Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczne ceny u nintendo, jak zwykle, pamiętam że jakieś 3 lata temu nówka sztuka na Wii U mnie kosztowała jakoś lekko poniżej 100, a tutaj ponad dwukrotna przebitka się szykuje za siedmioletnią grę, gratulacja.

Ja to nie wiem nawet czy mi bateria nie padła w switchu od niegrania, bo pewnie już z kilka miesięcy gdzieś leży nieużywany.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Z planowanych z datą tylko Pikmin 3.

Takto oznaczane, że w tym roku jeszcze Breavery Default 2 i NMH3 (wątpię).

 

A plotki mniej lub bardziej pewne to kolekcja starych Mario 3D (64, Sunshine i Galaxy) oraz port 3D World (pewnie to już 2021). Do tego gdzies trademark NMH1 i Mario Sports.

 

A i prawie rok od normalnego Directu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Basior napisał:

Z planowanych z datą tylko Pikmin 3.

Takto oznaczane, że w tym roku jeszcze Breavery Default 2 i NMH3 (wątpię).

 

A plotki mniej lub bardziej pewne to kolekcja starych Mario 3D (64, Sunshine i Galaxy) oraz port 3D World (pewnie to już 2021). Do tego gdzies trademark NMH1 i Mario Sports.

 

A i prawie rok od normalnego Directu.

Czyli kupa straszna i pogłoski na razie. Ciekawe czy Koronka tak ich spowolniła , czy osiedli na laurach bo sprzedaż im idzie . No nic czeba czekać ;)

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak mnie wyśmiewano kiedy zrzędziłem w 2017, że fatalnie wyszło z tym deluksiarskim Mario Kartem i nie zobaczymy na Switchu dziewiątki. A ja naiwny liczyłem na Pikmina 4, który pewnie jest dawno gotowy;) I jeszcze ten brak Virtual Console przez który sobie pozwalają na takie numery... Zdecydowanie popularność switcha działa już na jego niekorzyść. Pełno portów, doomów, srumów, a jedyne w co bym pyknął z multiplatform - tekken i pes - są mało realne. Poza tym już nawet mi się nie chce czekać na nic bo nie ma na co szczerze mówiąc. Dla kogoś kto miał wszystkie konsole tych pacanów z Kioto, Switch jest smutnym rozczarowaniem kotletowym z paroma wyjątkami. Bez kitu - indyki go trochę ratują ale nie tak to miało wyglądać.

Edytowane przez roivas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No dodajmy że remastery pierwszych trzech ponoć planują na wrzesień (końcówka?). Co i tak daje miesiąc na marketing. Dziwne.

 

Jak już chyba pisałem Mario 64 i Sunshine jak poważnie nie podejdą (a nie podejdą pewnie) to jakoś mnie nie jara. Zero nostalagii. Za to Galaxy - oj pograło by się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...