Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mniej niż dwa miesiące i bardziej początek jesieni niż koniec, wspaniale :banderas:

 

Dla mnie osobiście na Switcha jest w co grać. Ale w co ja gram? W Stardew Valley i Into the Breach. Halo, dzwonił do mnie rok 2016 i chce swoje gry z PC z powrotem. Jeśli chodzi o duże produkcje, to wychodzi tak średnio bym powiedział, tak średnio. Mario Tennis Aces? Dla multiplayerowych świrów i na imprezy może, dla jednego gracza nic ciekawego. Octopath? Git, interesująca produkcja, ale opinie są mieszane. Smash to to samo co Tennis. Torna to DLC, bądźmy poważni. Pokemony nie są główną odsłoną i nie do końca wiadomo, co z tego będzie. Może być sztos, ale to się dopiero okaże. I tyle, no szału nie ma. Ale też co roku BOTW nie może wychodzić, no tak się nie da.

Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne biblioteka gier na Switcha jest dosyć imponująca, co prawda około 5-10 % jest warta jakiejś uwagi, ale liczba ponad 1000 gier robi wrażenie. Na moim switchu dom znalazło ponad 30 różnorakich gierek, także switch się nie kurzył. To co do tej pory zapowiedzieli na następne lata mocno mnie grzeje, więc pozostaje cierpliwie czekać. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, funditto napisał:

Rogers miała rację z tym 2019..

 

Yoshi, Fire Emblem, Daemon x Machina, Town, Luigi's Mansion 3, Pokemon 8 gen, Animal Crossing i pewnie Metroid oraz Bayonetta.. Do tego port NSMB U i pewnie też Xeno X oraz szansa na SMT V 

I port Mario :))

 

a ok widzę teraz ze wymieniłeś 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ficuś napisał:

porzadny direct, szkoda ze tyle wycieklo w ciagu tygodnia, 2019 zapowiada sie epic

 

Dlatego nie będą upychać MP4 w 2019 roku, bo będzie w co grać.

2 minuty temu, bulaxyz82 napisał:

Jaj mi nie rozsadziło, ale i tak najlepszy direct od dawien dawna. Yoshi miodzio, Luigi też na kozaku. Można iść spać z bananem na mordzie. 

 

Najlepsze gierki directa moim zdaniem :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...