Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety w backlogu mam tylko jeden tytuł na Switcha i to taki, co do którego nie jestem pewien czy chcę go kupić, więc dobrze, że Paper Mario mnie tak wciągnął. Jednak gdy go przejdę nie zostanie mi nic i mam nadzieję, że nie będę długo czekać na nowe tytuły. W sierpniu na nic nie liczę, ale we wrześniu czekam chociaż na duży rzut nowych tytułów do NSO, a później na kolekcję Mario 3D

Odnośnik do komentarza

U mnie lite to był słuszny wybór, porównałem sobie komfort grania przenośnie i jest po prostu przepaść na korzyść lajta. No ale mnie tv nie chodziło po głowie, więc jak ktoś chociaż chwilę się zastanawia aby coś ograć na telewizorze, to ofc trzeba iść w zwykłą wersję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rozi napisał:

Tylko i wyłącznie zwykły Switch, jedyny słuszny wybór.

 

No właśnie w wyrku to chyba Lite, lekki i faktycznie przenośny. Z resztą, wiele osób przesiada się teraz na TVki 4K i szczerze mówiąc Switch który generuje niskie rozdzielczości puszony na takim wyświetlaczu jest lekko mowiąc "gó,wnem rozmazanym".

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No właśnie w wyrku to chyba Lite, lekki i faktycznie przenośny. Z resztą, wiele osób przesiada się teraz na TVki 4K i szczerze mówiąc Switch który generuje niskie rozdzielczości puszony na takim wyświetlaczu jest lekko mowiąc "gó,wnem rozmazanym".

Imo skoro wypuścili lite, które jest tylko konsolką przenośną, to teraz powinni wydać wersję "pro", która jest tylko konsolą stacjonarną. Bez ekranu, joyconów (zamiast nich od razu pro kontroler), ale za to z mocniejszymi bebechami, żeby gierki jakoś wyglądały na tych 4k TV. I każdy mógłby sobie wybrać switcha pod swoje potrzeby i grać tak jak chce. :lapka:

Odnośnik do komentarza
  Nintendo Switch Nintendo Switch Rewizja Nintendo Switch Lite
Cena 1349 złotych 1389 złotych 979 złotych
Ekran 6.2 cala, 720p dotykowy 6.2 cala, 720p dotykowy 5.5 inches, 720p dotykowy
Kontrolery odłączane Joy-Con odłączane Joy-Con wbudowane Joy-Cony
Stacja dokująca Tak Tak Nie
Akumulator 2.5 – 6.5 godziny 4.5 – 9 godziny 3 – 7 godziny
Pamięć 32GB wbudowane + microSD 32GB wbudowane + microSD 32GB wbudowane + microSD
Stopka Tak Tak Nie
Rozmiar 4 cala x 9.4 cala x 0.55 cala 4 cala x 9.4 cala x 0.55 cala 3.6 cala x 8.2 cala x 0.55 cala
Waga 400 gram 400 gram 277 gram

 

 

Lite ma inny krzyżak, brak HD Rumble, no i gierki chodzą tylko w 720p.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

No właśnie w wyrku to chyba Lite, lekki i faktycznie przenośny. Z resztą, wiele osób przesiada się teraz na TVki 4K i szczerze mówiąc Switch który generuje niskie rozdzielczości puszony na takim wyświetlaczu jest lekko mowiąc "gó,wnem rozmazanym".

Zelda na TV 4K OLED z "wymuszonym" HDR czy Mario Kart wg mnie i tak wyglądają wy(pipi)iście. Wiesiek czy Diablo to niesttety gorzej ale EXY robią robotę a w sumie dla nich ma się NS - tak myśle. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, bartiz napisał:

To chyba jak siedzisz 5 metrów od TV. Ja siedzę blisko 55 cali i jak odpaliłem Zelde na Oledzie to niezły rozmazaniec.

Siedzie max do 3 metrów przed 65 cali. Poniżej foto z odległości 1,5 metra - wygląda chyna nieźle cnie? Jak na NS w 1080p

 

 

 

2f130801338442fcgen.jpg

Edytowane przez ListuniO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bartiz napisał:

Na zdjęciach wszystko wygląda lepiej. To OLED? Podaj ustawienia.

OLED Sony AF8

Wymuszony HDR10 robi robote ale trzeba zmniejszyć kontrast, nasycenie i luminacje bo świeci w oczy za bardzo. Nasycenie ok 60%, jasność max, kontrast 70%, ostrość 70%, czarny na ok 40% - tak z grubsza. 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

IMO patrząc po tym co mówią insiderzy to będzie bardzo suchy rok.

Mario porty/remastery, jakieś Pikminy (i to nie), może BD2, NMH3 i trochę pół indorów.
Był gdzieś jeszcze trademark Mario Sports (błeee).

 

Jak być była jakaś bomba to by już hajpowali trailerami, zapowiedziami itp.

Jak im covid wszedł to Zelda BOTW2 pewnie nawet na przyszły rok nie wyrobi.

 

Jedno co mnie zastanawia to to, że nie mają teraz 3DSa do utrzymania i taka posucha? Toż to port na porcie. Kiedy oni planowali, więcej gierek wydawać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...