Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro monety z gry można wykorzystać raz, tzn że każda sztuka ma identyfikator, jakiś numer seryjny. Dane nagrywane są pewnie po produkcji carta tak jak firmware do dysków itp więc każda sztuka jest możliwa do indentyfikacji. Ergo - wersje rozszerzone pewnie są do zidentyfikowania, dla chcącego nic trudnego. No ale trzeba chcieć... 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to jedynie do czego mogę się przyczepić w tych zmianach w naliczaniu złotych monet, jakie Nintendo wprowadziło to to, że faworyzują właśnie cyfrę. Mogli za pudełka dać chociaż jakieś 2-3%, bo ta różnica jest zdecydowanie za duża. I w stosunku do osób (takich jak ja) kolekcjonujących/kupujących gry w pudełkach, jest to trochę nie fair.

Jeszcze to wszystko można by było przeboleć, jakby te monetki można by było kolekcjonować dłuższy czas, a tak zanim uzbiera się na coś sensownego, to wyjdzie na to że stracą ważność. Więc tak jak sama idea naliczania monet za zakupy mi się jak najbardziej podoba, to tak samo wykonanie już nie do końca. Zobaczymy ostatecznie jak to będzie, może w przyszłości jakoś to zmienią...

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego różnica jest za duża? To chyba logiczne, że firma faworyzuje bardziej taką formę dystrybucji która przynosi jej większy zysk na jednym egzemplarzu. Co więcej wolę kupować cyfrę i bardzo mnie cieszy, że w końcu ktoś robi w moim kierunku delikatny ukłon za to, że wybieram trudno odsprzedawalny nośnik, dając firmie x prawie pewność, że w mój egzemplarz gry zagram tylko ja. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dave Czezky napisał:

Kupuj Pajgi, a za 5 lat bedziesz bral nowa zelde w promocji na eshopie z 599 na 499 zl na switchu 2, ktory nie bedzie mial fizycznych nosnikow xd

Dave jak się penia xD

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Dave Czezky napisał:

ale masz pudelka, prawda?

Nie kumam teraz co piszesz... Są pudełka w 99% z kodami Steam w środku. Chyba, że chodzi ci o fakt, że istnieje sprzedaż nie z kanałów online, czyli przez pośredników. To tak, to istnieje. No i ciężko to porównać w 100% do konsol, bo na PC jest jednak otwarta architektura i są inne sklepy. Natomiast jakby nie było - nie ma nośników a ceny nie skoczyły astronomicznie.

 

Rozwiń proszę co miałeś na myśli.

 

P.S. W JAP Nintendo sprzedawało już też gry z kodami w pudełkach...

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, NemoKOF napisał:

P.S. W JAP Nintendo sprzedawało już też gry z kodami w pudełkach...

 

Nie tylko w JAP, na naszym rynku były m.in. Mario vs. Donkey Kong: Tipping Stars na 3DS i Wii U, który miał w środku kod na pobranie gierki, albo Nintendo Pocket Football Club na 3DSa.

 

 

@Dave Czezky co z tego ze na PC są pudełka, skoro, jak Nemo celnie zauważył, w środku i tak jest tylko kod na gierkę? Nintendo i inne firmy też mogą zrobić podobnie, nie martw się, nie zbankrutujesz za te kilka lat :kaz: 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, balon napisał:

Czy złote monety można wymieniać w sklepie Dave Czezkyego? Jak tak jaki jest przelicznik? :cebula:

Dziekuje Balon, ze poruszyles ten temat. 

Otoz lepiej - wlasnie pracuje nad programem lojalnosciowym, dzieki ktoremu za kazde zakupy zyskasz wiecej niz w nintendo, a cena samej gry i tak bedzie o wiele nizsza. 

 

Bluber

Nie boje sie, wiem ze ta branza w tej postaci skonczy sie za 3-5 lat. Szkoda, bo jest fajna, ale jest tez jedna z najbardziej dynamicznych i najtrudniejszych (zarabiasz na duzym tytule po 10 zll na prwmiere, a jak okaze sie kasztanem to tracisz na dzien dobry po 50).

Sa latwiejsze tematy do zarabiania hajsu, tyle za wtedy praca to juz nie jest hobby, tylko... praca. 

Odnośnik do komentarza

W sumie do konca nie wiadomo jak to sie potoczy. Nemo zauwazyl ze na rynku pc ceny nie sa az tak wysokie, mimo ze sama cyfra. Ale to jest zupelnie inna sytuacja. Klucze sa sprzedawane w pudelkach, jest gog, steam, itd. 

Na konsolach bedziesz mial tylko ps store, eshop i market place i ZADNEJ konkurencji. 

Ceny beda z dupy, to pewne. Pytanie czy ludzie sie na to zgodza. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...