Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Na fotce dużo gier które na steamie chodzą po 15zł. myślałem, że nie rozmawiamy o indykach które są na wszystkim.

 

@SetoPL

Też tak myślałem o sandboksach dopóki nie zagrałem w BOTW. W sumie po tej grze która ukończyłem ze 2 tyg temu odechciało mi się ogrywać resztę tytułów na switchu(i reszcie sprzętów) bo po co. Co zrobią lepiej niż BOTW?

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, SetoPL napisał:

Zelda mi nie robi. Mam dość sandboxow. Horizon po kilku godzinach mnie znudził. Ja właśnie bym pograł w takie typowe gry przenośne. Duże tytuły typowe na stacjonarne konsole mi nie grzeją 

 No Horizon mnie też znudził ale Zelda to pierwsza klasa także będziesz pan zadowolony bo nie ma czegoś takiego na rynku. 

 

Kupno Celeste w pudełko na Switcha mnie do dzisiaj boli bo grę na PC wcześniej za darmo dostałem niż paczka doszła. Przynajmniej to mnie wyleczyło z kupowania indyków w pudle. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, devilbot napisał:

Na fotce dużo gier które na steamie chodzą po 15zł. myślałem, że nie rozmawiamy o indykach które są na wszystkim.

Owszem mam parę takich tytułów. Dużo mam też rzeczy na cyfrze, podszedłem do tematu ogólnie. 

Wg mnie i na Switchu i na 3DSie jest w co grać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To prawda sam mam takich dwóch znajomych, jeden tylko indory a drugi Switcher. 

3DS jest bardziej dla osób, które lubią po prostu japońskie gry - Jrpgi ale i nie tylko. Jest fenomenalny DK Country Returns, Luigi's Mansion, Monhun4 etc.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Zelda jedynie ok, ale jakos mnie nie porwała troche pograłem i na razie mnie nie ciągnie do grania. Kiedyś napewno przejde, ale póki co potrzebował bym gry typowo handheldowej a nie molocha bo łapy bolą od dużego switcha. Cholernie nie wygodny przy dłużej posiadowie. Lite jeśli chodzi o wygodę to pierwsza klasa. Ale wziąłem pełnego switcha ze względu na ring fita i możliwość grania grania kanapowego.

Odnośnik do komentarza

Hmm....będzie trzeba mocno się zastanowić. Po tym co mówicie to trochę się przekonałem do Switcha. Będzie też bardziej przyszłościowy, bo jednak jeszcze kilka dobrych lat będę nowe gry wychodzić. Indyki mi akurat pasują, bo na PC nie chce mi się w nie grać. A jak wyglądają różnice między Lite a zwykłym? Bo nawet te 900 zł to kupa kasy. Kiedy New 2ds xl można za 400-500 zł mieć 

Odnośnik do komentarza
Teraz, devilbot napisał:

Ja lite kupiłem tylko wyrwałem taniej za 700zł. Ze 900 to nie wiem. Jestem zadowolony bo nie muszę nic dokupywać ot wydałem raz kasę i mam wszystko żadnych pro controllerów itp. 

Ja wiedziałem od początku że gier ze switcha nie zamierzam oglądać na TV.

Ja też zbytnio nie planuję. To w sumie jedyne co tracę to brak możliwości grania na joy Conach we dwóch

Odnośnik do komentarza

Lite nie podłączysz pod TV, jest troszkę mniejszy, nie ma wibracji. Wielu pisze, że wygodniejszy od dużego. Potwierdzam, że duży w łapach bez jakiegoś gripa to masakra przy dłuższym posiedzeniu.

New 2dsxl teraz chyba najtańszy jest na niemieckim Amazonie za około 461 zł. Pomimo, że nie jest przyszłościowy ma taką bibliotekę sztosów aż głowa mała. Chociażby teraz męczę postgame potężnego Dragon Questa VIII :obama:

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

No z tym 2DS to jakaś porażka, były lepsze ceny. Chyba nawet kiedyś muve miał fajne wyprzedaże wraz z gierkami.

