Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, estel napisał:

No patrzac po ostatnich kilku portach na Pstryka to powiedzialbym, ze mam nawet duze watpliwosci. Mam nadzieje, ze bedzie git bo nie mialem okazji pograc w Ori, a zawsze chcialem.

 

Może masz na myśli jakieś crapy od Capcomu ale tutaj wtopy nie będzie. Zbyt dobra giera. 

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj to Indie World i poziom gierek mocno mnie zaskoczył. Zawsze chciałem zagrać w Ori, ale PC i X u mnie odpadają, więc w przyszłości nadrobie na Switchu. Pare innych gier przykuło moją uwagę głównie za sprawą klimatu. Muszę przestać oglądać takie rzeczy, bo i tak nie ma teraz czasu na drugą konsolę :( 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zdrowywariat napisał:

ciekawe czy dwójka też wyjdzie na Switcha

Nie widzę powodu czemu miałaby nie wyjść. Pewnie nie na premierę, ale późniejsza edycja de/goty już jak najbardziej. Z tego co m$ ostatnio mówił to oni nie mają przeciwwskazań, żeby ich "pomniejsze" tytuły (typu właśnie ori czy cuphead) wyszły na wszystkie możliwe platformy (w domyśle nawet playstation). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MBeniek napisał:

Nie widzę powodu czemu miałaby nie wyjść. Pewnie nie na premierę, ale późniejsza edycja de/goty już jak najbardziej. Z tego co m$ ostatnio mówił to oni nie mają przeciwwskazań, żeby ich "pomniejsze" tytuły (typu właśnie ori czy cuphead) wyszły na wszystkie możliwe platformy (w domyśle nawet playstation). 

Powodem moze byc np. to ze MS po prostu otwarcie mówi ze idą w exy dla swojego ekosystemu xboxa:

 

http://www.nintendolife.com/news/2019/08/microsoft_has_no_plans_to_bring_more_first-party_exclusives_to_other_consoles

 

"The past year has been an exciting time for us as we have more than doubled the internal creative teams making up Xbox Game Studios. As these new studios transitioned in, we were aware of some existing commitments to other platforms and will honor them. However, going forward these new studios will focus on making games for our platforms. We have no plans to further expand our exclusive first party games to other consoles. We continue to believe deeply in cross play and progression of games with the right flexibility for developers to insure a fair and fun experience"

 

 

Oczywiscie jest nadzieja, że z czasem te starsze gierki (jak teraz np. Ori) będą konwertowane ale na tę chwilę bym sie nie nastawiał na dwójkę jakoś szybko.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Bawi mnie ten płacz na ekran. Jak wy w generacji gameboya wytrzymywaliście, wtedy słońce swieciło tak samo xd

Większości pewnie na świecie nie było:kaz:

 

Tutaj panuje syndrom surykatek, jeden narzeka, a reszta mu wtóruje.

Edytowane przez Strife
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

To wy mieliście kiedyś game boya ,że takie głupoty piszecie? W słońcu były najlepsze kolory, tam to się grać nie dało przy słabym świetle. 

 

qmytu3dq4l4z.jpg

 

A Switch ma gówniany ekran jeśli chodzi o granie w dobrze naświetlonych pomieszczeniach, na zewnątrz jest zwyczajnie (pipi)owy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...