Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, funditto napisał:

To pisz na support. 

Powinni Ci to naprawić

 

Edit: chyba, że to nie błąd, bo u nich miesięczna subskrypcja to zawsze 30 dni bez względu na miesiąc, a 3 miesiąc a to 90 dni czyli rok może oznaczać 360 dni. To co miałeś plus 360 mogło Ci dać 365 

 

patrze właśnie z poziomu konsoli i jest napisane roczny abonament 365 dni, więc urwało mi 4 dni

 

nie wiem może family membership rządzi się innymi regułami :dunno:

Odnośnik do komentarza

No właśnie również mam familijny pakiet , który niedawno odnowiliśmy i zastanawiam się czy np za rok jak nie będzie chętnych do grupy nie zostawić sobie doładowania z Mario Makera .

No nic trzeba będzie chyba sprzedać .

 

10 godzin temu, bulaxyz82 napisał:

odnawiałem dzisiaj roczną subskrypcje i poprzedniej zostało mi 4 dni i mi nie zsumowało, mam zrestartowany licznik i nowe 365 dni - podawałem na swoim przykładzie 

U mnie subskrypcja odnowi się 1 pazdziernika , a aktywowałem ją 4dni temu , niestety kasę ściąga odrazu a nie przy wygaśnięciu starej.

11 godzin temu, pawelgr5 napisał:

A to sie nie sumuje z tym co masz obecnie?

Przy pakiecie rodzinnym raczej nie .

Odnośnik do komentarza

Po ciężkim dla portfela wrześniu, październik wcale nie zapowiada się lepiej. Oto lista premier

Sniper Elite III (10/1)
Yu-No (10/1)
Super Robot Wars V (10/3)
Ghostbusters (10/4)
The Alliance Alive (10/8)
Call of Cthulhu (10/8)
Trine 4 (10/8)
Trine Collection [1/2/3] (10/8) all on cart... GS exclusive
Trine Collection [1/2/3/4] (10/8) 1-3 are downloads
Yooka-Laylee And the Impossible Lair (10/8)
Aeternoblade II (10/11)
Doraemon Story Of Seasons (10/11)
The Witcher 3 (10/15)
Overwatch (10/15)
Baldur’s Gate / Baldur’s Gate 2 (10/15)
Planescape Torment / Icewind Dale (10/15)
Little Town Hero (10/16)
Ring Fit Adventure (10/18)
A Hat In Time (10/18)
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition (10/18)
Destiny Connect (10/22)
Atelier Ryza (10/29)
Disgaea 4 Complete (10/29)
Vampyr (10/29)
Aladdin/Lion King Remaster (10/29)
Super Monkey Ball: Banana Blitz (10/29)
Resident Evil 5 (10/29)
Resident Evil 6 (10/29)
Resident Evil Triple Pack [4/5/6] (10/29)
WRC8 (10/31)
Luigi’s Mansion 3 (10/31)

 

Must have dla mnie to Luigi, zresztą już kupiony. Na pewno wezmę też Wiedźmina. Oczywiście skończony już na Xboxie, ale Wiedźmin to Wiedźmin. Chciałbym Overwatcha, bardzo. Must have to też Baldurowate, ale w te, podobnie jak w Cywilizację, wolę grać na iPadzie. W przyszłości i przy okazji jakiejś mocnej wyprzedaży wezmę też zapewne klasyki Disneya, a mocno intryguje mnie Vampyr, WRC, czy Zew Cthulhu. Tak czy siak jest w co grać :)

Odnośnik do komentarza

Nie bronię cen ale jednak jest to jedyna oficjalna wersja przenośna tej gry. Chyba że traktujesz laptopa jako handheld. Oczywiście, czy się będzie dobrze grało - czas pokaże, ale to jest ta rzecz za którą ludzie dopłacają. 

 

Jestem bardzo ciekawe jak się Wiesiek sprzeda. Z ciekawostek powiem wam, że mam 2 kumpli w robocie którzy mówili, że jakby dali import save'a z PC na Switchu to by kupili i dokończyli bo inaczej nie mają kiedy xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.09.2019 o 08:03, Gregor var Emreis napisał:

Po ciężkim dla portfela wrześniu, październik wcale nie zapowiada się lepiej. Oto lista premier

Sniper Elite III (10/1)
Yu-No (10/1)
Super Robot Wars V (10/3)
Ghostbusters (10/4)
The Alliance Alive (10/8)
Call of Cthulhu (10/8)
Trine 4 (10/8)
Trine Collection [1/2/3] (10/8) all on cart... GS exclusive
Trine Collection [1/2/3/4] (10/8) 1-3 are downloads
Yooka-Laylee And the Impossible Lair (10/8)
Aeternoblade II (10/11)
Doraemon Story Of Seasons (10/11)
The Witcher 3 (10/15)
Overwatch (10/15)
Baldur’s Gate / Baldur’s Gate 2 (10/15)
Planescape Torment / Icewind Dale (10/15)
Little Town Hero (10/16)
Ring Fit Adventure (10/18)
A Hat In Time (10/18)
Digimon Story Cyber Sleuth: Complete Edition (10/18)
Destiny Connect (10/22)
Atelier Ryza (10/29)
Disgaea 4 Complete (10/29)
Vampyr (10/29)
Aladdin/Lion King Remaster (10/29)
Super Monkey Ball: Banana Blitz (10/29)
Resident Evil 5 (10/29)
Resident Evil 6 (10/29)
Resident Evil Triple Pack [4/5/6] (10/29)
WRC8 (10/31)
Luigi’s Mansion 3 (10/31)

