Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Przewinąłem na szybko i dałem łapkę w dół na yt. Zamiast dwóch platform do obskoczenia mają jedną i dalej jest (pipi)nia w 2020 roku. Wiadomo ,że miało być tylko indie ale nie było tam kompletnie nic ciekawego. Kompletnie mi się taka formuła nie podoba już pomijam ,że teraz gierkę może zrobić każdy i mamy zalew tego wszędzie. Jak bombą na koniec 2020 będzie kolejny port z Wii U to xd. 

Odnośnik do komentarza

Spiritfarer nawet spoko, ale wychodzi w game passie także tego.

Evergate no może być. Kiedyś.

Unrailed to coop, błe.

Inmost nawet graficznie w miarę spoko klimat.

 

Ale ogólnie slabo.

 

A tak w ogóle to co ze starymi ogłoszeniami z marca?

Baldo, Blue Fire chyba jeszcze nie wyszły?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie bylo źle, może brakowało sztosów, ale przynajmniej sporo zapowiedzi i kilka dropow dostepnych od razu. Szczegolnie podoba mi sie Inmost, wizualnie sztywniutko, Hades też może być ciekawe, no i to cos z Indii na R..., jak bedzie jakas przecena wieksza niz 10% to na pewno sprawdze (zwłaszcza że ekipa z Pune, a bylem tam w zeszlym roku wiec zagrało na emocjach xD). 

Odnośnik do komentarza

Ja nie przepadam za rogalikami i unikam wszystkich gier z elementami rougelike jak ognia. Uwazam, ze ten gatunek to troche rak naszych czasow, bo gry nie maja konca i zamiast oferowac nowe pomysly czy historie to przyciagaja gracza do ekranu poprzez swoja mechanike i podbijanie numerkow.

 

CIezko mi wyrazic to co chce powiedziec bez pisania eseju, ale w skrocie po prostu wolalbym gdyby gry sie bardziej rozwijaly w strone jednorazowych doswiadczen, ktore zaskakuja kreatywnoscia.

 

Hades dla mnie jest wyjatkiem chyba dlatego, ze tutaj tez historia rozwija sie wraz z kolejnymi podejsciami.

Edytowane przez estel
  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

To spróbuj Into the Breach. Moim zdaniem rogaliki są zajefajne, tylko trzeba szukać w swoim ulubionym gatunku. Mnie się na razie dwa bardzo spodobały, z ITB spędziłem ponad 500h. Czego w nich nie lubię? Gdy jest przesadzony poziom trudności, gdy jest za dużo broni itp., że nie da się tego ogarnąć. Więcej nie znaczy lepiej. Poza tym rogaliki zwykle mają świetną i dopracowaną mechanikę. Przecież walka w DC jest znakomita.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, zdrowywariat napisał:

To spróbuj Into the Breach. Moim zdaniem rogaliki są zajefajne, tylko trzeba szukać w swoim ulubionym gatunku. Mnie się na razie dwa bardzo spodobały, z ITB spędziłem ponad 500h. Czego w nich nie lubię? Gdy jest przesadzony poziom trudności, gdy jest za dużo broni itp., że nie da się tego ogarnąć. Więcej nie znaczy lepiej. Poza tym rogaliki zwykle mają świetną i dopracowaną mechanikę. Przecież walka w DC jest znakomita.

Nabiłem chyba z 30h w Into the Breach. Wolałbym gdyby to była dłuższa kampania z możliwością rozwijania jednostek/bazy. No ale gra jest świetna, nie można się z tym kłócić. 

 

Bluber, tak wiem. Mam Morte na radarze tylko czekam aż skończą wspierać te grę, bo na razie wydaje mi się że jest za mało miejscówek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...