo iż Zelda wygląda pięknie na 6 calowym ekranie to jeszcze piękniej będzie się prezentować na 43 calowym TV, gry od Nintendo nie mają się czego wstydzić. Pamiętam jak ogrywałem SMG1 i 2 na słabym Wii, gdy obok stało PS3 HD, i było bardzo dobrze.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Kumpel w pradze na fb wrzucił filmik z eventu switcha. Zelda koszmarnie zoptymalizowana gubi klatki, powiedziano mu, że to finalny build... ogólnie zelda inna niz wszystkie i mu sie podoba, fajne patenty jak to, że jak jest burza i mamy zbroję metalową, to trzeba ją ściągnąć bo ściąga pioruny i insta kill jak sie tego nie zrobi XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...