Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Ukukuki napisał:

To wy mieliście kiedyś game boya ,że takie głupoty piszecie? W słońcu były najlepsze kolory, tam to się grać nie dało przy słabym świetle. 

Miałem Advance i pamiętam, że granie na nim było hardkorowe. Wolałbym już podświetlany ekran niż grać czekając na słońce.

 

Switch musiałby mieć ekran anti glare, jaki teraz można spotkac np w laptopach ale folia ochronna i tak swoje robi.

Odnośnik do komentarza

No bo było:dunno: trzeba było dobrze się ustawić pod światło albo kupować te lampki doświetlające. 

 

Ja tam od Switcha nie wymagam żeby dało się grać w słońcu tak jak na telefonach chociaż fajnie by było. Dla mnie problemem jest ,że w dobrze oświetlonym pomieszczeniu słabo się gra w ciemne gierki jak Diablo 3 czy Hollow Knight. 

Odnośnik do komentarza

Mi się gra najgorszej z opcji: Gpd win 2, new 3ds XL z górnym ips, vita slim, switch. Niska jasność i mocne refleksy. Jak się nie ma porównania to może nie przeszkadza. 

 

P. S. Jeszcze jest kwestia czasów. W czasach gb którego mialem nie było innych ekranów mobilnych. A teraz masz laptopy, smartfony, tablety. I kurczę wszystkie mają lepsze ekrany. Xiaomi za 500 zł ma lepszy. 

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostałem dzisiaj 8bitDo SN30 Pro+. Póki co przetestowałem go z Androidem, PC i Switchem. Działa bez problemu. Ten krzyżak to jednak niebo a ziemia w porównaniu z tym, co jest w joy-conach i pro controllerze. Odpaliłem Puyo Puyo Tetris, Cadence of Hyrule, The Messenger i Celeste. Wszędzie inputy nagle zaczęły mi wchodzić bez żadnego problemu, lewo/prawo/skosy, co się nie zdarzało wcześniej. Jestem podjarany, ale mi się zachciało ogrywać indyki od nowa :banderas:

 

7hV7eGp.jpg

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie zamówiłem, bo byłem akurat na wakacjach i z kasą było średnio. No ale przymierzam się i biorę na 100% w tym tygodniu, a po twojej mini recenzji jeszcze bardziej się napaliłem. I jak te wklęsłe przyciski? Bo ja skłaniam się jednak do wersji gameboyowej :)

 

edit: to rób b-sidey w Celeste.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...