Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy coś na grudzień ogłoszą jakos w międzyczasie...  Dla mnie nawet spoko, bo mam za dużo rzeczy do ogrania, a tu trzeba jeszcze żyć czasami.

 

Btw

 

 

Omg omg Xeno omg jaranko wielkie! Ograłem na 3dsie, ale z wielką chęcią wrócę na switchu. Rok temu o tej porze pisałem że leżę na plaży i ogrywam XC1, dzisiaj leżę nad basenem i mi tęskno do Xeno. Mam nadzieję że za rok znowu na plaży ogram sobie Xenobladey na switchu. No nie ma lepszej serii gier! Jeszcze XCX mi sie marzy... Nie chce specjalnie kupować po to Wii U, ale jak do końca przyszłego roku nie zapowiedzą portu na switcha to chyba będę musiał.

 

Generalnie direct raczej z tych słabszych, taki bezpieczny. XC1 i SNES uratowały sytuację. Jak znajdę czas to moze Divinity sprawdzę, poza tym raczej nic dla mnie, no moze jeszcze Tokyo Mirage.

 

Po Town spodziewałem sie czegoś więcej a tu z każdym trailerem mam wrażenie że to taki Game Freakowy skok w bok od pokemonów w celu, nie wiem, rozwinięcia umiejętności, jakiegoś zróżnicowania, w sumie ile mozna w tych poksach siedzieć.

 

Fajny był też update/podsumowanie nowych Animal Crossing. Nie wiem czy to tylko złudzenie, ale chyba coś pozmieniali w grafice, jakies delikatne filtry czy cos, ale wydaje się mniej plastikowa niż na E3. W każdym razie czekam mocno.

Odnośnik do komentarza

Direct dobry, bezpieczny. 15 października będę miał dylemat: Overwatch czy Wiedźmin? Jest jeszcze trochę czasu. Gierki na SNESa zawsze na plus, wszystko co "za darmo" jest na plus :) Mario RPG proszę. Zelda i Luigi to pewniaki, zresztą Zelda już preorderowana, na Luigiego czeka drugi voucher. Dobra sprawa te Vouchery, razem z monetami gierki wychodzą poniżej 200zł za sztukę, co jest już poziomem akceptowalnym. Japońszczyznę szerokim łukiem omijam, kotlety w postaci Assassina czy Divinity też. Może Divinity bym sprawdził, ale za 200zł zdecydowanie nie. Gier więcej niż czasu na ich ogranie :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, estel napisał:

Zgadzam się w 100%, ale po prostu nie rozumiem jaranka. Ta usługa NSO jest i tak słabiutka. Gierki ze SNESa w ogóle tego nie zmieniły w moich oczach.

 

SNESowe gry to w końcu coś sensownego. 16 bitowe 2D wygląda ok, a 8 bitowe się za bardzo postarzało. Tak jak już ktoś wspomniał przydałaby się jeszcze biblioteka z Advance, czy DS/3DSa, bo gry z N64 też się za bardzo postarzały, no nie wiem, czy na małym ekranie Switcha BK dałoby radę. Tak że SNESowe gry to krok w dobrą stronę, kolejnym powinnny być gry z Advance.

 

4 minuty temu, _Forum_ napisał:

A Link?

 

Sprawdź se, a nie zadajesz głupie pytania i zaśmiecasz temat. Idź szukaj uwagi gdzie indziej.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

SNESowe gry to w końcu coś sensownego. 16 bitowe 2D wyglądają ok, a 8 bitowe się za bardzo postarzały. Tak jak już ktoś wspomniał przydałaby się jeszcze biblioteka z Advance, czy DS/3DSa, bo gry z N64 też się za bardzo postarzały, no nie wiem, czy na małym ekranie Switcha BK dałoby radę. Tak że SNESowe gry to krok w dobrą stronę, kolejnym powinnny być gry z Advance.

 

Sprawdź se, a nie zadajesz głupie pytania i zaśmiecasz temat. Idź szukaj uwagi gdzie indziej.

 

Na ekranie WiiU, który jest takiej samej wielkości jak ekran Switcha, gry z N64 wyglądają bardzo fajnie. Więc i na ekranie Switcha będzie ok. A co do postarzenia to zależy które. Zeldy, Mariany nie starzeją się nigdy. Goldeneye, Perfect Dark już o wiele gorzej. A co do gier z Advance to pełna zgoda. Advance Wars 1/2 i odpływam :)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gregor var Emreis napisał:

 

Na ekranie WiiU, który jest takiej samej wielkości jak ekran Switcha, gry z N64 wyglądają bardzo fajnie. Więc i na ekranie Switcha będzie ok. A co do postarzenia to zależy które. Zeldy, Mariany nie starzeją się nigdy. Goldeneye, Perfect Dark już o wiele gorzej. A co do gier z Advance to pełna zgoda. Advance Wars 1/2 i odpływam :)

 

A BK, czy Conker? Najbardziej chodzi mi o Banjo Tooie, chyba jedyna gra Rare na N64, której nie ograłem. Też bym chętnie spróbował AW, no i oczywiście dwa ponoć najlepsze Metroidy 2D.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jeszcze kilka miesięcy temu bym powiedział, że na konsoli Nintendo ani Conkera ani BK nie będzie, ale teraz? Banjo na pewno będzie bardzo grywalne, jak zresztą wszystkie platformówki. Ten gatunek zmienia się bardzo powoli, ale przez to bardzo powoli starzeje. W każdym razie kończyłem na N64 te 20 lat temu, kończyłem na X360 jak wyszło w Arcade, niedawno odpalałem na Xbox One i gra ciągle jest super. Z Conkerem chyba gorzej, bo ani grywalnością on nie zaskakiwał nawet w premierę, a żarty zdążyły się chyba już zestarzeć mocno. Chyba do tej wersji z N64 bym nie podchodził. Może tej z Xboxa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, _Forum_ napisał:

Poprosze o linka co do emu SNESa i jak cokolwiek bylo o Metroidzie na Directcie bo nie moglem nic o tym wygrzebac

 

Bo Metroid Prime Trilogy jest ukrywany w ścisłej tajemnicy przed Tobą. Wszystkie growe strony sprawdzają twoje IP, dla którego nie widać newsów o Metroidzie. Jutro premiera, ale w sklepach można kupić jedynie za okazaniem dowodu osobistego, bo oficjalnie premiery nie ma, tylko dla wybranych.

 

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...