Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konto na nintendo które ma włączona dwustopniowa weryfikacje. Problem w tym ze nie mam już aplikacji do tych kodów, nawet jak ja zainstaluje to nie pojawia się tam nintendo. Próbując się zalogować na stronę mam podaj kod z aplikacji, a jeśli nie pamietam mam podać backup code. Tylko ja tego kodu nie mam, nie zapisałem. Jak odzyskać konto i zalogować się?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, madhunt3r napisał:

Mam konto na nintendo które ma włączona dwustopniowa weryfikacje. Problem w tym ze nie mam już aplikacji do tych kodów, nawet jak ja zainstaluje to nie pojawia się tam nintendo. Próbując się zalogować na stronę mam podaj kod z aplikacji, a jeśli nie pamietam mam podać backup code. Tylko ja tego kodu nie mam, nie zapisałem. Jak odzyskać konto i zalogować się?

 

Miałem to samo, napisałem do pomocy Nintendo. Oni odpisali maila z założonym numerem sprawy prosząc o podanie kilku informacji, dokładnie 4 punkty tam były. Ja miałem też Wii U i 3DS-a więc informacje dotyczyły też tych konsol. Po tym jak odpisałem po kilku minutach odblokowali mi dwuetapową weryfikację i mogłem zmienić hasło i ustawić sobie ponownie.

Odnośnik do komentarza

Emily Rogers sugerowała, że gra na grudzień to Mystery Title 4. Poprzednie trzy z tej puli to było Link’s Awakening, Astral Chain i Super Mario Maker 2. Wg niej port z WiiU, który prędzej sugerowała przeskoczył na pierwszy kwartał 2020, więc spodziewam się na grudzień kolejnej premiery lub remake’a 

 

Idealne na zimę byłoby nowe 1080, 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

a co w tym roku wyszły/wyjdzie? Bitka marvel dla oszołomów, Mario Maker, które dla mnie bez tabletopada nie ma sensu, a zaraz Pokemony którymi gardzę i Luigi Mansion, które powinno zostać tylko z jedną częścią na Gacka.

 

Nie no, fajnie że wyszedł Cryptodancer w skórce Zeldy, fajnie się grało w OST na YT :lmao:

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...