Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Nie obraź się Ogq. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale nie nadążam czasami za Twoim tokiem rozumowania :dunno: 

 

Co do Retro, szkoda klawiatury na gdybanie.

 

Chrno, mówię Ci będą się sypały 8 i 9 dla zielonej maskotki. To musi się udać, nie to co różowa kirby landryna, która od pierwszej prazentacji waliła szrotem na kilometr.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, funditto napisał:

Chrno-x szanuje Cię za inne posty, więc oszczędzę Ci minusa, ale za twierdzenie, że Yoshi Island DS jest lepszy niż Woollie World Ci się należy 

 

Wybaczta drodzy forumowi koledzy. Włóczkowego Yoshiego miałem Day One wraz z Amiibo (te wydania na Wii U całkiem fajne były). Grę przeszedłem i tak jak napisałem wcześniej, stylistycznie gra nie ma sobie równych - cud, miód orzeszki. Muzyka to niestety gwałt dla uszu a gameplay z każdym kolejnym levelem tylko tracił. Żeby nie było to w zebrałem jakieś 90% znajdziek (lubię znajdźki). Niestety tytuł męczyłem tygodniami, ponieważ nie potrafiłem przejść więcej niż 1/2 levele pod rząd (w porównaniu do przejścia SMO i zdobyciu ponad 300 księżyców 4 w dni to trochę kiepawo). 

 

Zwyczajnie nie czuje tej magii. Nie wątpię, że kartonowy Yoshi dostanie dobre oceny, ponieważ nad Włóczkowym się zachwycano. Zwyczajnie to co widzę to mi nie leży. Bawiłem się x 10 lepiej przy Yoshi's Island 2 niż przy włóczkowym. 

 

Tak nie mówię do końca nie. Yoshiego uwielbiam i na pewno kiedyś po Crafted World sięgnę. Tylko na pewno nie będzie to w okolicy premiery. 

Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/125349/nintendo-switch-online-oferta-specjalna-jest-mozliwosc-zamowienia-kontrolerow-nes.html

 

 

Jako ,że jestem ogromnym fanem tego 8 bitowca to kupię ten abonament tylko i wyłącznie po to żeby zamówić te pady. Online i tak oleję jak na innych konsolach. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

https://www.ppe.pl/news/125349/nintendo-switch-online-oferta-specjalna-jest-mozliwosc-zamowienia-kontrolerow-nes.html

 

 

Jako ,że jestem ogromnym fanem tego 8 bitowca to kupię ten abonament tylko i wyłącznie po to żeby zamówić te pady. Online i tak oleję jak na innych konsolach. 

To jest absurd na poziomie, który ciężko mi ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, devilbot napisał:

Ciągle czytam, że nintendo nie ma żadnej konkretnej gry do zaoferowania wraz z nią usługi online. Ma Monste Huntera - to styknie. Przecież ta gra zawsze miała wielu fanów o czym świadczą wciąż pełne gathering halle w 4U na 3dsie. Pewnie po premierze World jeszcze więcej ludzi stało się fanami.

Ma Fortnite. Wystarczy by masa ludzi opłaciła abonament. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, funditto napisał:

Chrno-x szanuje Cię za inne posty, więc oszczędzę Ci minusa, ale za twierdzenie, że Yoshi Island DS jest lepszy niż Woollie World Ci się należy 

 

Przecież Yoshi's Island DS to znacznie lepsza gra niż Woolly World.

Odnośnik do komentarza

Równie trafny argument jak "zamiast wsadzać karta można przecież wrzucić pirata". Mój telefon nie ma fizycznego sterowania. Mogliby buforować po prostu ostatnią znaną datę wygaśnięcia abonamentu i do tej daty powinieneś móc grać offline. Raczej abonamentu nie skrócisz (przynajmniej nie u Nintendo - 0 zwrotów) więc załatwiło by to problem. 

 

To jeszcze nie najgorsza opcja - wiele gier na androida wymaga stałego online - również Nintendo (Mario Run). To głupie i uciążliwe kiedy się jeździ gdzieś i nie ma pakietu netu na świat. Sam miałem taką sytuację że chciałem w coś zagrać i nie mogłem bo nie udało się sprawdzić licencji. Lepszy ten tydzień ale dalej - powinno być po prostu do końca abonamentu. Kto będzie piracić gierki z NESa? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, NemoKOF napisał:

Mogliby buforować po prostu ostatnią znaną datę wygaśnięcia abonamentu i do tej daty powinieneś móc grać offline.

 

W jaki sposób chciałbyś wtedy kontrolować cwaniaków, którzy zmieniali by ustawienia czasu?

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...