Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 pierwsze komentarze z Nintendo Life:

avatar.jpg?v=1461525310

Riiiiiidge Racer. It's Ridge Raceeer. Nah, just kidding. I really really do hope it's Dark Souls.

avatar.jpg

One of them most certainly will be Dragon Ball Z considering the Xenoverse was a success.

avatar.jpg?v=1453782202

Kinda hoping for that Tales of Symphonia HD collection. But we'll see what they have in store for us! Glad to see their support either way!

 

Chyba ktoś wam czyta w myślach?

Odnośnik do komentarza

Może było, ale zdaniem LUDZI Z BRANŻY (naczelnego Famitsu) japońskie firmy po nieoczekiwanym (?) sukcesie Switcha dopiero rzuciły się na tę konsolę i powinniśmy się spodziewać wielu gier. Ale raczej począwszy od 2019 r., bo dopiero zaczęli robić. Koleś z Capcomu mówi: "w pierwszym roku od premiery konsoli trudno cokolwiek wypuścić, za mało czasu". (Nadal mnie zadziwia, że ze wszystkich jakieś dwa indie randomy z Australii zrobili najlepszy third-party exclusive na Switcha...)

 

https://www.wsj.com/articles/nintendo-raises-expectation-for-switch-console-sales-1509349227

 

 

Nie jest to powiedziane wprost, ale coś takiego jak choćby Soulsy brzmi jak gra, która właśnie byłaby na Switcha, gdyby wydawcy wcześniej przewidzieli sukces Switcha.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 30 minut teraz w Doom na Nintendo Switch. Boziu, jaka to jest padaka :D Już nawet nie chodzi o grafikę, bo w wersji mobilnej robi wrażenie, ale jeśli chodzi o mnie - te 30 k/s jest niegrywalne. Albo za bardzo przywykłem do wersji na PS4/XONE, albo serio nie da się w to grać.

 

Przetestuje potem jeszcze wersje TV + Pro, aczkolwiek póki co - rozczarowanie. Raczej spodziewane, ale nie spodziewałem się, że będzie mi się grało aż tak źle.

 

W zasadzie wizualnie to bym powiedział, że jest bardzo dobrze. Najbardziej w tyłek dostały efekty specjalne, jakość głębi ostrości itd.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

No to przecież logiczne, że Doom na Switch to będzie padaka ze względu na to 30 fps, już nie chcę wiedzieć jaka grafika jest w trybie docked. Imo wielkie gry takie jak Doom (gdzie notabene gry są 60, a pograsz na 30 to Ci oczy krwawią) czy coś podobnego nie mają racji bytu na przenośnej konsolce. Najlepiej to jest po prostu skupiać się na nowych IP, a gierki z PS4/Xone zostawić w spokoju nie licząc indie gier - ich można wypuszczać do oporu, w takie Stardew Valley lepiej mi się gra na Switchu niż na PS4.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Pograłem 30 minut teraz w Doom na Nintendo Switch. Boziu, jaka to jest padaka :D Już nawet nie chodzi o grafikę, bo w wersji mobilnej robi wrażenie, ale jeśli chodzi o mnie - te 30 k/s jest niegrywalne. Albo za bardzo przywykłem do wersji na PS4/XONE, albo serio nie da się w to grać.

 

Prawdę mówiąc, wisi mi to. Na Switcha kupuje tylko exy i co lepsze indyki, a do gier multiplatformowych mam PS4.

Także okrojone multiplatformy, które w dodatku nie mieszczą się w całości na kartridżu, mam w głębokim poważaniu.

No ale dobrze że są, bo trochę tego growego motłochu do Switch te gry przyciągną. A wiadomo, że im więcej Switchów sprzedanych, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Nic nie zmienialli. Nie ma znaczenia. Losowe. Mam tem z Mario i jest ZAYEBISTY, te czerwone joye masakra, bylo warto. Do tego teraz w KiG jest w promocji bo mozesz brac. Jak chcesz sie przysluzyc to mozesz wejsc w reflinki i tam Shen dal, ja dalem linka do konsoli troche nad nim albo Rayos strone wczesniej, wybierz sobie ulubionego pokemona.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...