Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bloomberg potwierdza ze swego źródła, że ulepszony switch ma trafić na rynek w przyszłym roku. Dokładna specyfikacja jeszcze nie jest ustalona, podobno celują w 4k (być może dzięki DLSS od nvidii?), a premierze sprzętu ma towarzyszyć mocny line-up. 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-08-25/nintendo-plans-upgraded-switch-console-and-major-games-for-2021

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Amer napisał:

IMO usilne pchanie się w wyższe rozdzielczości to błąd. Niech lepiej zadbają o lepszą optymalizację przy 720/1080, tak by nie było gdybania jak mocno poniżej 30fps'ów poleci mi dana gierka.

To już decyzja twórców gier w jaką roźdzleczość się będą pchać, mocniejsze bebechy zawsze = możliwość lepszej optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Aleks napisał:

Liczę na wersję tylko stacjonarną z pro kontrolerem w zestawie i cenie do 1500 zł.

O to to.

 

Też mam nadzieję, że Nintendo nie zrezygnowało ze stacjonarnych konsol. Switch jest fajny jako hybryda, ale jako tylko handheld nie wypada najlepiej (stąd wersja Lite). Switch jako bezpośredni następca WiiU wypada bardzo słabo. Jeżeli rzeczywiście chcą wydłużyć życie Switcha niż te standardowe okolice 5 latek, to stacjonarna wariacja na pewno by się przydała (na premierę nowej dużej Zeldy jak znalazł ;) ).

Odnośnik do komentarza

Nieee. Żadne tylko stacjonarne.

Wątpię i nie chcę.

 

Niech zrobią to samo co zrobili przy 3DS -> New 3DS i tyle.

Xeno3 nie wyglądające przenośnie jak kupa? Lepszy klatkaż w 3rd patries? Lepszy ekran? Idealnie.

I coś na start zachęcające do wzięcia - czyli trochę (znając Niny) lepsza Zelda BOTW 2.

Odnośnik do komentarza

OLEDa raczej nie dadzą, myślę że będzie to po prostu New Switch, jak to było z 3DSem, ale w głębi serca liczę na Switcha 2, ze wsteczną, oraz mocą wystarczającą do pociągnięcia konwersji z PS5/Xa, z proporcjonalnymi cięciami, jak teraz (Wiesiek 3). W samą stacjonarkę nie wierzę.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Co niby ta stacjonarność miałaby dać.

Że pozostając w tej samej cenie, mogliby wrzucić lepsze bebechy, bo odpadają takie rzeczy jak np. ekran czy bateria plus nie muszą się przejmować, że wszystko musi być upakowane w kompaktowej obudowie. Plus zamiast joy-conów od razu pro controller. I skoro wydali wersję, która jest tylko handheldem to imo powinni wydać wersję tylko stacjonarną, tym bardziej, że pewnie jest sporo ludzi, którzy głównie w ten sposób korzystają ze switcha.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chciałbyś coś w tej samej cenie z lepszymi bebechami musieliby kompletnie zrezygnować z całego układu ARM i pójście w coś normalnego a nie tylko wyrzucenie bateryjki czyli innymi słowy pogrzebanie Switcha i zrobienie nowej konsoli. Granie na stacjonarnej konsoli w giereczki z komórki na pro controlerze o niczym więcej nie marzę :)

Odnośnik do komentarza

Ale po co aż tak lepsze bebechy? 0ni mają ma rynku już tone przedanych switchy. Chcą żeby ich gierki bez problemu tam chodziły. To nie będzie switch 2. To za 3 lata.

 

Koleś z bloomberga zresztą odrzegnuje się od sformułowania pro. Pewnie po to żeby nie robić oczekiwań, że to pół generacja. Jak będzie ćwierć to będzie dobrze.

 

A z życzeń - może tak słuchawki po bt?

Odnośnik do komentarza

Basior, ty czytałeś tego newsa w ogóle? Przecież tam wyraźnie jest napisane - "including more computing power and 4K high-definition graphics". Nie robiliby nowej wersji tylko po to, żeby dodać jakieś bt. 

Lekko ulepszony switch, jakiego wy chcecie, tylko z większą "bateryjką", to już wyszedł w zeszłym roku. ;) 

 

I po co lepsze bebechy? No nie wiem - może po to, żeby taki SMO nie musiał schodzić z rozdzielczością do 720p w docku (czy podobnie zelda). Na multiplatformy to wywalone, bo od tego mam inne sprzęty.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...