Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

@ chmurqab

Za mało szanujesz markę :lapka:

 

Moje sprzęty od Nintendo to synonim niezawodności. 

No dooooobra, w DS'ie ostatnio lekko wdusił mi się przycisk L - w grach nie było reakcji na kliknięcie, ale postukałem, popukałem i śmiga dalej. :cool:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Za mało szanujesz markę :lapka:

:oh_you:

 

Lite to była chyba najbardziej katowana konsola przeze mnie, nosiłem go wszędzie, nieważne czy deszcz, śnieg, zawierucha. Nałapał przez to wilgoci i w pewnym momencie zaczął się sam włączać :frog: DSi już raczej nie nosiłem, ale i tak w pewnym momencie trigger zaczął działać wybiórczo i coś się schrzaniło ze slotem na kartridże - kart "zaskakiwał" raz na 20 prób. Wii mi się trafiło z ferelnym problemem przegrzewania na standby i stopił mi się GPU :rayos:

Odnośnik do komentarza

Ile? 20zł 30zł? W KiG wychodziło z wysyłką 1710. W komputroniku mam 1698. Jak kupie stacjonarnie, to ile przepłacę? 20/30zł? A będę miał o 9 rano bez czekania na kuriera. 

Komputronik i tak późnym popołudniem mi wyśle sms że jest do odbioru. Tak było przy ładowarce do 3DS- coś koło 18 że do odbioru. 

 

Może Conquest zmniejszył dostawy i anulują ostatnie. 32 sztuki, jak kupowałem było 21/22. Szarych poszło 35.

Odnośnik do komentarza

Ile? 20zł 30zł? W KiG wychodziło z wysyłką 1710. W komputroniku mam 1698. Jak kupie stacjonarnie, to ile przepłacę? 20/30zł? A będę miał o 9 rano bez czekania na kuriera. 

Komputronik i tak późnym popołudniem mi wyśle sms że jest do odbioru. Tak było przy ładowarce do 3DS- coś koło 18 że do odbioru. 

 

Może Conquest zmniejszył dostawy i anulują ostatnie. 32 sztuki, jak kupowałem było 21/22. Szarych poszło 35.

 

po prostu chodzi o to ze w kigu nigdy sie takie cyrki nie zdarzaja i kig to najpewniejszy sklep (+ hd market) jesli chodzi o nintendo w kraju. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

o nintendo w kraju.

 

Ultima również. Ja wiem, że są płacze jak się bierze coś u nich po premierze, ale na premierę są znakomici, jeżeli chodzi o Nintendo. Zawsze wszystko na czas, 3DS XL wysłany kilka dni przed premierą w Europie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...