Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tutaj podejścia Nintendo. Jak widać nie ma różnicy skąd pochodzi wydawca to i tak zapowiedzi wypływają jakby odbył się normalnie Direct. Zagranie bez sensu. Rozumiem i łączę się w bólu na zaistniałą sytuację w Japonii ale jak widać Square czy Capcom miały to głęboko gdzieś i jakoś mogły wypuścić informacje lub nawet demo Mega Mana 11. Bo przecież jakby wypuścili Zachodnie wersje Directa to Japońskich graczy tak by to ruszyło, że hoho. 

 

Tak to zaraz wyjdzie, że Direct z 35 minut będzie miał 15 albo pokażą 3 tytuły od samego Nintendo a resztę w formie "czy wiecie że na Switcha wychodzi gra XYZ?" 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, chrno-x napisał:

Nie rozumiem tutaj podejścia Nintendo. Jak widać nie ma różnicy skąd pochodzi wydawca to i tak zapowiedzi wypływają jakby odbył się normalnie Direct. Zagranie bez sensu. Rozumiem i łączę się w bólu na zaistniałą sytuację w Japonii ale jak widać Square czy Capcom miały to głęboko gdzieś i jakoś mogły wypuścić informacje lub nawet demo Mega Mana 11. Bo przecież jakby wypuścili Zachodnie wersje Directa to Japońskich graczy tak by to ruszyło, że hoho. 

 

Tak to zaraz wyjdzie, że Direct z 35 minut będzie miał 15 albo pokażą 3 tytuły od samego Nintendo a resztę w formie "czy wiecie że na Switcha wychodzi gra XYZ?" 

Część gier miało mieć wrzucone dema lub preordery po direkcie i były na sztywno ustawione daty. DirectX przesunięto ale już eshop zostawiono.

Odnośnik do komentarza

Rok, w którym wyszły Gorogoa, Messenger, Into the Breach, West of Loathing, Banner Saga 3 czy Hollow Knight zły mdr.

 

 

2019 na razie to przede wszystkim Untitled Goose Game (mam wątpliwości czy na pewno pierwsze Pokemony i Emblem na Switcha będą jakoś wybitne), a co jeszcze się okaże ekscytujące, to zobaczymy, dobrze sobie listy życzeń na zapas robić mdr.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Założyłem że się szanujemy i jeśli coś jest na jedną konsolę i na peceta to praktycznie jest "exem".

 

 

 

Into the Breach w samolocie na pececie mdr. Chciałbym to widzieć.

 

Na tej zasadzie to Mario Galaxy też nie jest "exem", bo wy tutaj piszecie, jak się świetnie w to gra na 6-calowej komórce dotykowym ekranem. No ale mówiłem to do innych użytkowników.

 

A na peceta ostatni TRIPYL EJ EKSKLUZYW wyszedł w 1998 roku, więc wychodzi na to, że dla "graczy" pecetowych każdy rok jest tak zły, że gorzej być nie może, nawet jak wyjdzie im 100 świetnych gier.

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ogqozo napisał:

Założyłem że się szanujemy i jeśli coś jest na jedną konsolę i na peceta to praktycznie jest "exem".

No w moim świecie tak to nie wygląda, ale ok, każdy sobie tworzy własne reguły. Tak czy siak line-up to kwestia gustu, nie potrzeba pasywno-agresywnych tekstów, po prostu wypada trochę gorzej niż 2017 jak ktoś nie lubi 16/8bitowych indyków, jrpg czy gier, które są fajne na impreze ale nie tak bardzo żeby pograć solowo to faktycznie może nie mieć w czym przebierać w tym roku. 

 

Ja tam switcha szczerze mówiąc nie żałuje w ogole, że już nie mam bo jednak nie oszukujmy się po 2017 Nintendo wystrzalało się z DUŻYCH gier, teraz czekam na drugi rzut, a jak kogoś satysfakcjonują porty w gorszej jakości to proszę bardzo, tendencja jaka jest każdy wie, takie dead cells sprzedalo się ponoc 4:1 w stosunku do wersji PS4 ale nie oznacza to, że dla mnie Switch to lepsza konsola. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Zawsze to jest kwestia gustu, ale w wartościach bezwzględnych dobrych gier na znicza wyjdzie (o ile już nie wyszło) w tym roku więcej niż w ubiegłym. To co się pod tym kryje to inna rzecz i rozumiem, że ludziom może to nie odpowiadać (ja mam praktycznie to czego oczekiwałem, nawet nie mam czasu i kasy, żeby ograć wszystkie tytuły jakie bym chciał).

Odnośnik do komentarza

2018 jest imo rewelacyjny dla switcha ale glownie przez indory i porty gierek z wiiu jak ktos go nie mial

 

Nie oszukujmy sie, 2018 mocno odbiega od 2017 jesli chodzi o swieze i duze exy, jak ktos tylko tego oczekuje po switchu to dopiero w 2019 znajdzie ukojenie

 

Jeszcze sie taka konsola nie urodzila co by wszystkim dogodzila

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...