 

Kiedyś miałem 3DS XL wykonanie klasa ale kciuki bolały jak cholera, teraz po switchu trzymanie 2DS to czysta ergonomia xd

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SetoPL napisał:

Pany Warto brać Switcha albo lite szczerze? Czy lepiej New 2ds xl? Mam wrażenie, że biblioteka nie jest jakaś ogromna na Switcha? Czy w ogóle lepiej poczekać na nowy model Switcha?


Jeżeli lubisz platformówki i singlowe gierki oparte na „czystym” gameplayu to nawet się nie zastawiaj. Jeżeli preferujesz bardzo ciematic experience czy gierki usługi możesz się odbić.

Dla samego Super Mario Galaxy, Doneky Konga TF, Luigi Mansion 3, Mario Króliki, NSMB Delux czy Toada warto kupić switcha.

Co do Zeldy BotW polecam jednak dać szansę, nawet jak nie lubi się klasycznych sandboxów. Jak nie zassa to sprzedaż bez straty, a jak zassa to może być to jedna z twoich gierek życia. 
Switch to jednak całkiem inne doświadczenie od Sony czy Xboxa ( tu to bardzo inne). Dla mnie konsola Nintendo to must have w każdej generacji. Idealny sprzęt do różnicowania gierek oraz gatunków. No nie wyobrażam sobie gejmingu bez ich spojrzenia na gry.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za 319 zł jest nowy 2DS (paletka) do kupienia w wersji Special Edition Super Mario Bros 2. Sam kupiłem tydzień temu mimo, że posiadam też New 3DS XL. Świetnie leży w dłoniach i bardzo dobrze się na nim gra.

https://www.proshop.pl/Konsola-do-gier/Nintendo-2DS-White-Red-New-Super-Mario-Bros-2-Bundle/2505542?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, balon napisał:


Jeżeli lubisz platformówki i singlowe gierki oparte na „czystym” gameplayu to nawet się nie zastawiaj. Jeżeli preferujesz bardzo ciematic experience czy gierki usługi możesz się odbić.

Dla samego Super Mario Galaxy, Doneky Konga TF, Luigi Mansion 3, Mario Króliki, NSMB Delux czy Toada warto kupić switcha.

Co do Zeldy BotW polecam jednak dać szansę, nawet jak nie lubi się klasycznych sandboxów. Jak nie zassa to sprzedaż bez straty, a jak zassa to może być to jedna z twoich gierek życia. 
Switch to jednak całkiem inne doświadczenie od Sony czy Xboxa ( tu to bardzo inne). Dla mnie konsola Nintendo to must have w każdej generacji. Idealny sprzęt do różnicowania gierek oraz gatunków. No nie wyobrażam sobie gejmingu bez ich spojrzenia na gry.

Co mam dużo gadać. Przekonałes mnie :) teraz tylko czy Lite czy Zwykły.

Odnośnik do komentarza

I 3DS i Switch mają świetną bibliotekę i warto mieć obydwie konsole. Chociaż ja po kupnie Switcha 3DSa raczej nie odpalam, to jednak ta konsola dała mi sporo radości. Po prostu zobacz sobie na meta co jest najlepsze i zobacz co Ci pasuje? Takie tytuły jak Zeldy (Ocarina, Majora, ALBW), Mario Land, DKCR, Luigis Mansion 1/2 po prostu trzeba ograć. A przecież jest tego o wiele więcej. Są Pokemony, jak lubisz, kilka części Mario&Luigi, wszystkie główne części Ace Attorney, Metroid, Fire Emblemy, Laytony... No moc. Na Switchu jest też tego bardzo dużo już teraz, ale problem jest w tym, że po Switchu ciężko wrócić do 3DSa, dlatego, jak nie miałeś żadnej z tych platform, brałbym 3DSa. A potem Switcha

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Jezu not this shit again. 

Niech sobie odpowie czy będzie mu się chciało to wgl podpinać pod TV, czy dock będzie leżał w kartonie a odnajdzie odpowiedź.

Właśnie to mnie nurtuje, bo ja głównie przenośnie chce grać. Chociaż fajnie tak poleżeć w łóżku z dziewczyną i pograć w grę w coop. Jak dziwnie to nie brzmi :)

I muszę z kasą pomyśleć. Tanie to nie jest, a jeszcze na nową generację trzeba odłożyć i szkoda mi wydać tyle kasy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...