Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, NemoKOF napisał:

Kiedy Miyamoto staje na ruchliwym skrzyżowaniu w Tokyo, wyjmuje wydrukowany zrzut z logiem nowej gierki i jedzie na ręcznym aż zemdleje. Cykają mu foty, ludzie się zatrzymują, biją brawo, niewidomi odzyskują wzrok itd. Myślę, że to jest ten słynny main event

 

:nemo:

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Frost napisał:

Wyrzuce to w koncu z siebie. Switch jest jedna z najlepszych jezeli nie najlepsza konsola jaka posiadalem. Wrocila mi radosc podczas gry i czuje sie szczesliwy grajac w Mario Kart, Splatoona, Zelde i to bez porownania lepsze doswiadczenie niz gry tworzone pod inne konsole. Czuje czysty fun i gram z usmiechem na twarzy w przeciwienstwie do gier z innych platform w ktore gra mi sie bardzo dobrze ale to nie to samo. Magia Nintendo

 

No to ja mam odwrotnie - kupilem switcha z ciekawosci, wczesniej nigdy nie mial do czynienia z ta platforma i zero magii.

Liczylem ze kolejny update firmware wniesie cos naprawde nowego ale w sumie save nie dla wszystkich gier , jakies gowniane nowe ikonki i w sumie to tyle.

Gry  oferowane to glownie indyki (od tego mam vite) ktore czesto za darmo moge ograc na xbox w ramach game pass, klika portow gier ktore dawano juz ogralem.

Jest jeszcze kilka jrpg ale nie trawie tego gatunku. No i na koniec wyglada na to ze nic sie nie zmieni z komunikacja miedzy graczami. Zero czatu , nawet wiadomosc tekstowej nie mozna wyslac - dla mnie to kompletna porazka w 2018r.W wielu grach na nitendo warstwa tekstowa pelni wazna rola , ja akurat znam dobrze niemiecki (jest ze wsparciem dla tego jezyka oczywiscie lepiej niz z polskim) a angielski slabo wiec to kolejna rzecz ktora mnie zniecheca.Tak wiec powoli mojego switcha bedzie pokrywal kurz.

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, claudeszz napisał:

ktore czesto za darmo moge ograc na xbox w ramach game pass,

 

A od kiedy to Game Pass jest darmową funkcją? Pamiętam, że najpierw trzeba za abonament "zapłacić" aby mieć te gry rzekomo "za darmo" xD

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

w necie sa juz skany japonskich pudelek gdzie pisze "kompatybilne z savami w chmurze" - co budzi dyskusje, ze skoro takie info jest na pudelku to czy beda tez takie gdzie takiego infa nie bedzie lub bedzie "niekompatybilne z savami w chmurze"

 

ja wyczuwam beke z iloscia mb w chmurze, moze daja jakas mala ilosc i gry z duzymi savami beda niekompatybilne xddd

 

jakis anonimowy insajder znowu pisze:

Update: Since publishing this story, we've managed to speak to an anonymous source who has shed a little more light on the situation. Developers now reportedly have access to a tick box when submitting games to Nintendo, with 'Yes, support it' or 'No, don't' options for cloud saves. This box has to be checked one way or another to proceed, but that appears to be the only action developers have to take, with Nintendo then taking care of the rest.

With the option for cloud saves therefore being available to all, and with that box having to be ticked for a game to progress to the next stage in the publishing process, we see no reason for any developers to say 'no' and refuse the feature.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

22 wrzesnia capcom bedzie mialo panel na TGS o serii ace attorney, ma trwac 40min i okreslaja go jako unmissable - raczej jest to potwierdzenie, ze nowa czesc bedzie ujawniona

 

Jako, że dwie główne części od samego twórcy Ace Attorney nigdy nie opuściły KKW (chodziło o The Great Ace Attorney) to nawet się nie napalam bo 5 i 6-ta odsłona to były moim zdaniem ledwo dobre gry (a już całkowitym średniakiem i rozczarowaniem był dla mnie crossover z Prof Laytonem). 

Odnośnik do komentarza

podsumowanie infa z dzis, ewidetnie to jest czesc zawartosci wczorajszego directa:

 

Announced
 

  • Yoshi's Crafted World (Well, leaked...)
  • Mega Man 11: Demo (release today)
  • Final Fantasy Pocket Edition HD
  • Sports Party
  • Civilization 6
  • Puyo Puyo eSports

Basically Confimed

  • Splatoon 2 Update: They have pushed back the September Update to coincide with the direct so this is a lock.
  • Smash info: No blog post today because it got delayed.
  • Online Service : It's about to be released.

Likely:

  • LEGO Harry Potter
  • Undertale: Because it's available for pre-purchase now.
  • Arena of Valor: is about to be released this month, still no news.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...