Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zmieniając region na hamerykański miałbym dostęp do tego hulu, czy w wypadku serwisu jest jakaś regionalna blokada (sprawdza IP czy coś)?

 

 

Raczej standardowo, blokada IP + pewnie jak ją obejdziesz to nadal akceptowana tylko amerykańska karta kredytowa. Może coś wykombinują, żeby to wszystko obejść, jeśli ktoś z jakiegoś powodu musi.

Odnośnik do komentarza

Boli mnei troche ze Syberia na PC jest rozdawana za DARMO a na Switcha 140zł sobie wołają. WIem ze to nie miejsce ale chcialem sobie ponarzekać, bo to powinno kosztować max 50zł. Kupie za kilka lat jak cena spadnie trzykrotnie albo i wiecej.

 

Zanim ktos powie ze to przez koszt cartów, cyfrówka tez tyle kosztuje z tego co widze.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie najbardziej rozwala narzekanie na brak polonizacji w grach typu doom albo rayman no k... jakim trzeba byc deklem zeby nie ogarnac takich gier

 

Tu nawet nie chodzi o fakt, że ktoś nie ogarnia. Mnie np osobiście strasznie wkurza fakt tego, że taki Doom, Skyrim, czy Rayman na wszystkim są po polsku, do tego cena takiego wydania to kwestia 20-50 zł a tu na Switcha "muszę" wyrzucić 200-250 zł za wersję w której nawet nie chce się nikomu dać tych napisów. To jest naprawdę wkurzające.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nintendo jak widzę dalej upośledzone. Od 4h nie mogę pobrać Mario bo jak się okazuje w trakcie pobierania gry w docku wywaliło jakiś błąd serwera i zamiast automatycznie wznawiać pobieranie konsola czekała aż ją wezmę do łap i kliknę kontynuuj pobieranie. Wychodzi na to, że ta konsola niczego nie pobierze jeśli po drodze wyskoczy jakikolwiek błąd z łącznością bo trzeba wyciągnąć ją wtedy że stacji dokującej i kliknąć kontynuuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...