Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Grabek napisał:

 

zadnej nowej gierki zapowiedzianej ale za to kotletow naodgrzewali 

Przypomnij na czym to można obecnie ograć DP2? Rozumiem, że można narzekać na asasyny i inne takie, które wyszły już na dosłownie wszystko, ale  kto grał w RotOD (tytuł w który każdy, kto wymaga od tego medium czegoś więcej niż piu-piu powinien przynajmniej zagrać) na konsolach?

 

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem sobie resetere i ponoć mystery game4 po prostu nie było na directie. Plus portem o którym wiedziano miał być Pikmin.

 

Cytat

It was Pikmin 3. I'm guessing the company they hired to create the new single player content is still behind schedule.

Mystery game #4 was a new IP from EPD. Surprised they didn't show it here.

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Basior napisał:

A gdzie mystery game 4, o której to pisali na reseterze? Bo chyba nic na grudzień nie ma.

 

Xeno1 na plus, ale to 2020. Plus wolałbym coś nowego albo jednak X. 

Ale wygląda nieźle

 

Fajnie wygląda Obra Dim. 

Town jakoś nadal nie grzeje.

Tokyo Mirage jak by to trochę dopasili, ale pewnie leniwy port.

To Deadly Prenonition 2 to port to coś nowego?

 

Na plus także Luigi Mansion 3 i Poksy, które graficznie (styl) mi pasują.

 

Ogólnie jeden ze słabszych directów jak dla mnie. Zero prawdziwej, nieportowanej gry. Bo pierdół z eshopa nie liczę.

 

 

 

Deadly premonition 2 to coś nowego i nie zapowiadanego nigdzie wcześniej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobry direct, nie otwieram szampana ale nie czuje też, że zmarnowałem czas. Cieszy mnie, że Daemon dostanie drugie demo. Podoba mnie się ta moda na wersje trial z przenoszeniem save do pelnej gry. Trochę jestem wkurzony na tego xenoblade, bo jeszcze go nie ograłem ale mam wer 3ds w folii i wciąż czeka.

 

W końcu snes w usłudze ninny, fajnie by było zobaczyć tam np Chrono Trigger.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Ja tam miłej wspominam całościowo jedynkę niż dwójkę, w xa nie grałem, ale pamiętam jak po premierze fani narzekali, że nie dorównał jedynce. Wiadomo, że w takiej sytuacji fani będą się przekrzykiwać, ale mnie cały czas zastanawiają ludzie, którzy mieli Wii u, ograli nie tak dawno te wszystkie gry i chcą ponownie wybulić dużą kasę za to, że otrzymają port praktycznie 1 do 1. Dla mnie ciut, ciut więcej sensu mają przenosiny starszych gierek, które są poprawianie chociaż wizualnie.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, zdrowywariat napisał:

Znaczna większość życzyła sobie gry ze SNESa, a teraz jak są to nikt się nie cieszy. Czekam na Dkya, w handheld mode powinno być znośnie. No i jeszcze kilka gier obadam, w tym Super Metroida.

To jest najlepsza wiadomosc od bardzo dawna. Na 3DS'a kupiłem Super Metroida, Zeldę, Mariana i Earthbound. Jak tylko ogram to zacznę płacić na switchu zeby pgorac w całą resztę, która będzie dostępna.

Odnośnik do komentarza

Co do snesa to trochę średnio dla mnie wolałbym GBC, Advance itp. Ale. Cieszy że nie trzeba nic płacić dodatkowo bo były takie ploty. 

 

Co do jojczenia na brak XenoX. W sumie racja. Mam na WiiU, ale przecież cosby dorobili. Tu też wygląda, że dodadzą. Ja w xeno1 grałem na 3dsie więc skok będzie duży. Ale zawsze wolałbym XC2 lub XCX2. A Xa ogram najwyżej na tym nieforemnym padlecie...  

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, pajgi napisał:

Przypomnij na czym to można obecnie ograć DP2? Rozumiem, że można narzekać na asasyny i inne takie, które wyszły już na dosłownie wszystko, ale  kto grał w RotOD (tytuł w który każdy, kto wymaga od tego medium czegoś więcej niż piu-piu powinien przynajmniej zagrać) na konsolach?

 

Edytowalem psze pana. 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Wiolku napisał:

Dlaczego średnio? Już 100% wycisnąłeś? 

No na trailerze nie wygląda to zbyt dobrze, w ogóle nie czuć tego klimatu oryginału. Do tego, graficzny styl strasznie przypomina mi gry Telltale i nie wiem czy chciałbym grać w takie coś. Poczekam na więcej informacji. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...