Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Bravely Default 2 i No More Heroes 3 to najbardziej prawdopodobne tytuły. Ten pierwszy pewnie dostanie datę premiery, może też drugie demo z możliwością przeniesienia save’a jak było z Octopath. Nie będę zaskoczony jeśli pokażą Bayonettę 3 lub SMT V jako pierwszy tytuł, a drugi z nich jako ostatni. Ewentualnie jeden z nich na początek, a na koniec coś nowego i gdybym miał zgadywać to będzie to TWEWY 2 lub Mario Sport Mix 2 od Square. Z rzeczy prawie nierealnych na koniec mogliby pokazać Mario + Rabbids 2 lub nowy Monster Hunter 

 

 Jeśli Famicon Club Detective to 3rd Party to może zapowiedzą wydanie poza Japonią 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Ja chciałem Mario Galaxy i Pikimina. Widać chciałem za dużo.

 

Edit: Dobra czytam Resetere i widzę, że za 2-3 miechy powinno być.

Może nie będzie tak źle.

 

Btw - chciałbym NMH1-2 przed 3.

Bo w poprzednie nie grałem.

Jedynie w TSA, który dla mnie był bardzo dobrą gierką.

 

Ależ Niny ma w tym roku dziwny marketing...

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
when we are this close to a new Mario release game, it should be is this Direct, maybe its the one last thing in the Direct but i doubt it sadly

How close are we talking about, if you can say it? 2-3 months close?

 

How close are we talking about, if you can say it? 2-3 months close?

Yes

 

Odpowiedzi Zella/C. Tsubasy, cyzli niby w miarę pewne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tragedia, nie dość że nic od Ninny to jeszcze nic co nie było wcześniej zapowiedziane. Na pewno będzie "Rogue Company" bo udostępnili news o tym wydarzeniu. Jakby była Bayo 3, SMT V i NMH 3 to bym w sumie się cieszył ale znając życie to nawet na pokemon snap nie mogę liczyć :P Już widzę tę łapki w dół pod materiałem bo ludzie nawet mając minimalne wymagania i tak się zawiodą xd  

Odnośnik do komentarza

Ale kupsztal, nowy Direct Mini :/ Na poprawe nastroju napisze ze sprawdzajac ostatnio Metacritic wyszlo ostatnio troche gier ze srednia ponad 80% o ktorych nie bylo glosno. Poza tym powinno byc troche updatow, wierze w Metroida 

 

EDIT: Chyba i tak bedzie lapa w dol xD

Edytowane przez _Forum_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...