Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, falcon87pl napisał:

Wracajac do tematu padow, jezeli nie zalezy mi na krzyzaku i customizacji, to nadal lepiej brac 8BitDo SN30 PRO+ czy po prostu wziac pro controllera do Switcha? :)

 

Z tego co widzialem to 8bit kosztuje okolo 220 zl a pro 250 zl, wiec duzej roznicy nie ma. 
 

 


Przecież SN30 pro+ to koszt ~180pln u Czezkiego. 
Mimo to zakup ten jest bez sensu w Twoim przypadku. Nie zależy Ci na najważniejszych aspektach tego modelu. 
Bierz tańszy model 8BitDo albo Pro. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ori wygląda genialnie, ale po Dead Cells i Celeste mam chwilowo ochotę na gry w 3D :D

 

Super Mario Odyssey ukończone, ale "dopiero" ~330 księżyców zebrane. Hitem jest to, że syn ~5 lat, który nie mógł ogarnąć skakania nad przepaściami w Croc's World czy klasyczym Mario, świetnie śmiga w Odyssey. 

 

Kupiłem w czw FF XV Pocket edition w promocji, żeby sprawdzić, ale coraz bardziej mi się podobają filmiki z Zelda BOTW...

Czemu, czemu na tę konsolę jest tyle świetnych gier?! :whyyy: Kiedy człowiek ma spróbować inne buildy w Dead Cells czy poskakać jeszcze w Celeste?!

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, falcon87pl napisał:

Ori wygląda genialnie, ale po Dead Cells i Celeste mam chwilowo ochotę na gry w 3D :D

 

Super Mario Odyssey ukończone, ale "dopiero" ~330 księżyców zebrane. Hitem jest to, że syn ~5 lat, który nie mógł ogarnąć skakania nad przepaściami w Croc's World czy klasyczym Mario, świetnie śmiga w Odyssey. 

 

Kupiłem w czw FF XV Pocket edition w promocji, żeby sprawdzić, ale coraz bardziej mi się podobają filmiki z Zelda BOTW...

Czemu, czemu na tę konsolę jest tyle świetnych gier?! :whyyy: Kiedy człowiek ma spróbować inne buildy w Dead Cells czy poskakać jeszcze w Celeste?!

 

Z dużych gier Zelda obowiązkowo. Pomyliłem tematy z Orim. A Tyś się obudził dopiero z graniem? Bo widzę, że wszystko nowe dla Ciebie :).

Odnośnik do komentarza

Cześć. Zamawiam dzisiaj switcha i mam pytanko. Jaką polecacie folie/szkło na ekran, a przede wszystkim korzystacie ze "skórek" przyklejanych na tył urządzenia? Chodzi mi o to, żeby po prostu go nie porysować. Do zestawu chciałbym dorzucić jeszcze tą "skarpetkę" na docka. Z góry dzięki :)

Edytowane przez johnnyjonjc
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2019 o 13:36, johnnyjonjc napisał:

Cześć. Zamawiam dzisiaj switcha i mam pytanko. Jaką polecacie folie/szkło na ekran, a przede wszystkim korzystacie ze "skórek" przyklejanych na tył urządzenia? Chodzi mi o to, żeby po prostu go nie porysować. Do zestawu chciałbym dorzucić jeszcze tą "skarpetkę" na docka. Z góry dzięki :)

Ja zamontowałem Glass Screen Pro Premium Tempered. Wczoraj byłem na imprezie rodzinnej i dałem małemu 5 latkowi pograć. Odrazu łapy na ekranie były. Ogólnie folia robi robotę, dobrze chroni.

 

A tak na marginesie to czy jest jakiś Golf do grania na joyconach ale bezprzewodowo ? Szukam dobrego golfa jaki polecacie ?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. Kupiłem ostatnio switcha . Niestety okazało się, że mam jednego bad pixela. Czy dużo egzemplarzy ma ten problem? Czy warto w ogóle wymieniać? Pytam, bo przy szeregu problemów, jakie trapią switcha, może trafić mi się jakaś inna przypadłość, albo egzemplarz z jeszcze większą ilością bad pixeli.

Odnośnik do komentarza
Panowie mam problem. Kupiłem ostatnio switcha . Niestety okazało się, że mam jednego bad pixela. Czy dużo egzemplarzy ma ten problem? Czy warto w ogóle wymieniać? Pytam, bo przy szeregu problemów, jakie trapią switcha, może trafić mi się jakaś inna przypadłość, albo egzemplarz z jeszcze większą ilością bad pixeli.


Nowa rewizja 2019 czy stara?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...