Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Rayos napisał:

Plusiki :yao: ile ty masz lat typie, że się plusikami jarasz

 

Ci co się nie jarają nie chodzą do zakupów growych pochwalić się czego to nie nabyli. Wiadomo, że tam plusy hurtowo się zbiera. A Ty Rayos jak tam, bywasz we wspomnianym wątku?

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Ci co się nie jarają nie chodzą do zakupów growych pochwalić się czego to nie nabyli. Wiadomo, że tam plusy hurtowo się zbiera. A Ty Rayos jak tam, bywasz we wspomnianym wątku?

 


Wyobraź sobie, że są jeszcze tacy, co lubią wrzucać / oglądać zdjęcia fajnych wydań, kolekcjonerek, limitek i growych dupereli Sherloku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To zależy od kiedy liczysz nowy dzień. Ale normalnie od północy jest nowy dzień, więc direct jest pojutrze.

 

Z tego co widać po różnych przeciekach pewnie będzie assasins creed 4, overwatch i pikmin na przyszły rok. Kurde ciekawi mnie pikmin, grałem w sumie w hey pikmin ale to była padaka.

 

Ja poproszę nowe ip na grudzień, coś od monolith, trailer bayo 3 i trylogie metroid prime. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Basior napisał:

To zależy od kiedy liczysz nowy dzień. Ale normalnie od północy jest nowy dzień, więc direct jest pojutrze.

 

Z tego co widać po różnych przeciekach pewnie będzie assasins creed 4, overwatch i pikmin na przyszły rok. Kurde ciekawi mnie pikmin, grałem w sumie w hey pikmin ale to była padaka.

 

Ja poproszę nowe ip na grudzień, coś od monolith, trailer bayo 3 i trylogie metroid prime. 


Nowy dzień liczy się od zawsze tak samo czyli 00:01 -_-
Znowu to samo czyli podjarka Directem, podsycona faktem, że nie miałem WiiU. Jeżeli zapowiedzą Metroida lub/i XenoX wyjdę na balkon i zatrąbię wuwuzelą ze szczęścia.
Jeżeli utrzymają tendencję dobra gra na miecha to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...