 

Must have dla mnie to Luigi, zresztą już kupiony. Na pewno wezmę też Wiedźmina. Oczywiście skończony już na Xboxie, ale Wiedźmin to Wiedźmin. Chciałbym Overwatcha, bardzo. Must have to też Baldurowate, ale w te, podobnie jak w Cywilizację, wolę grać na iPadzie. W przyszłości i przy okazji jakiejś mocnej wyprzedaży wezmę też zapewne klasyki Disneya, a mocno intryguje mnie Vampyr, WRC, czy Zew Cthulhu. Tak czy siak jest w co grać :)

vampyr i call of cthulhu na switchu jak to nawet na koksie źle dzialalo oh no xD  Nie rób sobie tego orgywaj takie gry na dużych konsolach :)

Odnośnik do komentarza

Panowie pomóżcie , z racji iż mam spory backlog (Zelda nietknięta , Astral rozgrzebany, Valkyria 4 teraz na tapecie), pozostaje mi w tym roku zakupienie tylko jednego większego tytuł, i tu pytanie do was co byście polecali , gryzę się z myślami nad FF XII(teraz na promo w eshopie), albo FE Three Houses.

Oglądam YT i za cholerę nie mogę się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rezoo7 napisał:

Panowie pomóżcie , z racji iż mam spory backlog (Zelda nietknięta , Astral rozgrzebany, Valkyria 4 teraz na tapecie), pozostaje mi w tym roku zakupienie tylko jednego większego tytuł, i tu pytanie do was co byście polecali , gryzę się z myślami nad FF XII(teraz na promo w eshopie), albo FE Three Houses.

Oglądam YT i za cholerę nie mogę się zdecydować.

 

Dragon Quest XI :banderas: 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rezoo7 napisał:

Panowie pomóżcie , z racji iż mam spory backlog (Zelda nietknięta , Astral rozgrzebany, Valkyria 4 teraz na tapecie), pozostaje mi w tym roku zakupienie tylko jednego większego tytuł, i tu pytanie do was co byście polecali , gryzę się z myślami nad FF XII(teraz na promo w eshopie), albo FE Three Houses.

Oglądam YT i za cholerę nie mogę się zdecydować.

 

Astral rozgrzebany, czyli nie siadł? Valkyria 4 na tapecie, a już pytasz o następny tytuł, czyli nie podchodzi? Zelda nietknięta, to może czas sprawdzić?

 

Bierz Celeste.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Celeste już ograne , co do wyżej wymienionych tytułów mam zamiar dojechać z nimi do końca roku, za dużo kupuję a za mało przechodzę ;) więc postanowiłem trochę przystopować z zakupami.

2 godziny temu, ragus napisał:

 

Dragon Quest XI :banderas: 

Niestety wchodzą w rachubę tylko FF XIi oraz FE Three Houses gdyż sa aktualnie w dobrych cenach do wyrwania .

Na Dragona przyjedzie pora później.

2 godziny temu, Rayos napisał:

skoro masz spory backlog, to polecam nie kupowac nic nowego, tylko nadrabiac backlog.

Wiem, ale każde promo kusi jak diabeł mój portfel :)

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Kur.wa chciałem coś takiego rok temu kiedy kupowałem switcha. W sumie lepiej późno niż wcale, niektórzy będą mogli w ogóle dać sobie spokój z joyconami i ich problemem.

Swoją drogą byłby ktoś zainteresowany kupnem tego uchwytu? Można by zaoszczędzić na dostawie ;)

 

 

Sprzedałem swojego switcha na początku roku i teraz zastanawiam się nad jego ponownym zakupem, jak myślicie lepiej kupić nową rewizję czy przyoszczedzic i kupić stara wersję?

Edytowane przez szurubur
Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie kwesti padów, to mogę polecić adapter 8bitdo. Natomiast nie polecam adaptera MayFlash.

 

Zdecydowałem się kupić MayFlash najpierw gdyż miał mieć szerokie spektrum kompatybilności dla padów 3rd party i tych z Xboxa 360. Kosztując przy tym 20zł więcej niż 8bitdo. Mam dwa pady 3rd party. Jeden na kablu drugi bluetooth. Żadnego nie dało się sparować z urządzeniem. Pad od Xboxa 360 wymagał kabla, którego nie miałem. Pad od Xbox One wykryło, ale działa bez wibracji. Zwróciłem ustrojstwo i zamówiłem 8bitdo.

 

8bitdo jest w pełni kompatybilny z padem od Xbox One i działają wibracje. Jeśli chodzi o pady od PS4 to ponoć oba adaptery są kompatybilne i nawet żyroskop współpracuje z konsolą.

 

Minusem obu adapterów jest brak możliwości podłączenia więcej niż jednego pada na raz - jednak o tym obaj producenci uprzedzają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...