Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie zdziwcie się jak Poki czy Monster Hunter ogracie również w trybie handheldowym. Japończykom się to opłaca, mniej roboty nad grafą, więcej odcinania kuponów dla Capcom a kasa się będzie zgadzać.  :Coolface:

 

Ale i tak beka z tych co srayą żarem bo nonameowa gierka z komórek wychodzi na Switcha a wykorzystuje wyłącznie dotykowy ekran do grania. 

Odnośnik do komentarza

predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz jakis sklep nie wysle wczesniej, ale moze faktycznie tym razem nintendo/cqe dopilnuja by gry/sprzet na start faktycznie byl dostepny dopiero od premiery 

 

 

predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz monhun switchowy bedzie tylko mobilny. juz 3U udowodnilo, ze jak capcom chce, to potrafi zrobic porzadnego stacjonarnego monhuna. zreszta, yebac i tak bede glownie gral w trybie handheldowm jak jzuz kupie

 

Rayos za kilka dni

 

http://vignette1.wikia.nocookie.net/scrubs/images/2/2d/8x7_cactus_hands.jpg/revision/latest?cb=20110528230801

Odnośnik do komentarza

Kocham takie filmiki :D To coś jak z Apple. Na siłę wyginają ajfona i pitolą "patrzcie jaka tandeta, wygina się" W kieszeni nikomu się nie wygiął  :dunno:

A że mechanizm się wyrobi i będą jakieś luzy było pewne. Elementy ruchome/składanie ZAWSZE się wyrabiają po pewnym czasie...

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz jakis sklep nie wysle wczesniej, ale moze faktycznie tym razem nintendo/cqe dopilnuja by gry/sprzet na start faktycznie byl dostepny dopiero od premiery 

 

 

predzej mi kaktus na rece wyrosnie niz monhun switchowy bedzie tylko mobilny. juz 3U udowodnilo, ze jak capcom chce, to potrafi zrobic porzadnego stacjonarnego monhuna. zreszta, yebac i tak bede glownie gral w trybie handheldowm jak jzuz kupie

 

Rayos za kilka dni

 

http://vignette1.wikia.nocookie.net/scrubs/images/2/2d/8x7_cactus_hands.jpg/revision/latest?cb=20110528230801

 

 

predzej mi kaktus wyrosnie na rece niz bede wygladal jak na tym zdjeciu

 

 

 

oh wait :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Może lepiej kupić drugą parę joy-conów z gripem, albo pro controler, i nigdy nie wyciągać tamtych?

 

po to sie kupuje sprzet, zeby mozna bylo z niego bezproblemowo korzystac a nie kombinwoac jak tu chuchac i dmuchac, zeby tylko cos nie odpadlo, cos sie nie zepsulo. jak kupujesz telefon, to kupujesz drugi tanszy model do noszenia go w kieszeni, a ten drozszy trzymasz w gablotce i korzystasz z niego tylko raz na specjalne okazje? 

Odnośnik do komentarza

OMFG..... wyluzuj....

 

Będziesz na siłę wypychać? Pięścią (pipi)niesz jak ten po prawej żeby wyleciało? Będziesz trzymał pionowo do ziemi ekran i palcami na niego naciskał żeby spadł? 

Jestem zdziwiony że jeszcze nikt nie naciskał palcem na środku ekranu i nie opowiadał jak łatwo można uszkodzić ekran. Mechanizm się wyrobi i to było pewne. Jak samo nie będzie wylatywać z rąk, to będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Ja i tak biorę drugą parę joy-conów do MK8, więc nie będę ich często wyciągał, pytam bo nie mogę teraz obejrzeć filmiku, więc nie wiem o co chodzi, a widzę że go jadą, a na neogafie piszą, że to chyba fanboj Sony.

 

Może lepiej kupić drugą parę joy-conów z gripem, albo pro controler, i nigdy nie wyciągać tamtych?

po to sie kupuje sprzet, zeby mozna bylo z niego bezproblemowo korzystac a nie kombinwoac jak tu chuchac i dmuchac, zeby tylko cos nie odpadlo, cos sie nie zepsulo. jak kupujesz telefon, to kupujesz drugi tanszy model do noszenia go w kieszeni, a ten drozszy trzymasz w gablotce i korzystasz z niego tylko raz na specjalne okazje?
Na telefon to mam wyje..., a o konsole dbam. Mam służbowy, a i taką pracę, że niejeden już popsułem :D. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...