Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Oj bieda, wszystkich dotknął covid, ale Sony i Microsoft jakos dają rade, generalnie gry wychodzą, wiec zrobienie prezentacji to chyba nie powinien być problem. Wstyd by mi było coś takiego pokazać klientom. SMT sprawy nie ratuje, zakladam że i tak to takie obiecanki tylko z tym przyszłym rokiem. Ale skoro mogli pokazać SMTV z data premiery na 2021, to inne tytuły na 2021 chyba też, a nie wypuszczac 8 minut updateu o dlc dla indyka i info o wrestlingu, tym bardziej że ludzie są spragnieni nowego directa. Jeszcze niedawno pisalem że nie ważne co pokażą ważne że bedzie direct bo jaram sie takimi eventami, ale nie spodziewałem się aż takiej szmiry.

Odnośnik do komentarza

Nie no to był mini direct, więc jak na niego to ok. Nie wiem tylko po co sie rozdrabniać. Atlus chciał koniecznie? Zwlaszcza że to gry na 2021.

 

Podstawowa kwestia to brak Directa głównego. Z grami od Niny. Przecież te porty są wygrzane raczej. Co im szkodzi ogłosić lineup teraz? Nie rozumiem ich marketingu. Ludzie potrzebują się czymś jarać. Nawet remakeami Mario.

 

A Niny nie ma multiplatform tyle. CP2077, AC Valhalla itp nie wyjda. Obiektywnie Sony ma Spidera a X Halo na ten rok. Może jeszcze coś ogłoszą. A Niny nic.

 

A co do SMT to niby fajnie ale ten trailer na razie nijaki. A 4 była taka se.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nawet jak na standardy mini się nie postarali. 5 gier w tym DLC do indyka jako jedna z nich, jakiś online shooter, WWE 2k i 2x SMT. Za SMTV szacun, czekam na to od pierwszej zapowiedzi, ale reszta? Mogli zrobić to samo co robili przez ostatnie kilka miesięcy, czyli rzucić po prostu trailery luzem, nie warto było ubierać tego w Directa bo w takiej formie to troche kpina z fanów. Wejdźcie sobie na twittera, praktycznie pod każdym postem głównie marudzenie o Directcie, a N rzuca posklejane 5 trailerow. Rozumialbym jeszcze gdyby było E3 normalne i rzucili takie coś w ramach sezonu ogorkowego bo nastepny Direct dopiero we wrzesniu...

Odnośnik do komentarza

Panowie, potrzebuję rady: planuję zakup Switch'a, no i właśnie - inwestować w wersję standardową czy Lite? Nie siedzę jakoś mocno w temacie, ale swego czasu nasłuchałem się o marnej jakości wykonania podstawowej wersji konsolki (że niby szybko pojawiają się luzy przy kontrolerach itp). Z kolei o nowych wersjach nie wiem praktycznie nic. Będę wielce zobowiązany jeśli ktoś rozeznany w temacie zabierze głos i przedstawi wszelkie za i przeciw dla poszczególnych wersji. Różnica w cenie to około 400zł, choć to akurat nie jest dla mnie żadnym argumentem w żadną ze stron. Zależy mi na sprzęcie, który będzie działał jak należy, bez konieczności odsyłania go na serwis po kilku miesiącach. 

 

A mówiąc jeszcze inaczej: gdybyście planowali zakup pierwszego Switcha dziś, na którą wersję by padło?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz grac tylko przenosnie to Lite, jest do tego lepszy pod kazdym wzgledem. Jak chcesz posiedziec w domu i pograc na TV albo z kims to zwykla wersja, dodaj do tego koszt Pro Controlleraktorego wypada miec. Niedlugo sprzedaje swojego Lite'a, osiedlilem sie w swojej jaskini i chce pograc tez na TV a tak kupilem bo chcialem glownie grac sam i przenosnie i po prawie roku jednak go sprzedaje a nie zaluje zakupu kompletnie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.