Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

ale jaki marketing? Switch to modny gadżet, więc i tak zejdzie na lekkości kolejne kilka baniek

Chodzi mi o ogłaszanie gierek. Coś mają np. na 2021 pewnego. Czemu nie ogłoszą tego teraz? Jakoś sony i ms ogłasza gry że będą bez dat, pewnie 2021-23 prawie wszystkie z tych co ogłosili. Jasne jest zelda botw2 i mp4 z ogłoszonych, ale takto niewiele.

No ale może nie wiem, rzeczywiście poza pikiminem i mario collection nie mają na ten rok. To wtedy rzeczywiście lepiej się wstrzymać jeszcze.

W sumie oglosili Pikmina na koniec października. Czyli jakby nic przed nim miało nie być.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Basior napisał:

Chodzi mi o ogłaszanie gierek. Coś mają np. na 2021 pewnego. Czemu nie ogłoszą tego teraz? Jakoś sony i ms ogłasza gry że będą bez dat, pewnie 2021-23 prawie wszystkie z tych co ogłosili. Jasne jest zelda botw2 i mp4 z ogłoszonych, ale takto niewiele.

No ale może nie wiem, rzeczywiście poza pikiminem i mario collection nie mają na ten rok. To wtedy rzeczywiście lepiej się wstrzymać jeszcze.

W sumie oglosili Pikmina na koniec października. Czyli jakby nic przed nim miało nie być.

 

No jeszcze niby Bayonetta 3 i Pikmin 4, ale co się dzieje szczególnie z tym pierwszym tytułem to aż troszkę niepokoi. 

 

Pewnie szykują ją na premierę tego nowego Switcha, ale kurczę, pierwszy trailer pojawił się bodajże w 2017 roku i od tej pory cisza. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

https://gonintendo.com/stories/367473-voice-actress-for-jeanne-confirms-her-voice-work-on-bayonetta-3-h?fbclid=IwAR1bcQB6xN6bLNFAUrSBcGOUrBZZ8EGKrekc1HhNRtBL0SzoZDTwUDI-KsY Spodziewam się, że pracę nad Bayo 3 nie poszły jeszcze zbyt daleko ;p Ninny ma chyba najgorszą komunikację z graczami ze wszystkich. Wleciała pandemia i od tego początku wraz z Pokemon Company kompletnie rozmijają się nawet z najmniejszymi oczekiwaniami graczy(Bakugany na N treehouse zamiast jakiegoś metroida 2d od Wayforward to chyba szczyt xd). Gdyby nie Sakuna i Cris tales w tym roku to już w sumie nie miałbym na co czekać w tym roku na pstryczku :(   

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, pawelgr5 napisał:

Dla fanów to jeszcze FE 3 Domy i Animal Crossign. Poza tym całkowicie zgadzam sę z uzytkownikiem XM.

 

Czy naprawdę jest tak aż tak źle? Ja doskonale rozumiem, że Nintendo robi w chuya w tym roku i jak ktoś miał Wii U, to wiele gier ze Switcha mu po prostu odpada, ale oprócz wymienionego Mario, Zeldy, Xenoblade, Animal Crossing, Fire Emblem czy Astral Chain, wyszły też te króliki z Mario, Luigi's Mansion, Mario Maker 2, Smash, Splatoon 2, Octopath Traveler czy remake tej Zeldy w rzucie izometrycznym. 

 

Zdaję sobie sprawę, że między tym, jak to wygląda na papierze a rzeczywistością, jest spora różnica, a Nintendo robi ludzi w konia, ale aż tak źle to chyba nie jest. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Ja rozumiem jak ktoś jest wierny tylko marce Nintendo i nie ma żadnych innych platform, to faktycznie słabo, ale wątpię, że na forum jest chociaż jedna taka osoba. A to, że konsole ninny są tylko dla exów to już wiadomo od czasów wii. Przy switchu chociaż doszły indyki, które jakoś lepiej się ogrywa na przenośnej konsolce. :lapka:

Odnośnik do komentarza

No jest też duży wybór gier 3rd party w tym tony fajnych indyczków także moim zdaniem to jest takie trochę szukanie problemów na siłe, trochę ciężko mi uwierzyć, że świadomy gracz ma jeden sprzęt i od premiery Swticha gra tylko na nim. Fakt, że jest to trochę problematyczne, że zapowiedzieli gry jak MP4 czy Bayonette 3 (sam kupiłem konsole na fali hype'u związanego z tymi grami i Mario Rabbids mnie przekonało do posiadania tej konsoli) a w tym roku szału nie ma jeśli chodzi o soft ale no nie oszukujmy się - stworzenie wysokobudżetowych gier wymaga czasu i w tym przypadku trzeba się uzbroić w cierpliwość albo sprzedać konsole i przestać sączyć jadu wobec tego sprzętu bo to niezdrowe. 

 

A XM to specyficzny przypadek, nie pamietam czy kiedykolwiek był zadwolony z tego co wydało Nintendo :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...